برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

خانه-صدفی

زیباترین خانه صدفی دنیا + عکس


خاویر سنوزیان آرشیتکت معروف با الهام از کارهای استاد گائدی و فرانک لوید، در مکزیکو سیتی خانه صدفی بی نظیری ساخته است.
شهر-سفید

سفیدترین شهر دنیا + عکس


عشق آباد از شهرهای ترکمنستان است که به نوشته گینس 4.5 میلیون متر مربع سنگ مرمر سفید با ارزش در ساخت بناهای مدرن آن بکار گرفته شده است و نام شهر سفید را به خود گرفته است.
دردناک-ترین-سابقه

دردناک ترین مسابقه دنیا + عکس


چندی پیش در انگلستان مسابقه ای برگزار شد که هرساله ساق های شکسته بسیاری را راهی بیمارستان می کند. این مسابقه که لگد زدن به ساق پا نام دارد یکی از دردناک ترین مسابقات دنیا است.
رژیم-زجر-آور

زجرآور ترین رژیم لاغری دنیا + عکس


در این روش یک قطعه پلاستیکی طی یک عمل سرپایی روی زبان فرد بخیه زده می شود؛ قطعه ای که که خوردن غذاهای جامد را آن قدر زجر آور می کند که فرد ترجیح می دهد قید غذا خوردن را بزند!
لبخند

همه چیز به ما لبخند میزند + عکس


تصاویری بسیار بسیار جالب و دیدنی از لبخندهای اشیاء و اجسام اطرافمان که شاید هیچ وقت به آنها توجه نکرده ایم و خود به خود خلق شده اند.
تست-هوش

تست هوش بسیار جالب تصویری + عکس


یک تست هوش بسیار جالب . شما باید تصویر را به دقت نگاه کنید و بگویید که چند چهره را در تصویر مشاهده میکنید و درجه هوشی خود را محک بزنید.
پورشه-مخملی

عجیب ترین ماشین پورشه مخملی + عکس


شرکت اجرا کننده این طراحی نام این طرح را مخمل الیت 9100 گذاشته و آن را به تمام اتومبیلها و در تمام رنگها از جمله صورتی و نارنجی ارائه می کند.
تصاویر-بدون-شرح-حیوانات

تصاویر بدون شرح دنیای حیوانات - سری 7


تصاویر بسیار جذاب و دیدنی از دنیای حیوانات. حیوانات هم برای خود دنیای زیبا و جالبی دارند و حرکات و رفتارهای آنها شاید برایتان بامزه و خنده دار باشد پیشنهاد میکنم حتما بینید.