دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

لوکس ترین قطار جهان

لوکس ترین قطار جهان در راه ایران + تصاویر


لوکس ترین قطار جهان چند روزی است از بوداپست مجارستان راهی ایران شده است. در ادامه تصاویر داخلی قطار گرانقیمت و لوکس به همراه قیمت بلیت لوکس ترین قطار جهان را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
لیلا بلوکات

جدیدترین تصاویر لیلا بلوکات در اروپا


لیلا بلوکات بازیگر زن سینما و تلویزیون که این روزها در اروپا به سر می برد جدیدترین عکسهای خود در ایتالیا و هلند را در اینترنت منتشر کرد. این تصاویر را در سایت نمناک ببینید.
راز مثلث برمودا

راز مثلث برمودا فاش شد + تصاویر


دانشمندان سالهای زیادی را صرف کشف راز مثلث برمودا کرده اند ولی تاکنون به نتیجه ای دست نیافتند. اکنون اتفاق مشابهی در گوشه دیگر دنیا رخ داده که بی شباهت به مثلث برمودا نمی باشد.
شریفی نیا

شریفی نیا و فلافل اصل + تصاویر


محمدرضا شریفی نیا از بازیگران مشهور کشورمان که در اهواز حضور داشت سری هم به فلافل فروشی این شهر در منطقه لشکرآباد زد که در ادامه تصاویر فلافل خوری شریفی نیا را مشاهده می کنید.
حرکت جالب پزشکان

حرکت جالب پزشکان با یک مرده + عکس


حرکت جالب پزشکان به خاطر فداکاری بیماری که تومور مغزی داشت در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت. این پزشکان تحت تاثیر حرکت انساندوستانه قرار گرفته و همگی در برابر این بیمار احترام گذاشته و تعظیم کردند.
پنه لوپه کروز

پنه لوپه کروز جذابترین زن سال 2014


پنه لوپه کروز ، برنده جایزه اسکار از سوی مجله معتبر اسکوایر به عنوان جذابترین زن سال 2014 انتخاب شد. در ادامه جزئیات بیشتر در خصوص انتخاب جذاب ترین زن سال 2014 را می خوانید.
پورشه کاین توربو

پورشه کاین توربو s مدل 2014 + تصاویر


پورشه کاین توربور S جدیدترین مدل پورشه است که تا آواخر سال میلادی جاری برای فروش به بازار می آید. مشخصات فنی و تصاویر انواع مدل های توربو کاین را در سایت نمناک مشاهده کنید.
مسن ترین عضو فیسبوک

دروغ عجیب پیرزن 114 ساله در فیسبوک + تصاویر


گفتن سن خانمها همیشه یکی از مشکلات حل نشدنی است، حال یکی از مسن ترین خانمها برای اینکه در فیسبوک عضو شود از ترفند همیشگی استفاده کرده و سن خود را کمتر از واقعیت نشان داد.
جنجال عروس تقلبی! + تصاویر

جنجال عروس تقلبی! + تصاویر


یک دختر 12 ساله نروژی با انشار عکسهای مراسم عروسی خود با مردی 37 ساله همه مردم این کشور را دچار بهت و شگفتی کرد.
شیلا خداداد در آمریکا

شیلا خداداد و همسرش در هالیوود + عکس


شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون که به همراه همسرش فرزین سرکارات و پسرش در آمریکا به سر میبرد به تازگی عکسی از حضورشان در هالیوود را به اشتراک گذاشته است.