نمناک سرگرمی

گوناگون

پرواز با یک مسافر

پرواز هواپیمای مسافربری با یک مسافر! + تصاویر


سفری به مقصد نیویورک که به دلیل نقص فنی هواپیما به مدت 11 ساعت تآخیر کرد و همه مسافرهای خود را از دست داد و تنها بخاطر مسافری به نام کریس اولری که ساعت ها در انتظار نشسته بود پرواز کرد.
عروس و داماد

عکس عروس و داماد قاجاری


عکس عروس و داماد قدیمی ایرانی مربوط به دوره قاجار که مربوط به حدود 80 سال پیش است شاید در نوع خود جالب و دیدنی باشد که نباید فرصت دیدن ان را از دست داد.
گرانقیمت ترین عکس

گرانقیمت ترین عکس دنیا


در میان انبوهی از عکس های گرفته شده توسط عکاسان حرفه ای در سراسر جهان یک عکس سیاه و سفید با فروش 7 میلیون دلاری به عنوان گرانقیمت ترین عکس جهان لقب گرفت.
موفقیت با گربه

موفقیت در کار با گربه! + تصاویر


یک شرکت ژاپنی به دلیل ممنوعیت نگهداری حیوانات خانگی در آپارتمان ها با ایده ای جالب و خلاقانه با آوردن گربه در محل کار باعث افزایش روند کاری کارکنان شده است.
حرکت ماهی با ویلچر

حرکت ماهی با ویلچر در خشکی + تصاویر


طراحی و ساخت ویلچری جالب و با مزه برای آکواریوم ماهی توسط استدیو Diip در هلند که این طراحی بی نظیر بر اساس حرکت ماهی حرکت میکند و این امکان را به ماهی میدهد تا در خشکی حرکت کند.
خانم وزیر

زمین خوردن خانم وزیر + تصاویر


خانم وزیر هله تورنینگ بعد از تمام مجمع سران کشورهای اروپا برای اعتراض به اقدامات تروریستی در فرانسه به دلیل پوشیدن کفش پاشنه بلند بعد از پیچ خوردن پایش به زمین خورد.
هیجان انگیزترین آکواریوم

هیجان انگیزترین آکواریوم دنیا! + تصاویر


بزرگترین و جدیدترین و در عین حال هیجان انگیز ترین آکواریوم جهان به نام جورجیا که در آتلانتای آمریکا واقع شده است.این آکواریوم حیوانات نادری را که تنها در چند آکواریوم جهان وجود دارند به نمایش می گذارد.
چرتکه مجازی

عملیات ریاضی با چرتکه مجازی + عکس


دانش آموزان مدارس جنوب آسیا از روش جالبی برای انجام عملیات ریاضی استفاده کرده و مهارت خاصی در این زمینه پیدا کرده اند. آنها از چرتکه مجازی برای انجام محاسبات خود استفاده می کنند.