نمناک سرگرمی

گوناگون

سلطان سليمان

سلفی سلطان سلیمان با بازیگر ایرانی


بازیگر نقش سلطان سلیمان هالیت ارگنج در کنار یکی از بازیگران ایرانی عکس سلفی گرفته و در صفحات اجتماعی منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.
تست هوش میمون

تست هوش میمون بازیگوش و چرخ دنده ها


اگر فکر می کنید فرد باهوش و زیرکی هستید پیشنهاد می کنیم با تست هوش جالب میمون بازیگوش و چرخ دنده ها مغز خود را به چالش بکشید تا با انجام آن میزان هوش و توانایی خود را بسنجید.
مومیایی 200 ساله

مومیایی 200 ساله در پوست گاو + تصاویر


کشف مومیایی یک راهب 200 ساله با پوست و مو و حتی ناخن های سالم کارشناسان را شگفت زده کرد. مردی که قصد فروش این مومیایی را داشت باعث کشف این مومیایی شد.
ضرب المثل عروس خودم

ضرب المثل عبرت آموز عروس خودم می دونم


ضرب المثل جالب و عبرت آموز عروس خودم می دونم، ضرب المثلی است که در این بخش از سایت نمناک برایتان آماده کرده ایم و مخصوص عروس خانم های بی تجربه و تازه کار است.
عروس داماد را عوض کرد

عروس وسط جشن داماد را عوض کرد! + عکس


در یک مراسم عروسی در شهر رامپور هند عروس هندی وسط مراسم متوجه دروغگو بودن داماد شد از شدت عصبانیت داماد هندی را عوض کرد و با یکی از اقوام دور داماد ازدواج کرد.
عشق منطقی

داستان کوتاه عشق منطقی


داستان کوتاه جالب عشق منطقی که در ادامۀ این مطلب می خوانید داستان پسر جوانی است که در مقابل عشق از دست رفته اش به جای اینکه احساساتی برخورد کند،منطق را پیشه رو گرفته است.
دایناسور در مریخ

کشف دایناسور در مریخ + تصاویر


شکار تصویری عجیب از اسکلت یک دایناسور در منطقه ای از مریخ با نام گلنلگ تازه ترین کشفیات کاوشگر رباتیک کنجکاوی ناسا است که این اتفاق چالش ها و جنجال های زیادی به دنبال داشت.
سه شخصیت در بالن

معمای سه شخصیت در بالن


در این بخش معمایی جالب به نام سه شخصیت مهم در بالن را برایتان آماده کرده ایم که در عین سادگی پیچیده به نظر می رسد اگر علاقه مند به تفکر و اندیشیدن هستید با ما همراه باشید.
بازی محلی قاچان

با بازی محلی قاچان آشنا شوید + عکس


با ورود تکنولوژی و اینترنت و موبایل و... به دنیای امروز بازی های محلی که در زمان قدیم بچه ها با آنها سرگرم می شدند جای خود را به موبایل و لپ تاپ و پلی استیشن و... داده اند و چقدر متفاوتند بازی های دیروز و بازی های امروز.
ضرب المثل یک صبر کن

ضرب المثل یک صبر کن و هزار افسوس مخور


بدون شک همه ضرب المثل یک صبر کن و هزار افسوس مخور را شنیده اید،ضرب المثلی که ریشۀ تاریخی از دیرباز دارد و داستان بی صبری و قضاوت عجولانۀ پادشاهی که از نعمت بچه محروم بود را روایت می کند.
تعمیر استارت ماشین

تعمیر استارت ماشین با سیب زمینی! + عکس


تعمیرکار 59 ساله ای با استفاده از یک قطعه سیب زمینی به جای استفاده از قطعات و تجهیزات تعمیر خودر، سیستم استارت ماشین لندور قدیمی خود را تعمیر کرده است.