برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

نیوشا ضیغمی

دیزی خوری نیوشا ضیغمی و همسرش! + عکس


یک غذای لذیذ و چرب و چیلی انتخاب نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون برای احساس خوشبختی در کنار همسرش آرش پولادخان در نوع خودش جالب توجه است.
موج سواری

موج سواری عجیب و غریب! + عکس


یکی از جذاب ترین و مهیج ترین ورزش ها میتوان به موج سواری اشاره کرد اما در اینجا عکسی را مشاهده می کنید که متفاوت با همه موج سواری ها می باشد.
جزیره اسقف

بزرگترین و کوچکترین جزیره دنیا + تصاویر


آنتیگوا و باریودا اسقف نام کوچکترین جزیره دنیا در انگلستان و گریلند بزرگترین جزیره جهان می باشد. در ادامه با کوچکترین جزیره های دنیا که به عنوان کشورهای مستقل شناخته می شوند آشنا خواهید شد.
بز کوهی

بازی بامزه بز کوهی + تصاویر


تصاویری دیدنی از قایم باشک یک بزغاله با مزه را مشاهده نمایید که یک عکاس آمریکایی لحظات نابی را از یک بزغاله خجالتی در پارک ملی مونتانا شکار کرده است.
پدر و پسر

آدم فضایی ها در مراسم تشییع جنازه! + تصاویر


در یکی از عجیب ترین مراسم تشییع جنازه شخصیت های فیلم مشهور جنگ ستارکان با پوشش هایی فضایی حضور یافتند و جنازه پسر 4 ساله را که بر اثر تومور مغزی جان سپرده بود تشییع کردند.
بهرام رادان

جشن تولد بهرام رادان + عکس


بهرام رادان بازیگر و سوپر استار سینمای ایران چند روزی است که وارد 35 سالگی شده است. در ادامه عکس جشن تولد بهرام رادان را مشاهده میکنید.
قورباغه

قورباغه ورزشکار! + عکس


اگر تا به حال فکر می کردید که تنها انسان ها ورزش می کنند کاملا در اشتباه بوده اید چرا که در ادامه خواهید دید که چطور یک قورباقه با پشتکار ورزش می کند.