قطع دست توسط داعش

قطع کف دست توسط داعش + تصاویر


اجرای حکم با نام حد سرقت توسط داعش که کف دست یکی از شهروندان سوری به اتهام سرقت بریده شد در حالیست که گروه تروریستی صهیونیستی داعش اموال زیادی از مردم عراق و سوریه را به غارت برده است.
نقشه شوم پسر جوان

نقشه شوم پسر جوان در پی شکست عشقی


پسر جوان که در پی یک شکست عشقی اقدام به انتشار عکس های خصوصی رقیبش در فضای مجازی کرده بود، از سوی ماموران پلیس فتای استان البرز شناسایی و دستگیر شد.
باند زورگیران مسافرکش

قهرمان سابق کشتی عضو باند زورگیران مسافرکش + عکس


سه کشتی گیر جوان که یکی از آنها قهرمان سابق کشتی میباشد با همدستی سارقی سابقه دار باند زورگیران مسافرکش را تشکیل داده بودند و در تهران و اطراف آن اقدام به زورگیری میکردند که همه آنها بازداشت شدند.
دوستی پسر با زن متاهل

عاقبت دوستی پسرجوان با زن متاهل در تانگو


تانگو - وایبر و لاین برای بعضی از دختر و پسرها و زن و مردها برای دوستی های نامشروع و پنهانی فرصتی را فراهم کرده است که این بار با دوستی پسر جوان با یک زن متاهل سرقت میلیونی رخ داد.
دستگیری 3 عضور داعش

دستگیری 3 عضور داعش در مرز ایران


فرمانده مرزبانی ناجا در خصوص دستگیری اعضای داعش گفت: در ایران فقط یک مورد دستگیری سه نفر از افرادی را داشتیم که با تجهیزات انفجاری وارد کشور شده اند و می خواستند به داعش بپیوندند.
انفجار بمب

تکذیب انفجار بمب در ساوه


در پی انتشار شایعه انفجار بمب در شهرستان ساوه معاون سیاسی استاندار مرکزی ضمن تکذیب این شایعه از انفجار در شرکت فروزان گاز این شهرستان خبر داد.