نمناک سرگرمی

گوناگون

روستای زنانه

روستای عجیب و غریب زنانه! + تصاویر


در این مطلب با روستایی آشنا می شوید که در این روستا هیچ مردی برای امرارومعاش زندگی وجود ندارد و زنان این روستا مسئولیت همۀ کارهای روستا و خانوادۀ خود را یک تنه به جان خریده و انجام می دهند.
پرتاب میوه به طرف رئیس جمهور

پرتاب میوه به رئیس جمهور توسط یک زن + عکس


پرتاب انبه توسط زن ونزوئلایی به سوی رئیس جمهور موجب خانه دار شدن او شد این خبر سوژۀ داغ بسیاری از رسانه ها شده است و واکنش های متفاوت کاربران را در فضای مجازی در پی داشت.
خارج کردن جنین از مغز

لحظه خارج کردن جنین از مغز یک زن! + فیلم و عکس


زنی با این تصور که قرار است یک توده تومور از مغزش خارج کنند بعد از عمل جراحی با یک پدیدۀ باورنکردنی روبرو شد آن هم اینکه در مغز او به جای یک تومور جنین دوقلویی قرار داشت. در ادامه فیلم مربوط به این مطلب را مشاهده کنید.
کنده کاری روی جمجمه

کنده کاری روی جمجمه فیلسوف معروف + عکس


دکارت از آن دسته فیلسوف های معروف است نبوغ و استعدادش زبان زد عام و خاص بوده طوریکه بعد گذشت سالها از مرگش استخوان هایش همچون انگشتان و جمجمه اش و ... به فروش رسید و حتی روی جمجمۀ او شعری کنده کاری شده است.
عشق باورنکردنی زن

عشق باورنکردنی زن به همسر نابینایش + تصاویر


زن گوژپشت 76 سالۀ چینی با وجود ناتوانی در راه رفتن و با گذشت 55 سال از زندگیشان هنوز هم با نهایت امیدواری همسر نابینایش را با یک چوب دستی همراهی میکند عشق با ارزش این زن سوژۀ بسیاری از رسانه ها شده است.
زیباترین چشم

دختری افغانی با زیباترین چشم های جهان + تصاویر


زیباترین چشم های جهان متعلق به یک دختر بچه افغان می باشد،چشم های زیبای این دختر افغان،دیده های بسیاری را متحیر کرده است در ادامه تصاویری از چشم های خیره کنندۀ این دختر بچه افغانی را مشاهده می کنید.
تغییر قیافه بازیگران هالیوود

تغییر قیافه باورنکردنی بازیگران هالیوود


بازیگران سینمای هالیوود به دلیل ساخته شدن فیلم های تخیلی و افسانه ای نقش های متفاوتی را تجربه می کنند که باعث می شود این بازیگران تغییر قیافه های عجیبی بدهند و گریم های متفاوتی را تجربه کنند.
زیباترین زن جهان 2015

زیباترین زن جهان در سال 2015 + تصاویر


زیباترین زن جهان در سال 2015 هم توسط مجله PEOPLE اعلام شد. امسال ساندرا بولاک بازیگر مشهور هالیوود برنده این عنوان شد. در ادامه تصاویر و نظر ساندرا بولاک در این رابطه را می بینید.
کاخ ورسای ایران

کاخ ورسای ایران چقدر می ارزد؟


ارزشمند بودن کاخ ورسای ایران و یا همان کاخ ثابت پاسال که بزرگترین ساختمان تهران از نظر تاریخی می باشد توسط معاون میراث فرهنگی کشور نه رد شد و نه تائید!
عکس سلفی ممنوع

در این مکان ها عکس سلفی ممنوع! + تصاویر


در حالی که تب و تاب گرفتن عکس سلفی در بین مردم زیاد شده است، در بعضی جاهای دنیا گرفتن عکس سلفی به دلایلی که در ادامه توضیح می دهیم ممنوع اعلام شده است و جریمه دارد.