دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

خوردن نوزاد

خوردن نوزاد توسط مادر چینی


مادر چینی پس از وضع حمل در بیمارستان،اقدام به خوردن نوزاد خود کرد.مسئولان بیمارستان پس از دیدن وضعیت به پلیس گزارش کرده و خواستار پیگیری شدند.
دختر خوشگل

کریستینا خوشگل ترین دختر دنیا!+تصاویر


تصاویری از زیباترین خوشگل ترین دختر دنیا که بیش از همه توجه بینندگان را به خود جلب کرده است و تبدیل به یک چهره شناخته شده برندهای برتر و لوکس دنیا شده است.
نیوشا ضیغمی

تیپ اسپرت نیوشا ضیغمی + تصاویر


نیوشا ضیغمی یکی از ستاره های پرکار سینمای کشورمان تصاویر سلفی خود را از پشت صحنه فیلم سینمایی آدم باش در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت که در ادامه مشاهده می کنید.
کودکی مهناز افشار

کودکی مهناز افشار و برادرش + تصاویر


مهناز افشار در جدیدترین پست خود در اینستاگرام گریزی به گذشته و دوران کودکی اش در کنار برادر زده که در ادامه تصاویر کودکی مهناز افشار را در کنار برادرش مشاهده می کنید.
پرواز کامبیز دیرباز

پرواز جذاب کامبیز دیرباز! + عکس


کامبیز دیرباز از بازیگران سریال کیمیا می باشد که به تازگی تصویری جالب از حضورش بر فراز خلیج همیشگی فارس در اینستاگرامش منتشر کرده است.
تولد امیرمحمد متقیان

جشن تولد امیرمحمد متقیان + تصاویر


امیرمحمد متقیان مجری توانمند برنامه کودک و نوجوان که سالهای زیادی را به همراه داریوش فرضیایی در برنامه عمو پورنگ کار می کند تولد نوزده سالگی خود را با همکارانش جشن گرفت.
چاق ترین انسان

مرگ چاق ترین انسان دنیا + تصاویر


چاق ترین انسان دنیا مردی به نام مارتین با وزنی بالغ بر 370 کیلو گرم بود که به گفته ی خودش روزانه 20.000 کالری مصرف می کرده و یکی از رکورد داران کتاب گینس بود مرگ زودهنگامی داشت.
زن مصنوعی چینی

زن مصنوعی چینی + تصاویر


امروزه چین که سازنده انواع موبایل ها، عروسک ها ، رایانه ها و ... هست ابتکار جدیدی برای جلوگیری از زاد و ولد و افزایش جمعیت به خرج داده و شروع به تولید عروسکهای بزرگی در قالب زن مصنوعی کرده است.
رامبد جوان و محمدرضا فروتن

رامبد جوان و محمدرضا فروتن در شیراز + عکس


رامبد جوان که برای حضور در برنامه خوشا شیراز به این شهر سفر کرده بود عکسی یادگاری در کنار محمدرضا فروتن بازیگر محبوب سینما و تلویزیون را در اینستاگرامش منتشر کرد.