برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

احمدی-نژاد-و-همسر-و-خواهرش

احمدی نژاد در کنار همسر و خواهرش + عکس


عکس محمود احمدی نژاد در کنار همسر و خواهرش . پروین احمدی نژاد، محمود احمدی نژاد و اعظم السادات فراحی همسر رئیس جمهور در همایش تجلیل از بانوان برگزیده سال 92
صابون-شبیه-جنین-انسان

صابونی بسیار جالب شبیه جنین انسان + عکس


این صابون با شکل و وزن جنین ۱۲ هفته ای ساخته شده است که وزن آن طبق وزن جنین۱۲ هفته ای ۱۱۳ گرم می باشد. قیمت این صابون در آمریکا ۱۵ دلار (معادل ۵۲۵۰۰ تومان) می باشد.
خانه-درختی

زیباترین و شیک ترین خانه درختی دنیا + عکس


شیک ترین خانه درختی دنیا. این خانه درختی قابل نصب در هر خانه و روی هر درخت محکمی است. استفاده از ان برای خانواده هایی است که قصد دارند در دل طبیعت هم خانه ای مجلل داشته باشند.
عجیب-ترین-مردم-دنیا

عجیب ترین مردم دنیا + عکس


عجیب ترین مردم دنیا با شکل و قیافه های وحشتناک. مردمان حاشیه رود و دره اومو در اتیوپی بسیار خاص هستند که طی اکتشافات اروپاییان در ۱۸۹۵ کشف شدند.
عجیب-ترین-خانه-های-دنیا

عجیب ترین خانه های دنیا + عکس


عجیب ترین خانه های دنیا . در چین منطقه ای به نام شهرک زباله وجود دارد که به عنوان شلوغترین و البته عجیب ترین شهرک دنیا شناخته می شود.
مفت-خورترین-موجود-دنیا

مفت خورترین موجود دنیا + عکس


مفت خورترین موجود دنیا. این شکارچی عظیم الجثه برای سیرکردن شکم بزرگش روش ساده و پربازدهی را پیدا کرده و آن چیزی نیست جز کمک گرفتن از انسان!
ترسناک-ترین-لبخند-دنیا

ترسناک ترین لبخند دنیا + عکس


ترسناک ترین لبخندی که تا به حال در طول عمر خود ندیده اید. لبخندی بسیار خطرناک که شاید دیدنش موجب از دست دادن جانتان شود.
خانه-اشرافی-کلینتون

خانه مجلل دختر کلینتون + عکس


خانه مجلل و اشرافی دختر کلینتون. این آپارتمان مجهز، با وسعت ۱۵۲۴ متر، طولانی ترین طولانی ترین آپارتمان نیویورک است.
خیابانی-با-شیب-عجیب

خیابانی با شیبی بسیار عجیب + عکس


خیابان بالدویر به عنوان شیب دار ترین خیابان جهان در کتاب گینس ثبت شده، چراکه ارتفاع آن تا 80 متر افزایش می یابد. شیبدارترین بخش آن حدود 161.2 متر است و شیب آن به 38 درجه می رسد.