دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

زوجی 66 بار عروسی کرده اند

زوجی که 66 بار عروسی کردند! + تصاویر


زوج جوانی که با گرفتن قریب به 66 بار عروسی هنوز ازدواج خود را قانونی نکرده اند و تا پیدا کردن جای دلخواه خود به این کار ادامه میدهند.این زوج به بیش از 66 کشور سفر نموده و در فرهنگهای مختلف مراسم عروسی برگزار کرده اند.
گران قیمت ترین نان

گران قیمت ترین نان دنیا + عکس


نان سنتی که فقط به دلیل داشتن گردطلای خوراکی عنوان گران قیمت ترین نان دنیا را به خود گرفت و با قیمت ۱۵۰ دلار معادل تقریبا ۵۰۰ هزار تومان عرضه می شود.
دندان اضافه

پسری با 80 دندان اضافه جراحی شد + تصاویر


پسربچه ای 7 ساله که به دلیل دردهای شدید و مکرر به بیمارستان برده شد و بعد از عکسبرداری پزشکان به وجود 80 دندان اضافه در داخل فک او پی برده و بعد از جراحی دندان های اضافه ی او را خارج کردند.
بزرگترین گاو دنیا

بزرگترین گاو دنیا با 2 تن وزن + تصاویر


بزرگترین گاو دنیا با وزن 1500 کیلوگرم در انگلیس زندگی می کند.این گاو سفید رنگ به اندازه یک کرگدن بزرگسال رشد داشته است.تصاویر این حیوان بزرگ را در ادامه مشاهده می کنید.
بچه سوسول داعش

بچه سوسول داعش! + عکس


داعشی ها که باظاهر ترسناک و خشن به همراه لباسهای خاک آلود و سنتی مشهور شده اند نسبت به ظاهر خود تغیر رویه داده و با انتشار تصاویر خود خبر از استراتژی جدید می دهند.
کشف جسد سالم

کشف جسد سالم مرد 2300 ساله + تصاویر


کشف باور نکردنی جسد مردی کاملا سالم که از باتلاقی در حوالی معدن سنگی در کشور دانمارک توسط گروهی از کارکنان این معدن که این جسد به 2300سال پیش بر می گردد.
تیپ دانشجویی الناز شاکردوست

تیپ دانشجویی الناز شاکردوست + عکس


الناز شاکردوست بازیگر زن مشهور سینما عکسی از دوران دانشجویی خود در کنار دوستانش منتشر کرد و از آن دوران به عنوان خاطره انگیز ترین دوران زندگی اش یاد کرده است.
چندش آورترین رکوردهای گینس

چندش آورترین رکوردهای گینس!


عجیب ترین رکوردهای گینس همیشه برای علاقه مندان به این مقوله، جالب بوده است در این قسمت چندش آورترین و حال به هم زن ترین رکوردهای گینس را میخوانید.