نمناک سرگرمی

گوناگون

تک درخت عجیب

تک درخت عجیب در ایران + تصاویر


تصویر بالا یک عکس نجومی در شبی مهتابی از تک درخت زیبایی است که یکی از جاذبه های گردشگری شهر ارسنجان در استان فارس می باشد.
حمل گاو با موتور

حمل گاو با موتور! + تصاویر


حمل گاو با موتور سیکلت! تا امروز ما فکر می کردیم فقط موتور سوارهای بازار ناصر خسرو می توانند بارو مسافر غیر معمول را باموتور سیکلت حمل کنند اما حالا فهمیدیم که ماهر تراز اونا هم پیدا می شه.
داستان نویسی دختر معلول

داستان نویسی دختر معلول با یک پا + تصاویر


دختر 21 ساله ای به دلیل معلولیتی که دارد قادر به حرکت کردن نیست و تقریبآ فلج شده است اما او به طور شگفت انگیز و باور نکردنی با پای چپ خود می تواند تایپ کند و تصمیم گرفته یک رمان تخیلی از خود بنویسد.
مرد کله هندوانه ای

عاقبت مرد کله هندوانه ای + عکس


مردی که با گذاشتن یک هندوانه توخالی روی سرش به مرد کله هندوانه ای مشهور شده بود با حضور در مترو سبب وحشت مردم می شد توسط پلیس بازداشت شد.
پاره شدن شلوار مجری

پاره شدن شلوار مجری در برنامه زنده! + فیلم


در برنامه زنده تلویزیونی که از ورزشکاران رزمی کار دعوت شده بود تا به اجرای برنامه بپردازند مجری برنامه اقدام به انجام حرکات ورزشی کرد که در این مطلب مشاهده می کنید.
ماشین بازیگر مشهور

حراج ماشین بازیگر مشهور + عکس


آتکینسون بازیگر انگلیسی که بیشتر به خاطر نقش کمدی مستر بین شهرت زیادی در سراسر دنیا دارد از به حراج گذاشتن خودروی معروف تصادفی اش به قیمت هشت میلیون پوند خبر داد.
درختی که شیرین برای فرهاد کاشت

درختی که شیرین برای فرهاد کاشت + تصاویر


شیرین و فرهاد شخصیت های فراموش نشدنی داستان های عاشقانه ی ایرانی در یکی از شهرهای ایران زمین درختی دارند که به نام درخت رحمت مشهور است و مربوط به دوره ساسانی است.
دم عجیب یک مار

دم عجیب یک مار! + تصاویر


ماری نسبتاً متوسط از جنس افعی ها که این مار دارای دم عنکبوتی بسیارشگفت انگیز است و مشخصه اصلی این مار باعث شهرت آن گردیده است. این مار از طریق حرکات دم خود اقدام به جلب، فریب و سپس شکار طعمه می نماید.
مخفی شدن پرنده

مخفی شدن جالب یک پرنده + تصاویر


پرنده ای در جنگل های آمازون برای شکار یا مخفی ­ماندن از دید دشمنان خود شیوه و روشی ماهرانه­ برای استتار و دفاع از خود دارد تا از خورده شدن در امان بماند.