برو به :
پاسخ الهام چرخنده

پاسخ الهام چرخنده به صحبت های همسر سابقش


الهام چرخنده در پاسخ به شبکه ماهواره ای که در مورد مسائل خصوصی اش صحبت کرده بود متنی را منتشر کرد و خطاب به هوادارانش نوشت: صبوری کنید تا همه و همه را برایتان بگویم.
گلشیفته فراهانی

پیام بهزاد فراهانی به گلشیفته + متن


چند هفته پیش بود که عکس برهنه گلشیفته فراهانی روی یکی از مجله های معروف فرانسه منتشر شد، صفحه منتسب به بهزاد فراهانی پیامی را به گلشیفته فراهانی منتشر کرد.
آنا نعمتی

دغدغه های آنا نعمتی


آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون در مصاحبه ای از دغدغه های اجتماعی و محیط زیست سخن گفت که در ادامه میخوانید.
رضا شفیعی جم

بیوگرافی “رضا شفیعی جم


زندگینامه کامل رضا شفیعی جم به همراه فیلمشناسی کامل و عکس های قدیمی و جدید “رضا شفیعی جم” را در سایت نمناک ملاحظه می کنید.
فرزندان ستاره ها ی هالیوود

همسر و فرزندان ستاره ها ی هالیوود + تصاویر


طرفداران چهره های مشهور برایشان مهم است که با همسر ، فرزندان و خانواده ستاره های محبوبشان آشنا شوند. در این مطلب با خانواده تعدادی از ستاره های مشهور هالیوود آشنا می شوید.
الهام چرخنده

واکنش الهام چرخنده به انتشار تصاویر خصوصی اش


الهام چرخنده بازیگر زن سینما و تلویزیون با حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس ناگفته های جدیدی را از انتخاب حجاب برتر و برنامه هایش بیان داشت. الهام چرخنده در ادامه از نحوه انتشار تصاویر خصوصی اش در دوران متاهلی اش سخن گفت.
قبر انوشیروان ارجمند

سنگ قبر زنده یاد انوشیروان ارجمند + عکس


در پی درگذشت انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون،برزو پسر ارشد انوشیروان ارجمند با انتشار عکسی از مزار پدرش در اینستاگرامش از همه کسانی که در یک ماه اخیر خانواده اش را همراهی کرده اند تشکر و قدردانی کرد.
حمید لولایی

حمید لولایی روحانی میشود + عکس


حمید لولایی با گریمی کاملا متفاوت در تازه ترین فیلم سینمایی مهدی مظلومی با عنوان سه بیگانه در سرزمین ناشناخته نق یک روحانی را بازی میکند.