برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

شگفت-انگیزترین-جای-دنیا

شگفت انگیزترین جای دنیا + عکس


شگفت انگیز ترین جای دنیا. جنگلی با برج های سنگی با اندازهای مهیج ۷۲۵ کیلومتر مربعی یکی از شگفت انگسز ترین مکان های دنیا است که در سال 1990در سازمان یونیسف به ثبت رسیده است.
قدیمی-ترین-بندر-دنیا

کشف قدیمی ترین بندر دنیا + عکس


این بنا که در ساحل دریای سرخ و در 112 مایلی جنوب سوئز ساخته شده، توسط تیمی از «موسسه فرانسوی برای مطالعات باستان شناسی» کشف شده است قدمت این بندر به 4500 سال میرسد .
عجیب ترین-فسیل-های-دنیا

عجیب ترین فسیل های دنیا + عکس


عجیب ترین فسیل های کشف شده در دنیا . فسیل حیوانات مختلف تا به حال در بسیاری از نقاط دنیا کشف شده است و هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته اند.
کوچکترین-حیوانات-دنیا

کوچکترین و عجیب ترین حیوانات دنیا + عکس


از میمون 16 سانتی متری تا قورباغه 7 میلی متری همه از کوچکترین حیوانات دنیا هستند که شاید به نظر در اندازه واقعی خودشان بسیار عجیب به نظر برسند. این موجودات به سختی در طبیعت دیده می شوند.
عجیب-ترین-چشم-های-دنیا

عجیب ترین چشم های دنیا + عکس


عجیب ترین چشم های دنیا . تصاویری از عجیب ترین چشم های دنیا. یکی از بیماری های عجیبی که افراد مختلفی در دنیا به آن مبتلا هستند دومردمک نام دارد که در این بیماری فرد داخل چشمانش دو مردمک دارد.
بزرگترین-حلزون-دنیا

بزرگترین حلزون دنیا + عکس


یک نرم تن به ویژه پرخور که اندازه اش می تواند به بزرگی یک موش برسد.این حلزون های به بیش از ۵۰۰ گونه مختلف گیاهی حمله می کنند.
بلندترین-آسانسور-شیشه-ای

بلندترین آسانسور شیشه ای دنیا + عکس


بلندترین آسانسور دنیا به نام بایلونگ، که به معنای “آسانسور هزار اژدها” می باشد، در برابر یک صخره پرشیب قرار گرفته که ارتفاع ان ۱۰۰۰ فوت است.
کارت-شارژ-سرطان-زا

کارت شارژ ها سرطان زا هستند + عکس


قسمتی از کارت شارژ ها که باید با ناخن بخراشید محتوی اکسید نیترو سیلور بوده که سرطان زا اعلام شده است . لذا توصیه میشود که این قسمت را با ناخن نخراشید.
کشف-قتل-با-تصاویر-ماهواره-ای

کشف یک قتل با تصاویر ماهواره ای + عکس


کشف یک قتل با تصاویر ماهواره ای . این تصویر ماهواره ای از گوگل مپ به صورت آنلاین، نمایی از یک جنایت هولناک در شهر المر در طول دریاچه ای در آمستردام ،هلند را نشان می دهد.