برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

دردناک-ترین-سابقه

دردناک ترین مسابقه دنیا + عکس


چندی پیش در انگلستان مسابقه ای برگزار شد که هرساله ساق های شکسته بسیاری را راهی بیمارستان می کند. این مسابقه که لگد زدن به ساق پا نام دارد یکی از دردناک ترین مسابقات دنیا است.
رژیم-زجر-آور

زجرآور ترین رژیم لاغری دنیا + عکس


در این روش یک قطعه پلاستیکی طی یک عمل سرپایی روی زبان فرد بخیه زده می شود؛ قطعه ای که که خوردن غذاهای جامد را آن قدر زجر آور می کند که فرد ترجیح می دهد قید غذا خوردن را بزند!
لبخند

همه چیز به ما لبخند میزند + عکس


تصاویری بسیار بسیار جالب و دیدنی از لبخندهای اشیاء و اجسام اطرافمان که شاید هیچ وقت به آنها توجه نکرده ایم و خود به خود خلق شده اند.
تست-هوش

تست هوش بسیار جالب تصویری + عکس


یک تست هوش بسیار جالب . شما باید تصویر را به دقت نگاه کنید و بگویید که چند چهره را در تصویر مشاهده میکنید و درجه هوشی خود را محک بزنید.
پورشه-مخملی

عجیب ترین ماشین پورشه مخملی + عکس


شرکت اجرا کننده این طراحی نام این طرح را مخمل الیت 9100 گذاشته و آن را به تمام اتومبیلها و در تمام رنگها از جمله صورتی و نارنجی ارائه می کند.
تصاویر-بدون-شرح-حیوانات

تصاویر بدون شرح دنیای حیوانات - سری 7


تصاویر بسیار جذاب و دیدنی از دنیای حیوانات. حیوانات هم برای خود دنیای زیبا و جالبی دارند و حرکات و رفتارهای آنها شاید برایتان بامزه و خنده دار باشد پیشنهاد میکنم حتما بینید.
رکورد-عجیب

عجیب ترین رکورد 28 زن با یک ماشین


تصاویری از عجیب ترین رکورد دنیا توسط 28 خانم. در هشتمین دوره از رکوردهای سالانه جهانی برای ثبت در کتاب گینس 28 خانم در یک مینی کوپر SD مدل 2012 سوار شدند.