نرگس محمدی

نرگس محمدی و سلفی هایش در پاریس


نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش در سفری که به بوشهر داشته عکسی به یادگار در کنار مادر و خواهرش گرفته است. همچنین عکسی قدیمی از حضور در پاریس را نیز منتشر کرده است.
رضا صادقی

واکنش رضا صادقی به نایب قهرمانی پرسپولیس


نایب قهرمانی پرسپولیس در آخرین دیدار جام پانزدهم رقم خورد و رضا صادقی از جمله هنرمندان طرفدار این تیم سرخپوش در اینستاگرام نسبت به قهرمانی استقلال خوزستان واکنش نشان داد و متنی را منتشر کرد.
سحر قریشی

سحر قریشی از پارتی شبانه گفت + عکس


انتشار نام سحر قریشی به عنوان یکی از بازیگران دستگیر شده و شرکت کننده در پارتی شبانه سعادت آباد با واکنش وی همراه بود. این بازیگر زن بالاخره بعد از روزها سکوتش را شکست.
ارشا اقدسی

ناگفته های ارشا اقدسی از بدلکاری در فیلم های مشهور


ارشا اقدسی بدلکار ایرانی سری فیلم های جیمز باندگفت: از همان ابتدای ورودم به سری فیلم های"جیمز باند" دوست داشتم که من را به عنوان یک ایرانی بشناسند برای همین سعی کردم با رفتار و اعمال خود نشان بدهم که ایرانی هستم.
احسان علیخانی

پیام احسان علیخانی به پرسپولیسی ها + عکس


احسان علیخانی بعد از ناکامی تیم فوتبال پرسپولیس در کسب جام قهرمانی لیگ برتر عکس از خودش در ورزشگاه آزادی و به همراه پیامی زیبا و معنا دار در اینستاگرامش منتشر کرد.
محل زندگی یانگوم

محل زندگی یانگوم بازیگر جواهری در قصر + تصاویر


سریال جواهری در قصر که چند سال پیش پخش میشد با اسم یانگوم بازیگر نقش اول فیلم بیشتر میشناسیم . فیلمبرداری این سریال در جنوب غربی کره جنوبی در جزیره جیجو انجام شده است . این سریال در زمان خود بیننده های زیادی داشت و حسابی محبوب بود .