برو به :
جشنواره فیلم کن

پوستر جشنواره فیلم کن 2015 رونمایی شد+ عکس


جشنواره فیلم کن 2015 ساعاتی پیش پوستر شصت و هشتمین دوره این جشنواره را رونمایی کرد. در این دوره چهره «اینگرید برگمن» به پاس یکصدمین سالگرد زادروز وی عکس اصلی است.
نیکی کریمی

نیکی کریمی جایزه اش را حراج کرد + عکس


نیکی کریمی بازیگر مشهور سینما در اقدامی خیرخواهانه و با پیوستن به حامیان سین هشتم،همکاری و حضور خود را از ایجاد سرپناه برای بی خانمان های تهران رسمآ اعلام کرد و جایزه جشنواره مانهایم هایدلبرگ آلمان را که به وی تعلق داشت به حراج گذاشت.
احسان علیخانی

عذر خواهی احسان علیخانی از آذری ها


احسان علیخانی در ویژه برنامۀ تحویل سال نو طبق روال گذشته امسال نیز با دعوت از مهمانان خاص به رویه سابق خود ادامه داد اما بخشی از اجرای این برنامه معذرت خواهی احسان علیخانی را از آذری ها در پی داشت.
باران کوثری

گریم متفاوت باران کوثری در شب بیرون + عکس


باران کوثری بازیگر معروف زن سینما و تلویزیون و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن با تیپ متفاوت و جدیدی در فیلم بیرون،شب به کارگردانی کاوه سجادی حسینی ظاهر شده است که در ادامه میبینید.
مریلا زارعی

آرزوی مریلا زارعی برای سال نو


مریلا زارعی که با بازی در فیلم شیار 143 در جشنواره ی فیلم فجر امسال خوش درخشید در مصاحبه ای با پیامی از آرزویش در سال 1394 برای مردن ایران گفت.
آنا نعمتی

پیشنهاد نوروزی آنا نعمتی


آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی پیشنهاداتی برای مردم در سفرهای نوروزی دارد که در ادامه میخوانید.
ماه چهره خلیلی و همسرش

ماه چهره خلیلی و همسرش در انتظار پسرشان


ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی زوج هنرمندی هستند که در سالگرد ازدواجشان منتظر تولد فرزند پسرشان هستند، در ادامه گفتگوی متفاوت این زوج هنرمند را میخوانید.