برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

ترین-های-دنیا

ترین های دنیا در رکوردهای گینس + عکس


کتاب رکوردهای گینس که به نوعی، ترین های جهان را در خود ثبت می کند پیش از این نیز باعث شده بود تا بسیاری برای ترین شدن، تلاش و زحمت فراوان متحمل شوند.
ملکه-زیبایی

ملکه زیبایی 87 ساله برزیل + عکس


خانم ماریا هلنا فرناندز 87 ساله توانست در اولین مراسم مجلل خانم های سالمند که در برزیل برگزار شد عنوان ملکه زیبایی را از آن خود کند.
آبشار-درخشان

زیباترین تصاویر از آبشار های درخشان


زیباترین تصاویر از آبشار های درخشان . دو عکاس به نام های شان لنز و کریستوفر آبیلدگارد با قرار دادن رشته های نورانی زیر آب،عکس های شگفت انگیزی را پدید آوردند.
وسایل-الماس-پوش

وسایل الماس پوش دنیا + عکس


هنرمندی به نام دامین هریست چندی پیش با استفاده از بیش از 2000 الماس یک جمجمه انسان را با الماس تزئین کرد تا یکی از عجیبترین جواهرات دنیا را درست کرده باشد.
پسری-که-خنده-اش-تمامی-ندارد

پسری بچه ای که خنده اش تمامی ندارد + عکس


بخند تا دنیا به رویت بخندد جمله ای است که بسیاری از افراد خوش رو همیشه به زبان می آورند اما خنده همیشه هم حلال مشکلات نیست گاهی خودش نیز می تواند مشکل ساز باشد.
لبخند-جنین

لبخند جنین در قاب + عکس


لبخند فرزند زیباترین لحظه عمر والدین است. پدر و مادر های ژاپنی بزودی می توانند چاپی از لبخند فرزند درون رحم خود را با دستاورد جدید مشاهده نمایند.
پسری-که-۹-بار-طعم-مرگ-را-چشید

پسری که ۹ بار طعم مرگ را چشید + عکس


یک پسر انگلیسی تا به حال توانسته است ۹ بار مرگ را دور بزند چرا که چندین ایست قلبی، تصادف خطرناک، شکستگی گردن، سرطان و … را پشت سر گذاشته است که هیچ کدام از این مشکلات نتوانسته اند او را دقیقا از پا اندازند.
مردی-که-سر-ندارد

عکسی عجیب از مردی که سر ندارد + عکس


تصویری بسیار عجیب از مردی که سر ندارد. عابران پیاده در صوفیه ، پایتخت بلغارستان هنگام تردد از یکی از خیابان های پرتراکم این شهر با صحنه ای عجیب برخورد می کنند.