دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

محمدرضاگلزار

تصاویر دیده نشده از محمدرضا گلزار


عکسهای خانوادگی محمدرضا گلزار به همراه عکسی های قدیمی و نایاب از دوران نوجوانی محمدرضا گلزار، بازیگر و سوپراستار سینمای ایران را در سایت نمناک مشاهده کنید.
جورج کلونی و همسرش در ماه عسل

ماه عسل جورج کلونی و همسرش + تصاویر


جورج کلونی با برگزاری یکی از به یادماندنی ترین مراسم ازدواج در بین افراد مشهور دنیا خواست ثابت کند که هنوز جوان است. آنها هم اکنون در یکی از زیباترین نقاط دنیا در ماه عسل هستند که مشاهده می کنید.
معده پر مو

عجیب ترین معده جهان با 4 کیلو مو! + تصاویر


خوردن مو اعتیادی است که بیشتر در سنین نوجوانی خانمها رخ می دهد. یکی از عواملی است که استرس و نگرانی را در آنها نشان می دهد. این اعتیاد به صورت یک توده 4 کیلیویی در یک بدن یک دختر تبدیل شد.
ساختمان شریفی ها

خانه متحرک دروس تهران! + تصاویر


ساختمان مدرن شریفی ها که با اتاق های گردان و طراحی بی نظیر در محله دروس تهران واقع شده و دارای دکوراسیون و معماری زیبایی می باشد ،دربخش معماری های جهان مقام دوم را بدست آورد.
علی کریمی

عکس های زیرخاکی علی کریمی


علی کریمی ملقب به جادوگر فوتبال ایران که به تازگی دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال شده عکس هایی جالب و به اصطلاح زیرخاکی از دوران کودکی اش را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
اسامی عجیب

اسم های عجیب و غریب در ثبت احوال!


اسامی بسیار عجیب و بی معنی که در ثبت احوال ایران به ثبت رسیده مانند آخرت،شناور،گشنه، بستنی و ... که در ادامه جزئیات و نام های بیشتری را میخوانید.
پسری با دندان های اضافه

پسری با دندان های غیرطبیعی + تصاویر


پسری 8 ساله اهل ایلات غرب به طور باورنکردنی دو ردیف دندان در دهان دارد. حال این پسر مشکلی دارد یا نه و اینکه مشکل او قابل درمان است را در ادامه می خوانید.
مدل مانتوی عجیب

مانتوی زننده یک دختر در مترو! + عکس


این روزها که برخی از دختر ها و پسرها برای جلب توجه هر نوع لباسی را به تن می کنند موردهای عجیب زیاد به چشم می خورد که در ادامه یک مدل مانتوی عجیب با طرح خواننده آمریکایی را مشاهده می کنید.
آنجلینا و برد

هدیه میلیاردی آنجلینا جولی به همسرش + عکس


آنجلینا جولی با دارایی قابل توجهی که دارد هدیه ای گرانقیمت برای همسرش برد پیت خریداری کرد که در نوع خود یکی از بی نظیرترین ها بود. در ادامه هدیه بسیار گرانقیمت آنجلینا جولی به بردپیت را مشاهده می کنید.