نمناک سرگرمی

گوناگون

آبگرم سرعین

آبگرم سرعین اردبیل در قدیم + عکس


تصویری منتشر شده از چشمه های آبگرم شهر سرعین که این چشمه در دامنه کوههای آتشفشانی سبلان در اطراف اردبیل قرار دارد و متعلق به چندین سال قبل می باشد.
عجیب ترین خانواده

عجیب ترین خانواده دنیا + تصاویر


خانواده عجیب و رازآلودی که 14 سال است هیچ ارتباط و ذهنیتی با دنیای پیرامون خود ندارند و همچنان در چهار دیواری خانه خود درگیر دنیایی که خودشان برای خود ساختند هستند.
ماهی با دو دهان

ماهی عجیب با دو دهان! + تصاویر


یک ماهیگیر استرالیایی به تازگی یک ماهی عجیب را صید کرده است که دو دهان دارد. این ماهیگیر از صید این ماهی بسیار متعجب شده و اعلام کرده تا کنون چنین موجود خاصی را ندیده بوده است.
تیپ داعشی در کارناوال

تیپ داعشی در کارناوال بلژیک + تصاویر


تیپ داعشی یکی از تیپ های متفاوت کارناوالی سنتی در بلژیک بود که به همراه پرچم های گروه تروریستی داعش و مردان و زنانی با ریش و نقاب در میان پوشش های دیگر خودنمایی می کرد.
اولین مصاحبه سیاسی وزیر خارجه استرالیا

مصاحبه شکلکی خانم وزیر + تصاویر


وزیر امور خارجه استرالیا در اولین مصاحبه سیاسی خود از شکلک های با مزه پیامکی استفاده کرد. خانم جولی بیشاپ در مصاحبه ای که با سایت بازفید به صورت اس ام اسی داشت به ارسال شکلک بسنده کرد.
لیدی گاگا

لیدی گاگا نامزد کرد + تصاویر


لیدی گاگا با انتشار عکسی از حلقه ی نامزدی اش در صفحات اجتماعی خبر نامزدی اش با تیلور را تایید کرد. آنها عکس هایی در کنار یکدیگر منتشر کرده اند که برخی از انها را می بینید.
دختری که رشد نکرد

دختری که از 7 سالگی رشد نکرد + تصاویر


بیماری نادر و عجیبی باعث شده است دختر چینی به نام زنگ یوشان با اینکه 19 سال سن دارد ولی در ظاهر یک دختر 7 ساله به نظر می رسد.این بیماری مانع از رشد کردن او می شود.
پرهزینه ترین شهر

پرهزینه ترین شهرهای جهان


براساس فهرست منتشرشده مبنی بر هزینه های صرف شده در برخی از شهر ها، پرهزینه ترین شهرهای جهان در سال 2014 توسط موسسه مشاوره «مرسر» آمریکا اعلام شد.
داستان غم انگیز

داستان غم انگیز شیوانا و پیر مرد زحمت کش


در این بخش داستان غم انگیز از دستان پینه بستۀ پیر مرد زحمت کشی که بعد از گذر سالها با تلاش برای تامین معاش زندگی پشتی خمیده و قیافه ای نه چندان دلپسند پیدا کرده است را می خوانید.
مومیایی 200ساله

مومیایی 200ساله ای که زنده است! + تصاویر


به تازگی جسد یک راهب بودایی که در حالت نشسته مومیایی شده است و مربوط به 200 سال پیش می باشد در یک غار پیدا شده است و باستان شناسان احتمال می دهند که در کمال ناباوری او هنوز زنده باشد.
بدل الناز شاکردوست

بدل الناز شاکردوست را ببیند + عکس


دوازدهمین دوره جشنواره فیلم فجر مشهد در این شهر برگزار شد، این جشنواره در روز هشتم خود شاهد اتفاق جالبی بود. یکی از حاضرین در این جشنواره شباهت بسیار زیادی به الناز شاکردوست بازیگر معروف سینمای ایران داشت.