دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

 فرهاد آئیش

فرهاد آئیش با موتور معروفش! + عکس


فرهاد آییش بازیگر سینما و تلویزیون برای رفت و آمد در شهر تهران از موتور سیکلت معروفش استفاده می کند. در ادامه عکسی از این بازیگر و موتورش را ببینید.
عشق واقعی

داستان مرگ یک عشق واقعی + تصاویر


در این بخش داستانی از یک عشق واقعی از یک زوج را می خوانید که با اختلاف 4 ساعت از یکدیگر دنیا را ترک کرده و به جهان ابدیت سفر کردند.
لباس

قیافه هایی جالب! + تصاویر


خلق چهره هایی جالب و باورنکردنی با استفاده خلاقانه از لباس های مختلف توسط یک هنرمند ایتالیایی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
آناناس

آناناس درخت است یا بوته؟ + تصاویر


بروملائین که از میوهٔ آناناس به دست می آورند برای درمان بیماری های بسیاری مصرف می شود. همچنین در جزایر فیلیپین از برگ های خاردار آن رشته هایی به دست می آید که با آن پارچه می بافند.
چادر مسافرتی

چادر مسافرتی مخصوص شب + تصاویر


یک چادر سفری توسط دو طراح در سال ۲۰۱۲ طراحی شده است که شبیه به سفره ماهی است، این چادر سبک و قابل حمل است و مسافر از رطوبت و جانوران در امان میماند.
مهدی پاکدل

تیپ دانشجویی مهدی پاکدل + تصاویر


عکسی مربوط به 16 سال قبل مربوط به دوران دانشجویی مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون و همسر بهنوش طباطبایی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
رویا نونهالی

سر تراشیده رویا نونهالی! + تصاویر


هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون با رئیس جمهور دیدار کردند و حضور رویا نونهالی بازیگر زن سینما و تلویزیون با سری تراشیده کمی عجیب بود.