برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

لباس

قیافه هایی جالب! + تصاویر


خلق چهره هایی جالب و باورنکردنی با استفاده خلاقانه از لباس های مختلف توسط یک هنرمند ایتالیایی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
آناناس

آناناس درخت است یا بوته؟ + تصاویر


بروملائین که از میوهٔ آناناس به دست می آورند برای درمان بیماری های بسیاری مصرف می شود. همچنین در جزایر فیلیپین از برگ های خاردار آن رشته هایی به دست می آید که با آن پارچه می بافند.
چادر مسافرتی

چادر مسافرتی مخصوص شب + تصاویر


یک چادر سفری توسط دو طراح در سال ۲۰۱۲ طراحی شده است که شبیه به سفره ماهی است، این چادر سبک و قابل حمل است و مسافر از رطوبت و جانوران در امان میماند.
مهدی پاکدل

تیپ دانشجویی مهدی پاکدل + تصاویر


عکسی مربوط به 16 سال قبل مربوط به دوران دانشجویی مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون و همسر بهنوش طباطبایی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
رویا نونهالی

سر تراشیده رویا نونهالی! + تصاویر


هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون با رئیس جمهور دیدار کردند و حضور رویا نونهالی بازیگر زن سینما و تلویزیون با سری تراشیده کمی عجیب بود.
خرس

خودکشی عجیب یک خرس + تصاویر


ماموران دفاع از حقوق حیوانات یک خرس 113 کیلویی را که در یک پل با ارتفاع 25 متری گیر کرده بود بعد از تلاش فراوان نجات دادند.
کودک با سر بزرگ

کودکی با سر بسیار بزرگ + تصاویر


کودکی که اندازه ی سر او سه برابر اندازه طبیعی بود بعد از جراحی اندازه سر او از 37 سانتی متر به 23 سانتی متر رسید و برای اولین بار لبخند زد.
نرم ترین پسر دنیا

نرم ترین پسر دنیا + تصاویر


در این بخش نمناک شما را با پسری آشنا می کند که با بدنی نرم قادر است با فاصله ای بسیار کم از زمین از زیر 35 اتومبیل رد شود بدون اینکه قسمتی از بدنش به زمین بخورد.
سومان

جالب ترین هدیه تولد + تصاویر


جشن تولد یک دختر با هدیه ای بسیار جالب و جذاب از سوی پدرش همراه بود که در ادامه این هدیه خلاقانه و شگفت انگیز را مشاهده می کنید.