برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

نفیسه روشن

نفیسه روشن و حیوانات مورد علاقه اش! + تصاویر


نفیسه روشن از جمله بازیگران سینما و تلویزیون است که علاقه خاصی به حیوانات دارد و هر کجا که فرصتی پیش آید حتما این علاقه اش را نشان می دهد. در ادامه عکس نفیسه روشن با مارمولک سبز روی دستش را مشاهده می کنید.
پدر

بهترین بابای دنیا! + تصاویر


تصاویری طنز و بسیار جالب را از رابطه ی یک پدر و دختر را که سرشار از اتفاقات دیدنی است را در این بخش مشاهده می کنید.
روبات

ربات های نوازنده + تصاویر


یک گروه موسیقی روباتیک در پایتخت مسکو اقدام به نواختن گیتار کردند. تمامی این روبات ها از ضایعات فلزی ساخته شده اند و با نت های خاص خود نوازندگی میکنند.
بهنوش بختیاری

گل مورد علاقه بهنوش بختیاری + تصاویر


بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون که این روزها اجرای برنامه آبرنگ از شبکه نسیم را روی آنتن تلویزیون دارد در مراسم گلاب گیری شهرستان نیاسر به همراه مهران غفوریان و تنی چند از هنرمندان مطرح حضور یافت.
گرانترین غذا با انگل قارچ! + عکس

گرانترین غذا با انگل قارچ! + عکس


این بار چینی ها یک سوپ در منوی غذاهای خود قرار داده اند که یکی از گران قیمت ترین غذاهای آنهاست این غذا از لانه نوعی پرنده ساخته می شود که لانه اش را با بزاق دهان می سازد.
بهاره افشاری

کیف عجیب بهاره افشاری + عکس


بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در سریال فاصله ها شهرت یافت. بهاره افشاری عکسی از خودش را با تیپی متفاوت منتشر کرده است که در ادامه میبینید.
پورشه

پورشه تصادفی در تهران! + تصاویر


پورشه پانامرا یک ماشین زیبا و گرانقیمت است که هر کسی آرزوی داشتن این ماشین را دارد. یک پورشه در تهران بر اثر یک تصادف تبدیل به آهن غراضه شده که در ادامه میبینید.
کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز پدر شد + عکس


کامبیز دیربازی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی پدر شده است عکسی از فرزندش را در فضای مجازی منتشر کرد که در ادامه مشاهده میکنید.