دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

اسامی عجیب

اسم های عجیب و غریب در ثبت احوال!


اسامی بسیار عجیب و بی معنی که در ثبت احوال ایران به ثبت رسیده مانند آخرت،شناور،گشنه، بستنی و ... که در ادامه جزئیات و نام های بیشتری را میخوانید.
پسری با دندان های اضافه

پسری با دندان های غیرطبیعی + تصاویر


پسری 8 ساله اهل ایلات غرب به طور باورنکردنی دو ردیف دندان در دهان دارد. حال این پسر مشکلی دارد یا نه و اینکه مشکل او قابل درمان است را در ادامه می خوانید.
مدل مانتوی عجیب

مانتوی زننده یک دختر در مترو! + عکس


این روزها که برخی از دختر ها و پسرها برای جلب توجه هر نوع لباسی را به تن می کنند موردهای عجیب زیاد به چشم می خورد که در ادامه یک مدل مانتوی عجیب با طرح خواننده آمریکایی را مشاهده می کنید.
آنجلینا و برد

هدیه میلیاردی آنجلینا جولی به همسرش + عکس


آنجلینا جولی با دارایی قابل توجهی که دارد هدیه ای گرانقیمت برای همسرش برد پیت خریداری کرد که در نوع خود یکی از بی نظیرترین ها بود. در ادامه هدیه بسیار گرانقیمت آنجلینا جولی به بردپیت را مشاهده می کنید.
دختر چاق

دختری 9 ساله با 92 کیلوگرم وزن + تصاویر


چاقی به عنوان یکی از بیماریهای دنیا بوده و سن ابتلا به این بیماری بسیار پایین آمده و کودکان و نوجوانان زیادی مبتلا به این بیماری هستند.این کودکان با سن کم و وزن چند برابر همسن و سالان خود به شدت از این بیماری رنج می برند.
پیکان

پیکان جوانان صفر کیلومتر + عکس


پیکان صفر کیلومتر بسیار زیبا و جذاب سوژه این بخش از سرگرمی سایت نمناک است که دیدن عکس آن در نوع خود بسیار جالب و احیا کننده خاطرات گذشته است.
عکس روز

تصاویر روز سه شنبه 1 مهر 1393


عکس روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 1 مهر 1393 را در سایت نمناک ببینید.
ترلان پروانه

ترلان پروانه با تیپ های متفاوت + تصاویر


ترلان پروانه نوجوان بازیگر سینما و تلویزیون که کارنامه پرباری در عرصه بازیگری دارد عکسهای سلفی جدید خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در سایت نمناک مشاهده می کنید.
لیدی گاگا

حجاب لیدی گاگا + تصاویر


لیدی گاگا همان خواننده ای که به دلیل پوشش های غیر معمول و به نوعی عجیب و غریب خود مشهور شده است برای اولین بار یک لباس و پوشش خوب و نرمال را تجربه کرد که در ادامه می بینید.
بهنوش بختیاری

عیادت بهنوش بختیاری از هنرمند مشهور + عکس


بهنوش بختیاری به عیادت یکی از صدابرداران خوب و توانمند کشورمان که بعد از یک حادثه رانندگی زمین برخی از توانایی های خود را از دست داده است رفت و عکس و پیامی را در این مورد منتشر کرد.
بازیگر زن ایرانی

لیلا بلوکات در ورزشگاه نیوکمپ! + تصاویر


لیلا بلوکات در ادامه سفرش به اروپا که به تازگی تصاویری از ایتالیا را منتشر کرده بود اینبار در صفحه اجتماعی تصاویری از حضورش در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا را به اشتراک گذاشت.است.