نمناک سرگرمی

گوناگون

کباب کردن شتر

کباب کردن شتر 450 کیلویی! + تصاویر


باز هم اتفاقی عجیب در چین سوژه بسیاری از رسانه های خبری شد اتفاقی که در آن شتر بزرگی به وزن 450 کیلوگرم را با کمک جرثقیل روی یک کورۀ بسیار بزرگ کباب کرده و گوشت آن را بین مردم پخش کردند.
مادر لیدی گاگا

عکس مادر لیدی گاگا


عکس جالب مادر لیدی گاگا خانم کینتیا گرمانوتا در خواب جدیدترین عکس در اینستاگرام لیدی گاگا بود که به همراه جمله ای زیبا از لیدی گاگا منتشر شد.
بدل محمد رضا پهلوی

بدل محمدرضا پهلوی در تهران + عکس


بدل محمد رضا پهلوی با شباهتی باور نکردنی شکار جالب لنز دوربین بود که در حال گذر از یکی از کوچه های تهران گرفته و ثبت شد. در ادامه عکس بدل محمدرضا پهلوی را مشاهده می کنید.
تیپ بهنوش بختیاری

تیپ عجیب بهنوش بختیاری در کیش!


4 بازیگر زن کشورمان ، فلامک جنیدی و کتایون ریاحی و لیلی رشیدی و بهنوش بختیاری عکس جالبی را در کیش گرفته اند که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است.
دختر رضا رشیدپور

عکس های هلن دختر رضا رشیدپور


رضا رشیدپور مجری، تهیه کننده و کارگردان برنامه های تلویزیونی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکس جدیدی از دخترش، هلن در پاسخ به درخواست برخی از هوادارانش منتشر کرده است که در ادامه همراه با تصاویر دیگر از این پدر و دختر را میبینید.
آش نذری ناصرالدین شاه

مراسم آش نذری ناصرالدین شاه + عکس


در عکس زیر فرد شماره یک زمان قاجار ناصرالدین شاه با همراهی چند تن از بزرگان دربار اقدام به پخت آش نذری شله قلمکار می کند که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.
عکس های بیمارستان اسب ها

عکس های جالب از بیمارستان اسب ها


شاید برای بسیاری از شما جالب باشد که بدانید در بیمارستان اسب ها چه می گذرد؟چگونه و با چه روش هایی اسب های آسیب دیده درمان می شوند؟با ما همراه باشید تا با دیدن تصاویر جالبی از بیمارستان اسب ها پاسخ سوال هایتان را ببینید.
سبک ترین کباب پز مسافرتی

ساخت سبک ترین کباب پز مسافرتی دنیا + عکس


ساخت سبک ترین کباب پز یکی دیگر از ابتکارات طراحان و مهندسان خلاق و خوش ذوق می باشد که این کباب پز به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد مدرن ترین کباب پز مسافرتی جهان معرفی شده است.