نمناک سرگرمی

گوناگون

عصبانی شدن مورچه

عصبانی شدن یک مورچه + عکس


مورچه آتشین که در مقابله با حریف خود به جای نیش زدن مستقیم حریف، با مانور و روش جالب دیگری عکس العمل خود را نشان می دهد و ژشتی عصبانی به خود می گیرد.
عنکبوت عجیب

عنکبوت عجیب با تارهای برق دار


تارهای عنکبوت به عنوان حیاتی ترین عضو این موجود به شمار می رود که با آن میتواند شکار کند و به حیاتش ادامه دهد که در این میان محققان عنکبوت عجیبی با تارهای برقی را کشف کردند.
تنها هتل 8 ستاره جهان

آشنایی با تنها هتل 8 ستاره جهان + تصاویر


در این مطلب شما را با تنها هتل 8 ستاره جهان آشنا می کنیم که بسیار زیبا و حیرت آور است. هتلی که می توان هر اتاق آن را با یک کاخ مقایسه کرد. هتل کاخ امارات Emirates Palace را بیشتر بشناسید.
کفش تمام چرم

قدیمی ترین کفش تمام چرم جهان! + عکس


یک کفش چرم که قدمت آن به پنج هزار و پانصد سال قبل می رسد و در واقع قدیمی ترین کفش یافت شده از انسان بشمار می رود که طی حفاری های باستان شناسی در غاری در ارمنستان کشف شد.
سلفی معروف ترین بازیگر زن ترکیه

سلفی معروف ترین بازیگر زن ترکیه در پاریس


معروف ترین بازیگر زن ترکیه برن سات که بیشتر او را با نام سمر می شناسند ساعاتی پیش از خود و یکی از دوستانش تصویری را در پاریس منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.
هوش ریاضی

هوش ریاضی جوجه ها!


محققان ایتالیایی طی انجام تحقیقاتی دریافتند جوجه ها هم همانند انسانها دارای هوش ریاضی می باشند و از توانایی نقشه فضایی عددی از چپ به راست در مغزشان برخوردار هستند.
دستفروشی در مترو

دستفروشی دختر ژاپنی در مترو! + عکس


تصویری منتشر شده توسط دکتر جاهدزاده از اساتید ایرانی شاغل در ژاپن،که این تصویر جالب در متروی ژاپن دستفروشی به سبک ژاپنی را به طرز جالب و مقرراتی روایت می کند.