نمناک سرگرمی

گوناگون

تست روانشناسی

تست روانشناسی، چقدر تنها هستید؟


کامل کردن این تست روانشناسی تنها 3 دقیقه زمان نیاز دارد ولی با دیدن نتیجه آن می توان به عمق تنهایی خود پی برد.سوالات ساده ای که با پاسخ دادن به آنها می توانید متوجه شوید که چقدر تنها هستید.
تصاویر مرتضی پاشایی

تصاویر دیده نشده مرتضی پاشایی


چهل روز از درگذشت زنده یاد مرتضی پاشایی، خواننده محبوب پاپ می گذرد و همزمان با مراسم چهلم این هنرمند تصاویری از کودکی تا فوت وی به تازگی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.
قدیمی ترین پول

قدیمی ترین پول کاغذی جهان + عکس


نخستین پول های کاغذی ردپایی از چینی ها دارد که قدمت استفاده از آنها در چین به 800 سل پیش بر میگردد که در ادامه عکسی از قدیمی ترین پول کاغذی را مشاهده می کنید.
سلفی گرفتن

سلفی گرفتن در مریخ!


به تازگی عکس های سلفی بسیاری در فضای مجازی منتشر می شود ولی این بار بازار این عکسها به مریخ نیز رسیده اند حتما برای شما هم جالب است که یک سلفی منحصر به فرد مریخی ببینید در ادامه شما را به دیدن این سلفی عجیبب دعوت میکنیم.
نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی در کنار برادرانش + عکس


نیلوفر شهیدی بازیگر سریال زمستان گرم در اینستاگرامش تصویری در کنار دو برادرش حامد و امید و همچنین عکسی در کنار رز رضوی بازیگر سینما و تلویزیون را منتشر کرد.
بهنوش بختیاری

عکس رادیولوژی بهنوش بختیاری!


بهنوش بختیاری بازیگر خوب و مهربان کشورمان که با ادبیات خاص خود در اینستاگرامش صحبت می کند با قرار دادن تصویری جالب از دورویی مردم و مسخره شدن توسط آنها ابراز ناراحتی کرد.