برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

توماس ادیسون

پیش بینی های جالب ادیسون در 100 سال قبل!


توماس ادیسون در مصاحبه با روزنامه «میامی متروپولیس» در مورد یک قرن بعد پیش بینی هایی انجام داده بود. شاید خواندن پیش بینی های این کاشف الکتریسیته برای سال 2012 خالی از لطف نباشد.
بلاب ماهی

زشت ترین حیوان دنیا + عکس


انجمن حفاظت از حیوانات زشت طی یک نظرسنجی آنلاین زشت ترین حیوانی که در طبیعت یافت شده را با حمایت مشاهیری چون فیزیکدان مشهور برایان کاکس و هنرپیشه بریتانیایی استیفن فرای انتخاب کرد.
آنجلینا جولی

خالکوبی جنجالی آنجلینا جولی روی بدنش + عکس


آنجلینا جولی 17 خالکوبی روی بدنش دارد و به تازگی برای بازی در استرالیا یک خال کوبی جدید به دستش اضافه کرده است. نوشته خالکوبی درازی که آنجلینا جولی بر بدن خود دارد، به زبان عربی است.
فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا در جوانی + عکس


فریبرز عرب نیا بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و بازیگر نقش مختار در سریال مختار نامه متولد 1343 تهران است. در این مطلب عکسی از عرب نیا را در جوانی با ظاهری متفاوت مشاهده می کنید
علی دایی با لباس احرام + عکس

علی دایی با لباس احرام + عکس


عکس علی دایی با لباس احرام را د ادامه مطلب مشاهده نمایید. عکس آقای گل جهان علی دایی مربی کنونی تیم پرسپولیس با لباس احرام در سایت نمناک قابل مشاهده است.
مرد متعجب

پیرترین داماد دنیا + عکس


پیرترین داماد دنیا مردی 120 ساله هندی ست که شش سال قبل همسر اولش را از دست داده است. این پیرمرد 120 ساله با زنی 60ساله ازدواج کرده است.
تمساح

کباب تمساح!


طبخ و خوردن انواع غذاهای چندش آور و عجیب در کشور پهناور چین شنیده بودیم اما این یکی خیلی جالبه. بریان کردن تمساح در کنار خیابان و فروختن به مردم....
کادی هیگل

دختر جوانی که عرعر می کند!


در اتفاقی بسیار نادر دختر جوان آمریکایی به دلیل بیماری نادر عصبی روزی چندین بار همانند خرها مدام عرعر می کند.
تبلیغات

تبلیغات دردسر ساز


تبلیغات جالب و دیدنی که هر کسی را به اشتباه می اندازد و این مساله باعث دردسر برای شرکت تبلیغ کننده شده است
جواد-خیابانی

جوانی جواد خیابانی با موهای پر پشت + عکس


عکسی بسیار جالب از جوانی جواد خیابانی گزارشگر نام آشنا که همه خاطرات خوبی از او دارند. عکس دیدنی جواد خیابانی در دوران جوانی و با موهای پر پشت را در سایت نمناک مشاهده نمایید.
منطقه تاریخی جواهر ده

زیباترین مناظر شمال ایران + عکس


منظره هایی بسیار زیبا و دلنشین از طبیعت بکر و سرسبز شمال ایران را در سایت نمناک مشاهده می کنید. زیباترین و جذاب ترین منظره های شمال کشور.
کفش لوتوس سنتی چینی

عجیب ترین کفش های جهان + عکس


جالب ترین کفش های مورد استفاده در کشورهای مختلف در طول تاریخ را در سایت نمناک مشاهده می کنید. کفش هایی بسیار عجیب و در عین حال بامزه و جالب ....
ملخ

جوانی در کنار 1000 ملخ + عکس


جانور شناسی 40 ساله علاقه خاصی به ملخ دارد و در طور شبانه روز با 1000 ملخ زندگی مسالمت آمیز دارد. البته پلیس به وی اخطار داده و خواسته که ملخ ها را در طبیعت رها کند.