دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

اولین گواهینامه در ایران

اولین گواهینامه در ایران + عکس


گواهینامه ها ی هوشمند و مدرن امروزی در طی سال ها و بعد از تغییرات زیاد به اینجا رسیده اند و شکل قدیمی آنها بسیار متفاوت بوده است. فکر می کنید اولین گواهینامه در ایران چه شکلی بوده است؟
جراحی مغز ماهی قرمز

عجیب ترین جراحی مغز دنیا + تصاویر


تومور مغز و جراحی مغز بیشتر بر روی انسان ها انجام می شود اما یک ماهی قرمز کوچک این بار حیوانی بود که از شر یک تومور مغزی بسیار بزرگ توسط پزشکان نجات پیدا کرد.
نخستین سلفی جهان

اولین عکس سلفی دنیا + تصاویر


عکس سلفی که به تازگی در میان مردم و هنرمندان رواج پیدا کرده برای نخستین بار توسط یک عکاس سوئدی به نام اسکار گوستاو رجلندر در دهه 1850 میلادی گرفته شد.
خاطرات غسال ها

خاطرات عجیب غسالهای بهشت زهرا


دهان پر از کرم پیرزن، مرده ای که بوی گلاب می داد، سه سری که از قبر بیرون مانده بود، جاسازی جسد در کیف زنانه و.....محموعه ای کوتاه از خاطرات غسال های بهشت زهرا می باشند.
حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی و بازی در هالیوود + تصاویر


حسام نواب صفوی از بازیگران سینما و تلویزیون با انتشار خبری در فیس بوک از همکاری اش با باز لورمن کارگردان فیلم زندگی الویس پریسلی محصول کمپانی برادران وارنر خبر داد.
لیندا کیانی

جشن تولد لیندا کیانی + تصویر


عوامل پشت صحنه سریال جدیدی که فرزاد حسنی، لیندا کیانی و پزمان جمشیدی در آن بازی میکنند تولد خانم کیانی را جشن گرفتند.
عروسی با چند کیلو طلا

عروسی با چند کیلو طلا! + عکس


عروس خانمی را به شما معرفی می کنیم که به دلیل شرایط مالی خاص پدرش در منطقه ای که زندگی میکنند شب عروسی خود را با چند کیلو طلا جشن گرفت.
تعجب از بلندترین زبان

بلندترین زبان دنیا + عکس


کتاب گینس پر از سوژه ها و متفاوت ترین ها در دنیا است که این بخش سرگرمی نمناک جدیدترین رکورد ثبت شده در این کتاب با عنوان درازترین زبان جهان را به شما کاربران نمناک نشان خواهد داد.
رستوران

رستوران وحشتناک در زندان! + تصاویر


رستورانهای عجیبی که برای جلب توجه مشتریان مخصوصا جوانان دست به ابتکارهای جالبی زده و تم های عجیبی را برای طراحی استفاده می کنند. رستوران چینی نیز از این تم های عجیب و وحشتناک بی بهره نبود.