نمناک سرگرمی

گوناگون

باران کوثری در کانادا

عکس جدید باران کوثری در کانادا


باران کوثری برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن عکسی از خودش با تیپ جدیدی به همراه دوستش در اینستا گرامش منتشر کرد که در ادامه میبینید.
انگشتر هزار ساله

نام الله روی انگشتر هزار ساله در سوئد + تصاویر


طی حفاری های انجام شده توسط باستان شناسان در سوئد انگشتری از مزار یک زن کشف شد که حک شدن نام جلاله الله بر روی این انگشتر از حضور پررنگ خدا در میان جهان اسلام و شبه جزیره اسکاندیناوی در آن زمان روایت میکند.
تنیس بازی اوباما

تنیس بازی اوباما با زن مشهور + عکس


اوباما در کاخ سفید همراه با مهمان خود کارولینا ووزنیاکی بازیکن مطرح تنیس جهان یک مسابقه تنیس ترتیب داد و این بازیکن عکس های مسابقه با اوباما را در فیس بوک خود منتشر کرد.
کیک تولد مهران مدیری

کیک تولد 47 سالگی مهران مدیری + عکس


مهران مدیری کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون که از عید امسال با مجموعۀ در حاشیه میهمان خانه های گرم شماست عکسی از جشن تولد 47 سالگی خود را در اینستاگرامش منتشر کرد.
سلفی جواد رضویان

سلفی جواد رضویان در حاشیه + عکس


جواد رضویان بازیگر طنز سینما و تلویزیون که این روزها مشغول بازی در سریال در حاشیه است سلفی جالبی را از خود در فضای مجازی منتشر کرده است.
خلبان زن جنگنده پاکستانی

عایشه فاروق خلبان زن جنگنده پاکستانی + تصاویر


عایشه فاروق اولین و تنها زن محجبۀ خلبان جت های جنگنده در پاکستان می باشد که آماده خدمت در نیروی هوایی این کشور،حتی در شرایط جنگی است.در ادامه تصاویری از فعالیت این زن جسور را مشاهده می کنید.
پراید عجیب و غریب

پراید عجیب و غریب در جاده! + عکس


به تازگی تصویری از یک پراید در فضای مجازی منتشر شده است که این خودرو به شکل عجیبی با حمل بیشترین بار ممکن در در جاده بندر عباس - سیرجان باعث تعجب و هیجان مسافران نوروزی این مسیر شده است.
مدرنترین هواپیمای مسافربری

ساهاکیان خلبان مدرنترین هواپیمای مسافربری جهان + تصاویر


اولین خلبان مدرن ترین هواپیمای مسافربری یک ایرانی به نام کاپیتان وازریک ساهاکیان می باشد که سالها قبل از مسئولان هواپیمایی ایران ایر محسوب می شد و حال مسئولیت انتقال مسافران را با مدرن ترین هواپیمای فعلی مسافربری در جهان بر عهده گرفته است.
قصه جالب آقای هندوانه

قصه جالب آقای هندوانه


قصۀ زیبا و جالب آقای هندوانه قصه ای ویژه کودکان دلبند شماست که می توانید با خواندن آن برای کودک خود پیام ها و درس های بزرگی در زندگی برای او یاد دهید.
داستان کودکانه سوسمار

داستان کودکانه سوسمار مهربان و شکارچی ها


ماجرای سوسمار مهربان و شکارچی ها یکی از تآثیر گذارترین داستان های کوتاهی است که می تواند دید هر کدام از شما مخاطبین را بازتر کند و تآثیر به سزایی در رفتار های روزمرۀ شما بگذارد.