کوکیز شکلات

طرز تهیه کوکیز شکلات چیپسی


کوکیز شکلات چیپسی همان کوکی های معروف خودمان است با این تفاوت که ترد هستند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تارت شاه توت

طرز تهیه تارت شاه توت


برای تهیه این تارت احتیاج به قالب مخصوص تارت داریم که کف آن برجسته باشد و قطر آن 28 سانتی متر باشد . طرز تهیه تارت شاه توت را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تارت شکلات

طرز تهیه تارت شکلات نارگیل


تارت شکلات نارگیل پیشنهاد ما برای یک شیرینی شیک و خوشمزه است که می توانید در مهمانی های خود از آن استفاده نمائید.
وافل چیز کیک

طرز تهیه وافل چیز کیک


وافل نوعی شیرینی است که از حرارت دیدن خمیر وافل بین دو سطح چرب و داف شده ی وافل ساز دستی یا برقی درست میشود.
نان رژیمی

طرز تهیه نان رژیمی


اگر به دنبال یک نان کم رژیمی و خوشمزه هستید احتیاجی نیست در نانوایی ها دنبالش بگردید؛ خودتان در منزل درست کنید. با این کار هم یک نان خانگی درست کرده اید و هم خیالتان از کم کالری بودنش راحت می شود.
کیک زرد با گاتاش شکلات

طرز تهیه کیک زرد با گاناش شکلات


یکی دیگر از کیک های خوشمزه ای که در کمتر از دو ساعت در خانه می توانید درست کنید، این کیک زرد است که با روکش شکلات به لحظه های زندگی شما طعم شیرینی می بخشد.
چیزکیک شاه توت

طرز تهیه چیزکیک شاه توت


از چیزکیک شاه توت می توانید به عنوان یک شیرینی شیک و خوشمزه در مهمانی های خود استفاده کنید و همه را در مهارت خود غرق کنید.
سیب آب نباتی

طرز تهیه سیب آب نباتی


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک شیرینی متفاوت را آموزش خواهیم داد که می توانید آن را برای پذیرایی از میهمانان آماده کنید.طرز تهیه سیب آب نباتی را در ادامه ببینید.
مَدلِن

طرز تهیه مَدلِن


مدلن کیک های (یا میشه بهشون کوکی هم گفت) کوچیک فرانسوی هستن که با یک فنجان چای یا قهوه ازشون لذت میبرن. مشخصه ظاهری مدلن اینه که تو قالب هایی به شکل صدف درست میشه و همچنین روی مدلن ها برآمدگی زیبایی داره.
پاستیل اناری

طرز تهیه پاستیل اناری


پاستیل از خوراکی های محبوب و پرطرفدار است که اغلب به صورت آماده خریداری میکنیم،اما در این بخش تصمیم گرفته ایم طرز تهیه پاستیل اناری در خانه را آموزش دهیم.همراه ما باشید.
کیک شکلاتی

طرز تهیه کیک شکلاتی سنتی


یک کیک ساده و نرم و نازک، با بویی که راه می اندازد و نشاطی که به وجود می آورد، کیکی که آماده کردن و مزه اش می تواند آدم را سر ذوق بیاورد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.