دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

بارداری

عوارض شایع دوران بارداری


بارداری علاوه بر احساس زیبای مادرشدن نگرانی های بسیاری در مورد به هم خوردن ظاهر و زیبایی را برای خانمها به وجود می آورد. مشکلاتی که ممکن است حتی بعد از بارداری هم ازبین نرود.
مردان عقیم

تولد پسران عقیم از مادران سیگاری!


ناتوانی جنسی به خصوص در مردان در سالهای اخیر بسیار گسترده تر از قبل است و این یک رابطه ی مستقیم با رفتارهای مادران در دروان بارداری دارد که در ادامه می خوانید.
تهوع بارداری

درمان تهوع بارداری با یک نوشیدنی


حالت تهوع مشکلی است که تقریبا تمام مادران باردار آن را تجربه می کنند و از ان همیشه به عنوان بدترین بخش بارداری نام می برند. با یک نوشیدنی این حالت ناخوشایند را برطرف کنید.
کودکان کوتاه قد

دلایل کوتاهی قد در کودکان


کودکان کوتاه قد والدین را نگران می کنند که چرا رشد نمی کنند؟ چرا از هم سن و سالهایشان کوتاه قد تر هستند ؟ چه کنیم تا مشکل کوتاهی قد آنها حل شود و.. که پاسخ همه را در ادامه خواهید یافت.
گرفتن نبض

اندازه گیری نبض با روشی آسان


برای اینکه بدانیم ضربان قلب مان در چه وضعیتی است و یا اینکه از ضربان و شدت آن در افراد دیگر مطلع شویم تنها کافیست بدانیم که چطور باید نبض را اندازه گیری کنیم که در ادامه روش درست آن را می خوانید.
پنیر

نکته مهم درباره کاغذ روی پنیر


پنیر یکی از بخش های ثابت صبحانه بر سر سفره های ما ایرانی ها و حتی در بسیاری از نقاط دیگر جهان است پس باید بدانیم که روز خود را چطور با یک پنیر سالم و مفید شروع کنیم.
روزه

روزه گرفتن برای این افراد ممنوع است


در ماه مبارک رمضان برخی افراد بدون مشورت با پزشک و توجه به وضعیت جسمانی خود روزه می گیرند و عواقب سلامتی ناگواری را برای خود فراهم می کنند که در ادامه این افراد را معرفی می کنیم.
دختردار شدن

راه و روش دختردار شدن


برای دختردار شدن باید از برنامه های خاص و روش های قوی کم بگیرید که ما آنها را به شما معرفی می کنیم!
پسر بچه

راه و روش “پسر دار شدن


آیا شما می خواهید صاحب فرزند پسر شوید؟ پس راه و روش اصولی و درست “پسر دار شدن” را دانسته و با دقت کامل به آن عمل کنید.
ازدواج هندی

خرافه های روابط زناشویی


در ارتباطات زناشویی به دلیل نداشتن آگاهی و آموزش های جنسی خرافات به سراغ زوج ها می آید. در این مطلب به برخی از خرافه های رایج در رابطه جنسی در میان زن و شوهر اشاره می کنیم.
خرخر

راه حلی برای رفع خرخر


از چیزهایی که خروپف را تشدید می کنند مثل قرص های خواب آور، قهوه و خوردن غذاهای سنگین قبل از خواب دوری کنید.