دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

بزرگترین باربیکیو

بزرگترین باربیکیو در دنیا + عکس


بزرگترین باربیکیو در دنیا که توان پخت 4 تن گوشت را به طور همزمان دارد به راحتی توانست در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود. در ادامه عکس مربوط به بزرگترین کباب پز دنیا را مشاهده می فرمائید.
عجیب ترین خریدار خودرو

عجیب ترین خریدار خودرو! + تصاویر


مردی چینی با روشی عجیب و غریب خودرویی خریداری کرد و برای پرداخت هزینه آن با دادن ریزترین سکه ها باعث شد تا چند نفر یک روز تمام را به شمردن این سکه ها مشغول باشند.
تک درخت عجیب

تک درخت عجیب در ایران + تصاویر


تصویر بالا یک عکس نجومی در شبی مهتابی از تک درخت زیبایی است که یکی از جاذبه های گردشگری شهر ارسنجان در استان فارس می باشد.
حمل گاو با موتور

حمل گاو با موتور! + تصاویر


حمل گاو با موتور سیکلت! تا امروز ما فکر می کردیم فقط موتور سوارهای بازار ناصر خسرو می توانند بارو مسافر غیر معمول را باموتور سیکلت حمل کنند اما حالا فهمیدیم که ماهر تراز اونا هم پیدا می شه.
داستان نویسی دختر معلول

داستان نویسی دختر معلول با یک پا + تصاویر


دختر 21 ساله ای به دلیل معلولیتی که دارد قادر به حرکت کردن نیست و تقریبآ فلج شده است اما او به طور شگفت انگیز و باور نکردنی با پای چپ خود می تواند تایپ کند و تصمیم گرفته یک رمان تخیلی از خود بنویسد.
مرد کله هندوانه ای

عاقبت مرد کله هندوانه ای + عکس


مردی که با گذاشتن یک هندوانه توخالی روی سرش به مرد کله هندوانه ای مشهور شده بود با حضور در مترو سبب وحشت مردم می شد توسط پلیس بازداشت شد.
پاره شدن شلوار مجری

پاره شدن شلوار مجری در برنامه زنده! + فیلم


در برنامه زنده تلویزیونی که از ورزشکاران رزمی کار دعوت شده بود تا به اجرای برنامه بپردازند مجری برنامه اقدام به انجام حرکات ورزشی کرد که در این مطلب مشاهده می کنید.
ماشین بازیگر مشهور

حراج ماشین بازیگر مشهور + عکس


آتکینسون بازیگر انگلیسی که بیشتر به خاطر نقش کمدی مستر بین شهرت زیادی در سراسر دنیا دارد از به حراج گذاشتن خودروی معروف تصادفی اش به قیمت هشت میلیون پوند خبر داد.
درختی که شیرین برای فرهاد کاشت

درختی که شیرین برای فرهاد کاشت + تصاویر


شیرین و فرهاد شخصیت های فراموش نشدنی داستان های عاشقانه ی ایرانی در یکی از شهرهای ایران زمین درختی دارند که به نام درخت رحمت مشهور است و مربوط به دوره ساسانی است.