دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تولد نعیمه نظام دوست

جشن تولد نعیمه نظام دوست + تصاویر


نعیمه نظام دوست بهنرپیشه خوب کشورمان با معرفی سروش خلیلی وارد کار هنری شد نقشهای خوبی را تا به حال ایفا کرده است.این هنرمند تولد خود را با دوستانش جشن گرفت که در ادامه تصاویر آن را مشاهده می کنید.
جشن تولد لیلا بلوکات

عکسهایی از جشن تولد لیلا بلوکات


لیلا بلوکات بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون چندی پیش توسط دوستان و خواهرش در روز تولدش حسابی غافلگیر شد. در ادامه عکس هایی جذاب از جشن تولد لیلا بلوکات را مشاهده می کنید.
بیماری رضا داوودنژاد

بیماری رضا داوودنژاد از کجا شروع شد؟ + تصاویر


رضا داوود نژاد پس از عمل پیوند کبد که دو سال پیش انجام داد ،مجددا در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت.در ادامه آخرین وضعیت رضا داوود نژاد به همراه جزئیات پرونده پزشکی وی را مشلهده می کنید.
شهاب حسینی

ماشین شهاب حسینی + عکس


شهاب حسینی سوپراستار سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان عکسی در کنار خودرو لوکس خود منتشر کرده است که در ادامه مشاهده میکنید.
سفر بازیگران به برزیل

عکس های دیده نشده سفر بازیگران به برزیل


حضور تیم ملی ایران در جام جهانی با سفر جمعی از هنرمندان به عنوان حامیان تیم به برزیل همراه بود.بازیگرانی چون سید جواد هاشمی ،نرگس محمدی ، سام درخشانی،فاطمه گودرزی و....تصاویری که اخیرا از این هنرمندان در برزیل منشر شده است را در ادامه مشاهده کنید.
رکورددار در پرواز

پیرمردی رکورددار در پرواز +تصاویر


پیرمرد استرالیایی با وجود 82 سال سن حوصله ماندن در خانه سالمندان را نداشته و مدام در حال پرواز با هواپیما است، وی توانسته رکورد جالبی را به خاطر پروازهای زیادش بدست بیاورد.
مهدی سلوکی و همسرش

مهدی سلوکی و همسرش در شیراز +عکس


مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی که با اجرای برنامه نیم رخ وارد کارتلویزیونی شد و همه او را با نقش بهروز در سریال نرگس به خاطر دارند عکسی را به یادگار به همراه همسرش در شیراز به اشتراک گذاشت.