نمناک سرگرمی

گوناگون

کف بینی با بند انگشتان

کف بینی با بند انگشتان دست


اگر بدانید تنها یک بند انگشتتان می تواند بیانگر شخصیت شما باشد چه می کنید؟ در این مقاله شما را کف بینی و رمز و رازهای شگفت انگیز بند انگشتان دستتان آشنا می کنیم.
خطای دید

جالب ترین و جدیدترین تصاویر خطای دید


انسان همیشه آنچه را که می بیند باور دارد اما گاهی وقت ها چشم هم خطا می کند، در برخی تصاویر سه بعدی آنچه ما با چشم خود می بینیم با تصویر واقعی متفاوت است و به این اتفاق خطای دید گفته می شود.
معمای چند تا مثلث

معمای چند تا مثلث میبینی


معمای چند تا مثلث یکی دیگر از معماهایی است که برای افراد باهوش و زیرک آماده کرده ایم در این معما با کمی دقت و حوصله می توانید پاسخ را به درستی حدس بزنید.
قیمت میوه

قیمت باورنکردنی میوه در ژاپن + تصاویر


تصاویری جالب از گران ترین و لوکس ترین میوه های دنیا که متعلق به کشور ژاپن می باشد این میوه های لوکس و کمیاب با قیمت های باورنکردنی در بازار میوۀ ژاپن عرضه می شود.
وحشتناک ترین صندلی

وحشتناک ترین صندلی جهان + تصاویر


تصاویری دیدنی از ترسناک ترین صندلی دنیا،که این صندلی عجیب و غریب به گونه ای ساخته شده است که حتی نگاه کردن به آن هر کسی را به وحشت می اندازد.
زنان قاجار

ژست بامزه زنان قاجار + عکس


تصویری منتشر شده در فضای مجازی از زنان قاجار از جمله عصمت الملوک، نوه ناصرالدین شاه قاجار و... که این زنان برای عکس گرفتن ژست بامزه و خنده داری به خود گرفتند.
نرگس محمدی در 2 سالگی

نرگس محمدی در 2 سالگی + عکس


نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش عکسی از 2 سالگی اش را در اینستاگرام منتشر کرد که در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.
عجیب ترین مرگ

عجیب ترین مرگ های دنیا + تصاویر


فهرستی از مرگ های عجیب اما واقعی افرادی را در این مطلب مشاهده می کنید که اتفاقات بسیار کوچک و ساده باعث شده این افراد به عجیب ترین شکل ممکن جان خود را از دست بدهد.
نابود شدن صورت زن

نابود شدن صورت زن با مته برقی! + عکس


زن جوانی که برای حالت دادن به موهایش به جای سشوار از مته ی برقی استفاده کرده بود دچار حادثه ی تلخی شد و صورتش را تقریبا به نابودی کشاند. تصاویر این زن بعد از جراحی را می بینید.
معمای کره ماه

معمای جالب مرکز کنترل روی کره ماه


معمای مرکز کنترلی بر روی ماه یکی از معماهای جالبی است که به منظور کابل کشی به دور ماه توسط شرکت های بزرگ فضانوردی طراحی شده است با ما همراه باشید تا ادامه معما را بخوانید.
عکس سلفی

بزرگترین عکس سلفی جهان در تهران


عکس های سلفی مختلفی در صفحات اجتماعی در رابطه با پروژه ی بزرگ تخریب باغ 10 هزار متری گیاهی تجریش و احداث ارگ تجاری تجریش منتشر شد که مشاهده می کنید.
تا حالا آنتالیا رفتی

تا حالا آنتالیا رفتی؟


شهر آنتالیا یکی از مهمترین و زیباترین شهرهای ترکیه است که به دلیل وجود مراکز گردشگری و تفریحی مجهز و بی نظیر از جاذبه های فوق العاده ای برخوردار می باشد. اگر قصد سفر به آنتالیا در نوروز 94 دارید ادامه مطلب را از دست ندهید.