برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

لبخند

همه چیز به ما لبخند میزند + عکس


تصاویری بسیار بسیار جالب و دیدنی از لبخندهای اشیاء و اجسام اطرافمان که شاید هیچ وقت به آنها توجه نکرده ایم و خود به خود خلق شده اند.
تست-هوش

تست هوش بسیار جالب تصویری + عکس


یک تست هوش بسیار جالب . شما باید تصویر را به دقت نگاه کنید و بگویید که چند چهره را در تصویر مشاهده میکنید و درجه هوشی خود را محک بزنید.
پورشه-مخملی

عجیب ترین ماشین پورشه مخملی + عکس


شرکت اجرا کننده این طراحی نام این طرح را مخمل الیت 9100 گذاشته و آن را به تمام اتومبیلها و در تمام رنگها از جمله صورتی و نارنجی ارائه می کند.
تصاویر-بدون-شرح-حیوانات

تصاویر بدون شرح دنیای حیوانات - سری 7


تصاویر بسیار جذاب و دیدنی از دنیای حیوانات. حیوانات هم برای خود دنیای زیبا و جالبی دارند و حرکات و رفتارهای آنها شاید برایتان بامزه و خنده دار باشد پیشنهاد میکنم حتما بینید.
رکورد-عجیب

عجیب ترین رکورد 28 زن با یک ماشین


تصاویری از عجیب ترین رکورد دنیا توسط 28 خانم. در هشتمین دوره از رکوردهای سالانه جهانی برای ثبت در کتاب گینس 28 خانم در یک مینی کوپر SD مدل 2012 سوار شدند.
داستان-شاه-و-گدا

داستان کوتاه شاه و گدا


گدای پریشان احوال به شدت منقلب و افسرده گشت. با این وصف، به روی خود نیاورد و دست در کلاهش برد و چند دانه خرده برنج درآورد و تقدیم امپراتور کرد. او آن ها را گرفت و به راه خود ادامه داد.
گاو

نازترین و گرانترین گاوهای دنیا + عکس


آرایشگران حرفه ای با استفاده فوت و فن های آرایشگری این گاوها را به این شکل در آورده اند . این گاوها، معروف به گاوهای کرکی هستند در بازار دام زنده به قیمت 75 هزار دلار فروخته شده اند.