برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

قصر-متحرک

گرانترین قصر متحرک دنیا + عکس


این قصر زیبا که روی چرخ های یک کاروان در دبی جاسازی شده و با داشتن تراس روی سقف و نیز آشپزخانه و سالن پذیرایی و امکانات تفریحی به قیمت 10 میلیارد تومان به فروش می رسد.
ابرهای-عجیب

تصاویری از ابرهایی بسیار عجیب + عکس


تصاویری از ابرهایی بسیار عجیب و غریب که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند. اشکال تشکیل شده توسط ابرها آنقدر عجیبند که انسان را به یاد قارچ اتمی ویا یک لوله عظیم می اندازند.
خرس-گدا

خرس های گرسنه در روسیه گدایی میکنند + عکس


پلیس از مردمی که در جاده خانتی رفت و آمد دارند، خواسته تا به خرسها غذا ندهند، چرا که عادت بد انها برای دریافت غذا باعث می شود تا در برابر رد در خواست آنها، به اتومبیل ها حمله کنند.
کافی-شاپ-گریه

کافی شاپی برای گریه کردن


فضا و دکور کافی شاپ غم نیز به گونه ای طراحی و آماده شده که فرد مراجعه کننده را به گریه وا می دارد و به اصطلاح یاد بدبختی هایش می اندازد.
خانه-صدفی

زیباترین خانه صدفی دنیا + عکس


خاویر سنوزیان آرشیتکت معروف با الهام از کارهای استاد گائدی و فرانک لوید، در مکزیکو سیتی خانه صدفی بی نظیری ساخته است.
شهر-سفید

سفیدترین شهر دنیا + عکس


عشق آباد از شهرهای ترکمنستان است که به نوشته گینس 4.5 میلیون متر مربع سنگ مرمر سفید با ارزش در ساخت بناهای مدرن آن بکار گرفته شده است و نام شهر سفید را به خود گرفته است.
دردناک-ترین-سابقه

دردناک ترین مسابقه دنیا + عکس


چندی پیش در انگلستان مسابقه ای برگزار شد که هرساله ساق های شکسته بسیاری را راهی بیمارستان می کند. این مسابقه که لگد زدن به ساق پا نام دارد یکی از دردناک ترین مسابقات دنیا است.
رژیم-زجر-آور

زجرآور ترین رژیم لاغری دنیا + عکس


در این روش یک قطعه پلاستیکی طی یک عمل سرپایی روی زبان فرد بخیه زده می شود؛ قطعه ای که که خوردن غذاهای جامد را آن قدر زجر آور می کند که فرد ترجیح می دهد قید غذا خوردن را بزند!