نمناک سرگرمی

گوناگون

رامبد جوان با گریم جدید

رامبد جوان با گریم جدید و خاص + عکس


رامبد جوان بازیگر محبوب سینما و تلویزیون این بار با گریمی متفاوت و خاص در تیزرهای آگاه سازی مردم نسبت به سرطان به کارگردانی فواد صفاریان پور ظاهر شد.
معمای مرموز دنیا

8 معمای مرموز و عجیب و غریب دنیا + تصاویر


معمای مرموز و عجیب و غریب در دنیا کم نیستند که در میان آنها برخی به نوعی پیچیده تر و غیر قابل حل و باور هستند. معماهایی همچون معماهای دوقلوهای پالاک و انتشار سیگنال های مزاحم ..
مراسم خاکسپاری

مراسم خاکسپاری عجیب در تبت + تصاویر


رسم و رسوم عجیب و غریب تبت باعث شده راهبان صومعه دودکار تبت به جای کفن و دفن مرده هایشان را با یک مراسم جالب و عجیب خاکسپاری کنند که در ادامه مطلبی در این باره می خوانید.
درآمد فیس بوک

چالش آب یخ چقدر درآمد برای فیس بوک داشت؟


یکی از شرکتهای زیرمجموعه فیسبوک مدعی است که این شرکت در سال 2014 مبلغ 227 میلیارددلار به ارزش اقتصادی جهان افزوده و چالش اب یخ نیز درآمد زیادی برای فیسبوک به همراه داشته است.
گدایی با دستگاه کارتخوان

گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس


گدای 37 ساله ای با ترفندهای زیرکانه و پیشرفته خود در مراسم های مهم و رسمی افراد سرشناس حضور پیدا میکند و از این راه کسب درآمد می کند این گدا به عنوان باهوش ترین و پیشرفته ترین گدای دنیا شناخته شده است.
گربه اخمو

گربه اخمویی که درآمدزایی می کند! + تصاویر


گربه اخموی گرامپی که نامش حدود دو سالی است بر سر زبان ها افتاده، نه تنها به ستاره ای در دنیای مجازی بدل شده، بلکه از لحاظ مالی نیز گوی سبقت را از برخی ستارگان هالیوود ربوده و عنوان گربه در آمدزا را به خود گرفته است.
تصاویر بیمارستان روانی

تصاویر دلخراش از بیمارستان روانی 16+


سابقه تاسیس بیمارستان روانی یا همان تیمارستان در ایران به سالهای نه چندان دور بازمی گردد. در دوره پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار، مکانی را به نام دارالمجانین در نظر گرفتند تا بیماران را از مردم عادی و جامعه به دور نگه دارند.
میوه های لوکس و عجیب

میوه های لوکس و عجیب در شمال تهران + تصاویر


به تازگی میوه هایی با شکل و شمایل عجیب و غریب وارد بازار شده اند که به دلیل بالا بودن قیمتشان به میوه های لوکس معروف شده اند و زادگاه اصلی شان کشورهای آسیای جنوب شرقی و آفریقایی است.
عکس ویشکا آسایش و همسرش

عکس سلفی جدید ویشکا آسایش و همسرش


عکس سلفی ویشکا آسایش و همسرش در این روزهای سرد زمستانی که به تازگی در ایستناگرامش منتشر شده است حاکی از تفریح کوهستانی آنها در زیر برف است که می بینید.
دختر زامبی

دختر زامبی واقعی + عکس


دختری 17 ساله که از یک بیماری بسیار نادر به نام "سندروم مردگان متحرک " رنج می برد زندگی همچون زندگی زامبی ها را تجربه می کند و درست مثل آنها حس از دست دادن اعضای بدنش را دارد.
خانه روستا

خانه های این روستا در ندارد! + تصاویر


روستای عجیبی در هندوستان که بخاطر رسم و اعتقادات ساکنان آن هیچ دری در خانه هایش نصب نشده و به دلیل نبودن در افراد بجای در زدن با فریاد صاحب خانه را صدا می زنند.