برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

گاو

نازترین و گرانترین گاوهای دنیا + عکس


آرایشگران حرفه ای با استفاده فوت و فن های آرایشگری این گاوها را به این شکل در آورده اند . این گاوها، معروف به گاوهای کرکی هستند در بازار دام زنده به قیمت 75 هزار دلار فروخته شده اند.
طبیعی-ترین-پل-دنیا

عجیب ترین پل دنیا + عکس


جامباتان اکار پلی است که این روزها به یکی از شگفتی های طبیعت و محلی برای جذب توریست در اندونزی تبدیل شده است. تاریخ نشان می دهد که این پل در سال های 1890 نیز وجود داشته است
سردترین-کافی-شاپ-دنیا

سردترین کافی شاپ دنیا در دبی + عکس


رستوران یخی در دبی از جمله امکانات آن می توان به ایجاد یک مکان اسکی مجازی، کافه یخی و ... اشاره کرد، اینجا حتی بازی های مختلف نیز یخی هستند.
تخم-اختاپوس

تصاویری بسیار جالب از تخم اختاپوس


تصاویری بسیار شگفت انگیز از تخم اختاپوس. اختاپوس یک جانور آبزی از رده سرپایان است که در بخش های گوناگونی از اقیانوس های جهان، به ویژه در آب سنگ های مرجانی زندگی می کند.
مراسم-عجیب-درآوردن-چشم

مراسم وحشتناک درآوردن چشم + عکس (16+)


تصاویری از مراسم بسیار وحشتناک در آوردن چشم در هند. صوفی های هندی طی یک مراسم مذهبی، با چاقو و شمشیرهای تیز، حدقه چشم خود را بیرون می آورند.
جوان-ترین-پزشک-دنیا

دختر مسلمان جوان ترین پزشک دنیا


اقبال الأسعد از پدری فلسطینی و مادری لبنانی متولد شده است و اکنون 20 سال سن دارد، فارغ التحصیل دانشکده پزشکی وایل کورنیل در کشور قطر شده است.
زیباترین-رستوران-دنیا

زیباترین رستوران دنیا در زیر دریا + عکس


زیباترین رستوران دنیا که در زیر آب در مالدیو ساخته شده است این رستوران با مرجان های دریایی و ماهی های زیبا احاطه شده و منظره بسیار زیبایی را پدید آورده است.
گران-ترین-شهرهای-آمریکا

گران ترین شهرهای آمریکا + عکس


شورای پژوهش اجتماعی و اقتصادی آمریکا اخیراً قیمت های متداول خریدها در 307 منطقه شهری را سنجیده است تا هزینه استاندارد حرفه ای زندگی در هر مکان را بیابد.
شجاع-ترین-سیرک-باز-دنیا

شجاع ترین سیرک باز دنیا + عکس


این مرد اکراینی بدون شک، یکی از شجاع ترین سیرک بازان جهان است. در یک کلام، اولکسی پینکو در هر بار نمایش، با مرگ می رقصد و دست و پنجه نرم می کند.
نازک‌ترین-گل-ها

نازک ترین گل های دنیا + عکس


با استفاده از محلولی از مواد معدنی و شیمیایی، محققان دانشگاه هاروارد موفق به خلق گل هایی میکروسکوپی شده اند که برخی از آنها حتی از تار موی انسان نیز نازک ترند و کاربردهای فراوانی در زمینه های اپتیک و مهندسی دارند.