برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بزرگترین--ساعت-کوکویی-دنیا

بزرگترین و جالب ترین ساعت کوکویی دنیا + عکس


یک پیرمرد انگلیسی پس از 3 سال تلاش توانست بزرگترین ساعت کوکویی دنیا را بسازد. این ساعت دقیقا به اندازه یک خانه واقعی وسعت دارد. این ساعت 8 متر ارتفاع دارد و اندازه پرنده ای که در بالای ساعت قرار دارد به تنهایی نزدیک به 1متر و نیم است.
یک-حقیقت-بسیار-تلخ

یک حقیقت بسیار تلخ + عکس


تا جوونی انرژی و وقت به اندازه کافی داری ولی پول نداری و جیبات همیشه خالیه وقتی بالغ میشی حالا پول و انرژی داری ولی وقت نداری بعد پیری از راه میرسه حالا هم وقت داری هم پول ولی ای دل غافل دیگه انرژی نداری...
بزرگترین-اردک-دنیا

بزرگترین اردک دنیا + عکس


بزرگترین اردک 16 متری دنیا . در خلیج ویکتوریا در هنگ کنگ اردکی با قد 16.5 متر که به آب انداخته شد. بزرگترین اردک دنیا.
عجیب-ترین-مدل-کفش-ها

عجیب ترین مدل کفش های دنیا + عکس


عجیب ترین مدل کفش های دنیا . نمایشگاه کفش های با طرح های متفاوت در موزه گراسی در لایپزیگ آلمان برگزار شد که در آن عجیب ترین مدل کفشهایی که تا بحال ندیده اید به نمایش گذاشته شد.
ناشناخته-ترین-حس-ها-در-بدن-انسان

ناشناخته ترین حس ها در بدن انسان


لمس کردن، گرسنگی و ... حس هایی از بدن هستند که غالبا با آن ها آشنا هستید ولی در بدن انسان حس هایی وجود دارد که هر روز مورد استفاده قرار میگیرد اما هیچ اطلاعی از آن نداریم.
زیباترین-مسجد-دنیا

یکی از زیباترین مساجد دنیا + عکس


تصاویری از یکی از زیباترین مساجد دنیا. رقص رنگ و نور در مسجد نصیرالملک شیراز این مسجد را به یکی از زیباترین مساجد دنیا تبدیل کرده است.
دوقلوهای-عجیب

دوقلو های بسیار عجیب با 87 روز اختلاف + عکس


دو قلوهایی با 87 روز اختلاف. قل دوم این دو قلو ها پس از 87 روز به دنیا آمد تا یکی از رکوردهایی گینس نیز شکسته شود.امی و کتی دوقلوهایی هستند طولانی ترین فاصله بین دوقلوها را بشکنند.