برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

پورشه-مخملی

عجیب ترین ماشین پورشه مخملی + عکس


شرکت اجرا کننده این طراحی نام این طرح را مخمل الیت 9100 گذاشته و آن را به تمام اتومبیلها و در تمام رنگها از جمله صورتی و نارنجی ارائه می کند.
تصاویر-بدون-شرح-حیوانات

تصاویر بدون شرح دنیای حیوانات - سری 7


تصاویر بسیار جذاب و دیدنی از دنیای حیوانات. حیوانات هم برای خود دنیای زیبا و جالبی دارند و حرکات و رفتارهای آنها شاید برایتان بامزه و خنده دار باشد پیشنهاد میکنم حتما بینید.
رکورد-عجیب

عجیب ترین رکورد 28 زن با یک ماشین


تصاویری از عجیب ترین رکورد دنیا توسط 28 خانم. در هشتمین دوره از رکوردهای سالانه جهانی برای ثبت در کتاب گینس 28 خانم در یک مینی کوپر SD مدل 2012 سوار شدند.
داستان-شاه-و-گدا

داستان کوتاه شاه و گدا


گدای پریشان احوال به شدت منقلب و افسرده گشت. با این وصف، به روی خود نیاورد و دست در کلاهش برد و چند دانه خرده برنج درآورد و تقدیم امپراتور کرد. او آن ها را گرفت و به راه خود ادامه داد.
گاو

نازترین و گرانترین گاوهای دنیا + عکس


آرایشگران حرفه ای با استفاده فوت و فن های آرایشگری این گاوها را به این شکل در آورده اند . این گاوها، معروف به گاوهای کرکی هستند در بازار دام زنده به قیمت 75 هزار دلار فروخته شده اند.
طبیعی-ترین-پل-دنیا

عجیب ترین پل دنیا + عکس


جامباتان اکار پلی است که این روزها به یکی از شگفتی های طبیعت و محلی برای جذب توریست در اندونزی تبدیل شده است. تاریخ نشان می دهد که این پل در سال های 1890 نیز وجود داشته است
سردترین-کافی-شاپ-دنیا

سردترین کافی شاپ دنیا در دبی + عکس


رستوران یخی در دبی از جمله امکانات آن می توان به ایجاد یک مکان اسکی مجازی، کافه یخی و ... اشاره کرد، اینجا حتی بازی های مختلف نیز یخی هستند.
تخم-اختاپوس

تصاویری بسیار جالب از تخم اختاپوس


تصاویری بسیار شگفت انگیز از تخم اختاپوس. اختاپوس یک جانور آبزی از رده سرپایان است که در بخش های گوناگونی از اقیانوس های جهان، به ویژه در آب سنگ های مرجانی زندگی می کند.
مراسم-عجیب-درآوردن-چشم

مراسم وحشتناک درآوردن چشم + عکس (16+)


تصاویری از مراسم بسیار وحشتناک در آوردن چشم در هند. صوفی های هندی طی یک مراسم مذهبی، با چاقو و شمشیرهای تیز، حدقه چشم خود را بیرون می آورند.