دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

پدر

بهترین بابای دنیا! + تصاویر


تصاویری طنز و بسیار جالب را از رابطه ی یک پدر و دختر را که سرشار از اتفاقات دیدنی است را در این بخش مشاهده می کنید.
روبات

ربات های نوازنده + تصاویر


یک گروه موسیقی روباتیک در پایتخت مسکو اقدام به نواختن گیتار کردند. تمامی این روبات ها از ضایعات فلزی ساخته شده اند و با نت های خاص خود نوازندگی میکنند.
بهنوش بختیاری

گل مورد علاقه بهنوش بختیاری + تصاویر


بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون که این روزها اجرای برنامه آبرنگ از شبکه نسیم را روی آنتن تلویزیون دارد در مراسم گلاب گیری شهرستان نیاسر به همراه مهران غفوریان و تنی چند از هنرمندان مطرح حضور یافت.
گرانترین غذا با انگل قارچ! + عکس

گرانترین غذا با انگل قارچ! + عکس


این بار چینی ها یک سوپ در منوی غذاهای خود قرار داده اند که یکی از گران قیمت ترین غذاهای آنهاست این غذا از لانه نوعی پرنده ساخته می شود که لانه اش را با بزاق دهان می سازد.
بهاره افشاری

کیف عجیب بهاره افشاری + عکس


بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در سریال فاصله ها شهرت یافت. بهاره افشاری عکسی از خودش را با تیپی متفاوت منتشر کرده است که در ادامه میبینید.
پورشه

پورشه تصادفی در تهران! + تصاویر


پورشه پانامرا یک ماشین زیبا و گرانقیمت است که هر کسی آرزوی داشتن این ماشین را دارد. یک پورشه در تهران بر اثر یک تصادف تبدیل به آهن غراضه شده که در ادامه میبینید.
کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز پدر شد + عکس


کامبیز دیربازی بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی پدر شده است عکسی از فرزندش را در فضای مجازی منتشر کرد که در ادامه مشاهده میکنید.
خرچنگ

خرچنگ غول پیکر 2 تنی + عکس


یک صیاد آمریکایی در کمال ناباوری یک خرچنگ 2000 کیلویی بسیار عجیب را صید کرد و همه شاهدان را شگفت زده کرد. این خرچنگ 2 تن وزن دارد و رنگ بسیار نادری دارد.
حمام

زنان در حمام زیبایی + تصاویر


در این بخش برخی از زنان از نقاط مختلف دنیا جمع شده در یک کشور را برای گرفتن حمامی داغ و بسیار عذاب آور را مشاهده می کنید.
لاله اسکندری

سالگرد ازدواج لاله اسکندری + تصاویر


سال 1386 در نمایشگاه صنعت ساختمان در تبریز اولین آشنایی لاله اسکندری بازیگر زن ایرانی و خواهر ستاره اسکندری با همسرش ساسان فیروزی بود. در ادامه پیام تبریک سید محمد خاتمی در سالروز ازدواج لاله اسکندری را می خوانید.