دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

آتش زدن گاو

آتش زدن گاو در اسپانیا! + تصاویر


یکی از تفریحات مردم اسپانیا آتش زدن گاو نر در طی مراسمی می باشد، در این مراسم پس از اتش زدن این حیوان آن را رها می کنند ،در ادامه تصاویر مربوط بیشتری را مشاهده خواهید کرد.
الناز شاکردوست

میز صبحانه الناز شاکردوست + تصاویر


الناز شاکردوست که چندی پیش عکسی از میز صبحانه اش در ایتالیا را به اشتراک گذاشته بود اینبار عکسی از صبحانه دوستانه اش در اتاق گریم به همراه همکارانش را منتشر کرد که در ادامه میبینید.
نوزاد هشت دست و پا

تولد نوزاد با هشت دست و پا + عکس


نوزاد هشت دست و پا که در شرق هند به دنیا آمد موجب شد برخی از خرافات ها در بین مردم به وجود آید و تعداد زیادی برای دیدن او جلوی درب بیمارستان تجمع کنند و پلیس را دچار مشکل سازند.
شغل عجیب و غریب

شغل عجیب و غریب در تهران! + عکس


در آگهی هایی شغلی که روزنامه ها منتشر می کنند آگهی جالبی با عنوان شغلی جدید در تهران چاپ شده است که با عنوان شغل عجیب و غریب در ادامه مشاهده می کنید.
تمساح

مردانی به شکل تمساح! + تصاویر


مردان قبیله ای عجیب که با کندن پوست بدن خود به شکل تمساح می خواهند تا مقدس شوند ،آنها این کار را باکشیدن تیغ روی بدن خود انجام می دهند ،در ادامه تصاویر این مردان را مشاهده می کنید.
خانه های میلیاردی

خانه های میلیاردی در تهران + تصاویر


قیمت خانه های جنوب شهر و شمال شهر به اندازه شب و روز متفاوت است.برخی از این خانه ها با قیمت نجومی در تهران برای فروش گذاشته شده و مشتریان خاص خود را دارد. در ادامه تصاویری از خانه های میلیاردی تهران را مشاهده می کنید.
نیروهای ویژه

نیروهای ویژه داعش + تصاویر


نیروهای ویژه گروه داعش که به تازگی تصویری از خود در محیط تویتر منتشر کرده اند در حال تمرین و اموزش دادن نیروهای ویژه خود در یک چادر هستند که تصاویر آن را مشاهده می کنید.
بی خوابی

بی خوابی 26 ساله ی یک مرد! + تصاویر


هوا که تاریک می شود، دوباره ترس از نخوابیدن آزارش می دهد، چند سالی می شود که به محض رفتن در رختخواب، خواب از چشم هایش می رود و بی خوابی امانش را بریده.
بلعیدن تمساح توسط مار

بلعیدن تمساح توسط مار! + تصاویر


تصاویری بسیار ترسناک و هیجان انگیز از لحظه بلعیدن یک تمساح بزرگ توسط مار در فضای مجازی منتشر شده است که در این مطلب مشاهده می کنید.
عروس و داماد

عروس و داماد ی که شب عروسی طلاق گرفتند + عکس


عروس و دامادی که در شب عروسی طلاق گرفتند و در واقع دامادی که در شب عروسی عروس را طلاق داد در رده پربیننده ترین های سایت های جهانی در روز گذشته قرار گرفت که داستان ان را در ادامه میخوانید.
شادترین نوزاد

شادترین نوزاد دنیا + تصاویر


تصاویر نوزاد بریتانیایی که خندیدن را پیش از تولد آغاز کرد و از آن لحظه همیشه صورتش را بحالت خنده نگه میدارد و همچنان لبخند بر لبانش جاری است.