برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

نیکی کریمی

پدر و مادر نیکی کریمی + عکس


نیکی کریمی بازیگر موفق سینمای ایران با فیلم سینمایی وسوسه وارد عرصه سینما شد و با فیلم عروس به شهرت رسید در ادامه عکس پدر و مادر نیکی کریمی را مشاهده نمایید.
لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در پیست اسکی + عکس


لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید. او به ورزش اسکی بسیار علاقمند است، در ادامه عکس لیلا بلوکات را در پیست اسکی مشاهده نمایید.
تصادف زن

تصادف عجیب یک زن! + تصاویر


شاید یکی از عجیب ترین و باورنکردنی ترین تصادفات مربوط به یک زن آمریکایی باشد که با اتومبیلش به یک غاز در حال پرواز برخورد کرد.
دهکده ساحلی

زیباترین دهکده های ایتالیا + تصاویر


ایتالیا از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکل شده که به این دلیل از سواحل بسیار زیبا با دهکده هایی رویایی بهترین مکان برای گردشگران به شمار می رود.
حلزون

حرکت جالب حلزون + عکس


حلزون جانوری دوست داشتنی است و با آنکه پا ندارد ولی به راحتی روی زمین حرکت میکند، در ادامه تصاویری خنده دار از نگاه حلزون به افتادن قطره آب را مشاهده کنید.
ژانگ منگ هان

تیپ زن ارسطو در چین + عکس


چوچانگ نام بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 3 بود که به عنوان یک سوپرایز تلقی می شد. در ادامه عکس هایی از بازیگر زن چینی سریال پایتخت 3 در کشورش را مشاهده می کنید.
بالتینگ رنگی

زیباترین پرنده دنیا + تصاویر


بالتینگ رنگی پرنده ای کوچک است که بالهایش به طور شگفت انگیزی رنگ آمیزی شده و به عنوان زیباترین پرنده قاره آمریکا شناخته میشود.
جاده چالوس

جاده چالوس سال 1310 + عکس


جاده چالوس به طول 160 کیلومتر که شهر تهران را به سواحل زیبای دریای خزر متصل می کند در سال 1312 به بهره برداری رسید.
مژده لواسانی

مژده لواسانی در کربلا + تصاویر


مژده لواسانی مجری جوان برنامه کافه سوال در تعطیلات نوروز به کربلای معلی سفر کرد که در ادامه تصاویر آن را مشاهده می کنید. حضور مژده لواسانی در کنار مادرش در سفر به سوریه را ببینید.
لیندا کیانی

لیندا کیانی در کنار چوچانگ همسر ارسطو + عکس


بازیگر چینی سریال پایتخت 3 که نقش همسر احمد مهران فر را بازی می کند در کنار لیندا کیانی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران که ارسطو در پایتخت 2 خواستگار وی بود را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
پژو 208

پژو 208 کروکی بدون سقف + تصاویر


شرکت خودروسازی پژو پس از تولید مدل های هاچ بک 208، مدل GTI و کراس اوور 2008 قصد دارد یک مدل کروکی از روی این خودرو تولید کند. خودرو پژو 208 با خودرو 206 و 207 تفاوت های بسیاری دارد.
طاووس

تصاویری زیبا از باغ پرندگان تهران


باغ پرندگان تهران با انواع مختلف پرندگان بسیار زیبا و کمیاب و فضایی زیبا و رویایی قطعه ای از بهشت است. در ادامه تصاویری از باغ پرندگان تهران را میبینید.