دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

اعجوبه های ایرانی

اعجوبه های ایرانی + فیلم و تصاویر


مسابقه اعجوبه های ایرانی با حضور چهره های مطرحی همچون احسان علیخانی، سالار عقیلی، مزدک میرزایی، فرهاد اصلانی و سروش صحت به عنوان داور برگزار شد.
عجیب ترین تخت خواب

عجیب ترین تخت خواب دنیا + تصاویر


عجیب ترین تخت خواب دنیا متعلق به مردی است که با تمام تمرکز خود می تواند بر روی آن بخوابد و با توجه به شکل و اندازه باورنکردنی این تخت خواب او قادر به خواند کتاب و کارهای دیگر است.
حشرات

چرا حشرات به لامپ LED علاقه دارند؟


فقط انسانها به نور و روشنایی علاقه ندارند بلکه حیوانات مخصوصا حشرات نیز به نور علاقمند هستند.حشرات به رنگ های زرد و سفید علاقه زیادی دارند اما علاقه شدید به رنگ آبی نیز به این مجموعه اضافه شده است.
تینا آخوند تبار

تینا آخوند تبار در حال تیراندازی + تصاویر


تینا آخوندتبار با حضور در ورزشگاه دستگردی کمان به دست شد و تیرهایی را به سیبل واقع شده در زمین این ورزشگاه روانه کرد. در ادامه جدیدترین عکس های از تینا آخوندتبار را مشاهده می کنید.
گرانترین عروسی

گرانترین عروسی های تهران


هزینه های سرسام آور و باورنکردنی در عروسی های ثروتمندان تهرانی از کت وشلوار میلیونی تا لباس عروس و تالار آنچنانی که به عنوان گرانترین عروسی ها می توان بدان اشاره داشت.
مهتاب کرامتی

جشن تولد مهتاب کرامتی + تصاویر


جشن تولد 44 سالگی مهتاب کرامتی بازیگر مشهور زن ایرانی را به همراه بیوگرافی مختصر این هنرپیشه که سفیر حسن نیت یونیسف نیز می باشد در سایت نمناک مشاهده می کنید.
رقص با تمساح

رقص مردی با یک تمساح ترسناک! + تصاویر


حتی شنیدنش وحشت آور است اما مردی که به عنوان راهنما توریست ها را همراهی می کند تصمیم به انجام کاری خطرناک گرفت که با عنوان رقص با یک تمساح منتشر شد که تصاویر آن را در ادامه می بینید.
موجود دریایی

عجیب ترین موجود دریایی +عکس


ماهیگیر سنگاپوری در هنگام صید خود به یک موجود دریایی عجیبی برخورد کرده است که شبیه هیچ یک از موجودات دریایی نیست. در ادامه جزئیات بیشتر درباره موجود دریایی عجیب و غریب را میخوانید.
دیدن جن

دیدن جن واقعیت دارد؟


دیدن جن و اتفاقات مربوط به آن همیشه موجب ترس است. داستانهایی در مورد ازدواج انسان و جن و یا صحبت کردن انسان با جن گفته می شود که راست و دروغ بودن آنها را در ادامه می خوانید.
دست قطع شده

دست قطع شده زنده شد! + تصاویر


دست قطع شده یک کارگر به کمک جراحان در ایران و بیمارستان بهبود تبریز پیوند زده شد و پس از انجام پیوند این دست جانی دوباره گرفت.
لوکس ترین قطار جهان

لوکس ترین قطار جهان در راه ایران + تصاویر


لوکس ترین قطار جهان چند روزی است از بوداپست مجارستان راهی ایران شده است. در ادامه تصاویر داخلی قطار گرانقیمت و لوکس به همراه قیمت بلیت لوکس ترین قطار جهان را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
لیلا بلوکات

جدیدترین تصاویر لیلا بلوکات در اروپا


لیلا بلوکات بازیگر زن سینما و تلویزیون که این روزها در اروپا به سر می برد جدیدترین عکسهای خود در ایتالیا و هلند را در اینترنت منتشر کرد. این تصاویر را در سایت نمناک ببینید.