نمناک سرگرمی

گوناگون

عکس دختر اوباما

جنجال عکس لو رفته دختر اوباما


عکس لو رفته دختر اوباما موجب ایجاد تنش و نگرانی شد. عکس خانگی دختر اوباما با لباس خانگی منجر به مورد شک قرار گرفتن یکی از برندهای لباس به نام پروارا شد. جزئیات و عکس را در ادامه ببینید.
بازی با مار پیتون

بازی دختر 14 ماه با مار پیتون! + فیلم


دختر بچه 14 ماهه نترسی که با مار خطرناک سمی هم بازی شده است در حالی که هیچ خطری در مقابل مار احساس نمی کند. این دختر بچه علاوه بر مار با 29 حیوان خزنده دیگر در یک خانه زندگی می کند.
سنگین ترین لباس عروس

سنگین ترین لباس عروس جهان! + تصاویر


تصاویری بی نظیر و باورنکردنی از سنگین ترین لباس عروس جهان با 180 کیلوگرم وزن که توسط یک طراح 57 ساله آمریکایی تهیه شده است را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید.
همسریابی حیوانات خانگی

همسریابی حیوانات خانگی در هتل 5 ستاره تهران!


در تهران و شهرهای دیگر کشور هتل و پانسیونهایی برای نگهداری حیوانات خانگی است که وقتی صاحبانشان سر کار می روند، چند ساعتی در این جا نگهداری می شوند! همسریابی یکی از خدمات این مراکز است.
قورباغه ی بچه زا

تا حالا قورباغه ی بچه زا دیدین؟! + عکس


قورباغه ی عجیب در عمق جنگل های بارانی اندونزی به تازگی شناخته شده است که به جای تخم گذاشتن بچه زا است که تصاویر این قورباغه و فرزندان تازه متولد شده اش را می بینید.
کودک بندانگشتی

جشن تولد کودک بندانگشتی + تصاویر


کودکی که به دلیل جثه غیر طبیعی اش پزشکان هیچ امیدی به زنده ماندنش نداشتند و به کودک بندانگشتی شهرت یافته بود اما اکنون پدر و مادر او تولد یک سالگی اش را جشن گرفتند.
عشق داعش

عشق داعش به ناتلا +عکس


تصاویری که از عناصر گروه تروریستی داعش در شبکه های اجتماعی منتشر می شود نشان از علاقه عجیب آنها به نوعی خوراکی شکلاتی با مارک غربی می دهد.
خیابان دربند

خیابان دربند 83 سال پیش + عکس


دربند یکی از پرترددترین خیابانهای تهران می باشد و همچنین یکی از مناطق تفریحی و گردشی تهران به شمار می رود. در ادامه عکسی قدیمی از این خیابان قدیمی را مشاهده می کنید.
عمل زیبایی

عمل زیبایی زیباترین بازیگر زن سینما + تصاویر


نانا زیباترین بازیگر سوپراستار ی است که طی عمل های متعددی که روی صورتش انجام داده و به طور کامل با چهره قبل از عمل زیبایی اش فرق دارد. در ادامه تصاویری از چهره قبل و بعد از عمل زیبایی این بازیگر مشهور را مشاهده می کنید.
اوباما

مگس پرانی اوباما! + عکس


انتشار عکس باور نکردنی و دیدنی از باراک اوباما که در حال کشتن یک مگس است این عکس یکی از بهترین عکس های کاخ سفید در سال گذشته بوده است.