دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

بز کوهی

بازی بامزه بز کوهی + تصاویر


تصاویری دیدنی از قایم باشک یک بزغاله با مزه را مشاهده نمایید که یک عکاس آمریکایی لحظات نابی را از یک بزغاله خجالتی در پارک ملی مونتانا شکار کرده است.
پدر و پسر

آدم فضایی ها در مراسم تشییع جنازه! + تصاویر


در یکی از عجیب ترین مراسم تشییع جنازه شخصیت های فیلم مشهور جنگ ستارکان با پوشش هایی فضایی حضور یافتند و جنازه پسر 4 ساله را که بر اثر تومور مغزی جان سپرده بود تشییع کردند.
بهرام رادان

جشن تولد بهرام رادان + عکس


بهرام رادان بازیگر و سوپر استار سینمای ایران چند روزی است که وارد 35 سالگی شده است. در ادامه عکس جشن تولد بهرام رادان را مشاهده میکنید.
قورباغه

قورباغه ورزشکار! + عکس


اگر تا به حال فکر می کردید که تنها انسان ها ورزش می کنند کاملا در اشتباه بوده اید چرا که در ادامه خواهید دید که چطور یک قورباقه با پشتکار ورزش می کند.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با کودکی در آغوش! + عکس


الناز شاکردوست از جمله بازیگران مشهور سینمای ایران است که علاقمندان بسیاری عکس ها و خبرهای وی را دنبال می کنند. در ادامه عکسی نایاب و دیدنی از بچه داری الناز شاکردوست را مشاهده می کنید.
پیر زن

عجیب ترین تفریح یک چینی! + تصاویر


یک پیر زن بازنشسته چینی برای با اقدامی بسیار عجیب و غریب در کنار سطلهای زباله مینشیند و مگس میکشد. این زن با نام متخصص مگس کش شناخته میشود.
زن زرافه ای

زندگی عجیب زنان گردن برنجی! + تصاویر


دریکی از قبایل شرق برمه زنان با پوششی بسیار عجیب و غریب زندگی میکنند آنها از کودکی حلقه هایی را دور گردن خود قرار میدهند و بر این باورند این حلقه ها از حمله ببرها آنها را در امان نگه میدارد.
الناز شاکردوست

بهشت الناز شاکردوست! + عکس


الناز شاکردوست از فعال ترین هنرمندان در شبکه اجتماعی اینستاگرام است که در تازه ترین عکسش در صفحه شخصی خود از حضور در بهشت خبر داد.