دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

مار آناکوندا

مار آناکوندا یک سگ را بلعید + تصاویر


مار آناکوندا که قوی ترین و غول پیکر ترین مار در دنیاست با بلعیدن یک سگ خانگی نظر اهالی منطقه را به خود جلب کرد و گروهی را برای شکار آماده که در ادامه جزئیات را می خوانید.
پورشه پانامرای 2015

پورشه پانامرا 4s در تهران + تصاویر


ماشین های گرانقیمت در گوشه و کنار ایران به خصوص شهر تهران یکی از سوژه های عکاسان است پورشه پارنامرای 2015 جدیدترین آنهاست که دربخش سرگرمی نمناک می بینید.
تولد پژمان جمشیدی

هدیه تولد پژمان جمشیدی + عکس


پژمان جمشیدی که بعد از بازی در فیلم پژمان در دنیای بازیگری محبوب شد تولدش را در بین کادوهایش با انتشاری عکس و پیامی زیبا در ایستناگرام جشن گرفت که در ادامه می بینید.
نمو

نموی واقعی در دریا پیدا شد + تصاویر


کارتون نمو یادتون هست که پدرش چندین کیلومتر برای پیدا کردنش سفر کرد، حالا نمونه ی واقعی این دلقک ماهی رو می تونید ببینید که در واقعیت چند صد کیلومتر سفر کرده و .....
اولین گواهینامه در ایران

اولین گواهینامه در ایران + عکس


گواهینامه ها ی هوشمند و مدرن امروزی در طی سال ها و بعد از تغییرات زیاد به اینجا رسیده اند و شکل قدیمی آنها بسیار متفاوت بوده است. فکر می کنید اولین گواهینامه در ایران چه شکلی بوده است؟
جراحی مغز ماهی قرمز

عجیب ترین جراحی مغز دنیا + تصاویر


تومور مغز و جراحی مغز بیشتر بر روی انسان ها انجام می شود اما یک ماهی قرمز کوچک این بار حیوانی بود که از شر یک تومور مغزی بسیار بزرگ توسط پزشکان نجات پیدا کرد.
نخستین سلفی جهان

اولین عکس سلفی دنیا + تصاویر


عکس سلفی که به تازگی در میان مردم و هنرمندان رواج پیدا کرده برای نخستین بار توسط یک عکاس سوئدی به نام اسکار گوستاو رجلندر در دهه 1850 میلادی گرفته شد.
خاطرات غسال ها

خاطرات عجیب غسالهای بهشت زهرا


دهان پر از کرم پیرزن، مرده ای که بوی گلاب می داد، سه سری که از قبر بیرون مانده بود، جاسازی جسد در کیف زنانه و.....محموعه ای کوتاه از خاطرات غسال های بهشت زهرا می باشند.
حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی و بازی در هالیوود + تصاویر


حسام نواب صفوی از بازیگران سینما و تلویزیون با انتشار خبری در فیس بوک از همکاری اش با باز لورمن کارگردان فیلم زندگی الویس پریسلی محصول کمپانی برادران وارنر خبر داد.
لیندا کیانی

جشن تولد لیندا کیانی + تصویر


عوامل پشت صحنه سریال جدیدی که فرزاد حسنی، لیندا کیانی و پزمان جمشیدی در آن بازی میکنند تولد خانم کیانی را جشن گرفتند.