دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در کنار سگش! + عکس


بهنوش بختیاری عکسی را از خود در ایستناگرامش منتشر کرد که سگی را در آغوش گرفته بود و جالب این است که نظرات متفاوت بسیاری را در این مورد دریافت کرد.
مار بدون سر

مار بی سر آشپز را کشت! +تصاویر


آشپزی که برای تهیه یکی از محبوب ترین غذاهای شرقی می بایست از گوشت مار کبری استفاده می کرد توسط مار بدون سر جان خود را از دست داد.
بهنام تشکر

عکس خانوادگی بهنام تشکر


بهنام تشکر که به تازگی سریال هفت سنگ در ماه مبارک رمضان از وی پخش شد به همراه همسر و پسرش را درسایت نمناک ببینید
تمساح

بزرگترین تمساح جهان! + تصاویر


بزرگترین تمساح دنیا توسط فردی در آلاباما به همراه چهار نفر از اعضای خانواده اش کشف شد. در ادامه تصاویری از بزرگترین تمساح جهان را مشاهده می کنید.
لادن طباطبایی

گالری طلافروشی لادن طباطبایی + تصاویر


لادن طباطبایی بازیگر زن سینما و تلویزیون کشورمان بعد از خداحافظی از دنیای بازیگری به شغل طلا فروشی مشغول است که در ادامه تصاویری از گالری طلافروشی لادن طباطبایی را مشاهده می کنید.
اسکلت جنین

جنینی که 36 سال در شکم مادر ماند!


زنی که به دلیل ترس از جراحی از بیمارستان فرار کرده بود هم اکنون بعد از 36 سال مورد انجام عمل جراحی قرار گرفت تا جنینش را بعد از 36 سال از او جدا کنند.
برتپیت و انجلینا جولی

خیانت برد پیت به آنجلینا جولی + تصاویر


برد پیت و آنجلینا جولی چهره های پرطرفدار هالیوودی با داشتن 6 فرزند زندگی را به خاطر فرزندانشان در کنار یکدیگر ادامه می دهند، در این مورد دوست برت پیت میگوید..
جذاب ترین شهر جهان

جذاب ترین شهرهای دنیا 2014 + تصاویر


جذاب ترین شهرهای جهان را با توجه ه استانداردهای در نظر گرفته و مطرح شده در سایت فوربس که محلی برای معرفی بهترین های دنیاست را در این بخش خواهید دید.
عالیا صبور

عالیا صبور جوانترین پروفسور جهان


جوان ترین پروفسور جهان عالیا صبور در سن 19 سالگی نام خود را به عنوان جوان ترین پروفسور جهان در کتاب گینس ثبت کرد و هم اکنون به دلیل علاقه اش به تدریس مشغول است.
ببر

ببر بنگال زن هندی را خورد + تصاویر


خورده شدن یک زن توسط ببر بنگال گونه ای از ببرهای قوی هیکل هندوستان اتفاقی است که وحشت را به جان تمام ساکنین اطراف آن منطقه انداخته است.