نمناک سرگرمی

گوناگون

ستارگان جوان هالیوود

خانه های ویلایی ستارگان جوان هالیوود + تصاویر


ستارگان هالیوود که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند در سنین کم نیز ثروت های آنچنانی بدست آورده و صاحب خانه های ویلایی بسیار شیک و مجهز می باشند.خانه هایی که میلیون ها دلار بابت خرید آن پرداخت شده است را مشاهده کنید.
دختر گل فروش میدان تجریش

نکیسا دختر گل فروش میدان تجریش + تصاویر


دختر گل فروش میدان تجریش با روی باز و چهره خندان همیشگی اش صحبت های جالبی از زندگی و کار و گذشته اش را بیان کرد. نکیسا نام هنری است که دختر گل فروش برای خود انتخاب کرده است.
لیست جهیزیه عروس

لیست جهیزیه عروس در قدیم + عکس


اگر دیدن و خواندن سیاهۀ جهیزیه یک نو عروس برایتان جالب است و می خواهید تفاوت آن را با لیست های امروزی مقایسه کنید با ما همراه باشید تا لیستی از جهزیۀ عروس را در سال 1335 ببینید.
سوژه های داغ ایران

سوژه های داغ ایران در سال 93


در این بخش قصد داریم مروری داشته باشیم بر مهم ترین سوژه ها و جنجال های ایجاد شده در فضای مجازی که موجی از انتقاد و واکنش شدید کاربران شبکه های اجتماعی را در سال 93 در پی داشت.
دختری که می میرد

دختری که میمیرد و زنده می شود + عکس


دختر 21 ساله ای به نام ساره بروتیگام به دلیل دچار شدن به نوعی بیماری نادر و خطرناک قلبی هر سال 36 بار علائم حیاتی خود را از دست داده،می میرد و دوباره زنده می شود.
دم مارمولک در نان بربری

دم مارمولک در نان بربری! + عکس


با شکایت یکی از شهروندان در بجنورد به دلیل پیدا شدن دم مارمولک در نان بربری نانوایی متخلف با حکم تعزیرات حکومتی تعطیل شد.
داعش خواستار جاستین بیبر

طنز! داعش خواستار تحویل جاستین بیبر شد


این روزها داعش همچنان در سرخط خبرهاست. خبرهایی که همه شان حکایت از سنگدلی و وحشی گری این گروه دارد اما حالا می توان رد این گروه را در بعضی از نوشته های طنز هم پیدا کرد.