دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

کشنده ترین مار

کشنده ترین مار های جهان + تصاویر


شاید افراد بسیاری هستند که مایل به شناختن مرگبارترین و خطرناکترین مارهای جهان باشند. در این مطلب 10 نوع مار کشنده را معرفی کرده ایم که در ادامه این مطلب میبینید.
زالو در بینی

گرفتار شدن زالو در بینی یک زن! + عکس


زالویی 3 اینچی که در بینی یک زن انگلیسی جا خشک کرده بود. این زن بعد از یک تصادف و خونریزی شدید بینی خود متوجه وجود این زالو در بینی خود شد که با کمک پزشکان از بینی او خارج شد.
تحویل سال 1394

ساعت تحویل و حیوان سال 94


ساعت دقیق تحویل سال 94 را به همراه فال و طالع بینی سال 1394 و نام حیوان سال 94 را در سایت نمناک بخوانید. همچنین شما در این مطلب فرمول نامگذاری حیوانات سال را می خوانید.
تعطیلات رسمی سال 94

تعطیلات رسمی سال 94 + عکس


بی شک همه مشتاق به کسب آگاهی و اطلاعات در رابطه با تعطیلات سال 94 هستید تا سالی برنامه ریزی شده با لحظات بیادماندنی را در کنار خانواده سپری کنید. در این بخش به وضعیت تعطیلات رسمی سال 94 پرداخته ایم.
رامبد جوان با گریم جدید

رامبد جوان با گریم جدید و خاص + عکس


رامبد جوان بازیگر محبوب سینما و تلویزیون این بار با گریمی متفاوت و خاص در تیزرهای آگاه سازی مردم نسبت به سرطان به کارگردانی فواد صفاریان پور ظاهر شد.
معمای مرموز دنیا

8 معمای مرموز و عجیب و غریب دنیا + تصاویر


معمای مرموز و عجیب و غریب در دنیا کم نیستند که در میان آنها برخی به نوعی پیچیده تر و غیر قابل حل و باور هستند. معماهایی همچون معماهای دوقلوهای پالاک و انتشار سیگنال های مزاحم ..
مراسم خاکسپاری

مراسم خاکسپاری عجیب در تبت + تصاویر


رسم و رسوم عجیب و غریب تبت باعث شده راهبان صومعه دودکار تبت به جای کفن و دفن مرده هایشان را با یک مراسم جالب و عجیب خاکسپاری کنند که در ادامه مطلبی در این باره می خوانید.
درآمد فیس بوک

چالش آب یخ چقدر درآمد برای فیس بوک داشت؟


یکی از شرکتهای زیرمجموعه فیسبوک مدعی است که این شرکت در سال 2014 مبلغ 227 میلیارددلار به ارزش اقتصادی جهان افزوده و چالش اب یخ نیز درآمد زیادی برای فیسبوک به همراه داشته است.
گدایی با دستگاه کارتخوان

گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس


گدای 37 ساله ای با ترفندهای زیرکانه و پیشرفته خود در مراسم های مهم و رسمی افراد سرشناس حضور پیدا میکند و از این راه کسب درآمد می کند این گدا به عنوان باهوش ترین و پیشرفته ترین گدای دنیا شناخته شده است.
گربه اخمو

گربه اخمویی که درآمدزایی می کند! + تصاویر


گربه اخموی گرامپی که نامش حدود دو سالی است بر سر زبان ها افتاده، نه تنها به ستاره ای در دنیای مجازی بدل شده، بلکه از لحاظ مالی نیز گوی سبقت را از برخی ستارگان هالیوود ربوده و عنوان گربه در آمدزا را به خود گرفته است.
تصاویر بیمارستان روانی

تصاویر دلخراش از بیمارستان روانی 16+


سابقه تاسیس بیمارستان روانی یا همان تیمارستان در ایران به سالهای نه چندان دور بازمی گردد. در دوره پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار، مکانی را به نام دارالمجانین در نظر گرفتند تا بیماران را از مردم عادی و جامعه به دور نگه دارند.