دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

یخچال

جدیدترین یخچال هوشمند + تصاویر


به تازگی یخچال هوشمندی طراحی طراحی شده است که به شما میگوید چه مواد غذایی باید تهیه کنید و تاریخ های انقضا و البته زمان پر شدن را نیز حساب می کند.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و اسب سنگی! + تصاویر


الناز شاکردوست بازیگر مشهور سینما همواره فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد و هر بار عکسهای متفاوتی را از او میبینیم. در این مطلب جدیدترین و متفاوت ترین عکسهای الناز شاکردوست را مشاهده نمایید.
آنجلینا جولی

لباس شیک آنجلینا جولی + عکس


در ادامه تصویری از آنجلینا جولی و همسرش برت پیت را درکنار هم می بینید که لباس بسیار شیک آنجلینا جولی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.
دهلی

آلوده ترین شهر جهان + تصاویر


طبق آمار ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی شهرهای دهلی ، پاتنا ، گوالیور و رایپور به ترتیب آلوده ترین شهرهای جهان هستند که در هند قرار دارند.
پول زیمباوه

جالب ترین پول جهان! + تصاویر


در کشور زیمباوه واحد پولی این کشور بسیار جالب و با ارقام زیاد روی اسکناس جالب توجه است. در ادامه نگاهی به اسکناس و واحد پولی این کشور آفریقایی می کنیم.
نیوشا ضیغمی

دیزی خوری نیوشا ضیغمی و همسرش! + عکس


یک غذای لذیذ و چرب و چیلی انتخاب نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون برای احساس خوشبختی در کنار همسرش آرش پولادخان در نوع خودش جالب توجه است.
موج سواری

موج سواری عجیب و غریب! + عکس


یکی از جذاب ترین و مهیج ترین ورزش ها میتوان به موج سواری اشاره کرد اما در اینجا عکسی را مشاهده می کنید که متفاوت با همه موج سواری ها می باشد.
جزیره اسقف

بزرگترین و کوچکترین جزیره دنیا + تصاویر


آنتیگوا و باریودا اسقف نام کوچکترین جزیره دنیا در انگلستان و گریلند بزرگترین جزیره جهان می باشد. در ادامه با کوچکترین جزیره های دنیا که به عنوان کشورهای مستقل شناخته می شوند آشنا خواهید شد.