دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تولد سحر قریشی

تولد 28 سالگی سحر قریشی + عکس


سحر قریشی در روز تولد خود از تمامی افرادی که این روز را به خاطر داشته و به وی تبریک گفتند با انتشار عکس و پیامی در اینستاگرام تشکر کرد.
علی لهراسبی در استانبول

علی لهراسبی در استانبول + عکس


علی لهراسبی خواننده پاپ محبوب کشورمان در سفر خود به کشور ترکیه ،عکسی را از هوای بارانی این کشور به اشتراک گذاشت که در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید.
قالیباف در کنار پدرش

دکتر قالیباف در کنار پدرش + عکس


دکتر محمد باقر قالیباف ،شهردار تهران در سفری که در روز شهادت امام رضا (ع) به زادگاه خود در مشهد داشت به دیدار پدر خود رفت.در ادامه تصویر این دیدار را مشاهده کنید.
تولد رامبد جوان

کیک تولد رامبد جوان + عکس


در آستانه تولد 44 سالگی رامبد جوان عکسی از کیک تولد مجری و کارگردان برنامه خندوانه در اینستاگرام رامبد جوان منتشر شد.
تست روانشناسی

تست روانشناسی، چقدر تنها هستید؟


کامل کردن این تست روانشناسی تنها 3 دقیقه زمان نیاز دارد ولی با دیدن نتیجه آن می توان به عمق تنهایی خود پی برد.سوالات ساده ای که با پاسخ دادن به آنها می توانید متوجه شوید که چقدر تنها هستید.
تصاویر مرتضی پاشایی

تصاویر دیده نشده مرتضی پاشایی


چهل روز از درگذشت زنده یاد مرتضی پاشایی، خواننده محبوب پاپ می گذرد و همزمان با مراسم چهلم این هنرمند تصاویری از کودکی تا فوت وی به تازگی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.
قدیمی ترین پول

قدیمی ترین پول کاغذی جهان + عکس


نخستین پول های کاغذی ردپایی از چینی ها دارد که قدمت استفاده از آنها در چین به 800 سل پیش بر میگردد که در ادامه عکسی از قدیمی ترین پول کاغذی را مشاهده می کنید.
سلفی گرفتن

سلفی گرفتن در مریخ!


به تازگی عکس های سلفی بسیاری در فضای مجازی منتشر می شود ولی این بار بازار این عکسها به مریخ نیز رسیده اند حتما برای شما هم جالب است که یک سلفی منحصر به فرد مریخی ببینید در ادامه شما را به دیدن این سلفی عجیبب دعوت میکنیم.