برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

قالیچه-مدرن

مدرن ترین قالیچه های دنیا + عکس


تصاویری دیدنی از مدرن ترین قالیچه های دنیا که تا به حال ندیده اید. عکس هایی از قالیچه های بسیار شیک و مدرن در دنیا . حتما از این تصاویر دیدن فرمایید.
راه-رفتن-جغد

راه رفتن خنده دار جغد جو گیر + عکس


راه رفتن خنده دار جغد جوگیر. صحنه هایی که می بینید بیشتر شبیه صحنه های خنده دار فیلم های کمدی است که جغدها را نشان می دهد که دست پاچه شده اند.
فیل-عجیب

تولد عجیب ترین فیل دنیا + عکس


تولد عجیب ترین فیل دنیا در سنگاپور این فیل عجیب در باغ وحشی در کشور سنگاپور متولد شده است و به علت شباهت زیادش به ماموت ها نظر همه را به خود جلب کرده است.
صابونی-از جنس-چربی-انسان

عجیب ترین صابون دنیا از جنس چربی انسان + عکس


اورستیس لاپاز هنرمند اهل میامی به تازگی صابونی عجیب را از وجود خودش درست کرده است. این صابون ها همگی از چربی هایی هستند که او از شکم خودش در آورده است و سپس تبدیل به صابون شده اند.
عجیب-ترین-حیوانات-خانگی-دنیا

عجیب ترین حیوانات خانگی دنیا + عکس


عجیب ترین حیوانات خانگی در دنیا. برخی افراد، حیوانات عجیب و غریبی را در خانه های خود نگهداری می کنند که این حیوانات را فقط در باغ وحش میتوان دید و نگهداری برخی از آنها در خانه ریسک بزرگی است.
زیباترین-راننده-زن

زیباترین راننده زن دنیا + عکس


انتخاب زیباترین زن راننده در مسابقات رانندگی. مادلانا انتاس 35 ساله پرتغالی یک راننده زن سرشناس در مسابقات رانندگی است. او عنوان زیباترین راننده زن دنیا در مسابقات رانندگی را از آن خود کرد.
عجیب-ترین-اسباب-بازی-دنیا

عجیب ترین اسباب بازی دنیا + عکس


این اسباب بازی عجیب یک تخم مرغ معمولی است است که وقتی آن را داخل آب بیندازید بعد از چند ساعت شاهد ترک خوردن آن میشوید گویی موجودی از داخل آن میخواهد خارج شود.
عجیب-ترین-لباس-عروس

عجیب ترین لباس عروس دنیا + عکس


دمی بارتز یک دختر مدرسه ای اسکاتلندی است که در اقدامی جالب با برگه های مدارک طلاق زوجهای مختلف یک لباس عروس بسیار زیبا و جالب طراحی و تهیه کرده است.
راهکاری-برای-دور-کردن-مورچه‌ها-از-خانه

راهکاری برای دور کردن مورچه ها از گوشه و کنار خانه


شاید تا به حال اقدامات زیادی برای از بین بردن و دور نگه داشتن مورچه ها انجام داده باشید که البته خیلی اوقات هم بی فایده بوده اند. ما در اینجا راهکارهایی را معرفی کرده ایم که به شما در از بین بردن و دور کردن آنها کمک می کند.
زیباترین-و-عکس ها-از-طبیعت

زیباترین و جذاب ترین عکس ها از طبیعت - سری 3


تصاویری بسیار زیبا و چشم نواز از طبیعت و آنچه در آن میگذرد تصاویر شگفت انگیزی که خیلی وقتها از کنارشان به راحتی میگذریم. دیدن این عکس های زیبا از چشم اندازهای طبیعت را از دست ندهید.
حشره ای با سر و صدایی در حد مترو

حشره ای عجیب با سر و صدایی در حد مترو + عکس


هر جا که درختان قدیمی بی هیچ تغییری طی 17 سال گذشته، وجود داشته باشند، می توانید این زنجره ها را ببینید. تا چند هفته دیگر میلیون ها زنجره از پناهگاه های زیرزمینی خود بیرون می آیند، نسل تازه ای را به وجود می آورند و می میرند.
عجیب-ترین-ترین-استتارها-در-طبیعت

عجیب ترین ترین استتارها در طبیعت + عکس


حیواناتی هستند که نمی توانند از خود قدرت های دفاعی نشان دهند به سیستم استتار مجهز شده اند. برخی از آن ها به قدری دقیق هستند که اصلا نمی توان با دقت کم پیدایشان کرد.