دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

امین حیایی

تیپ جالب امین حیایی و همسرش + تصاویر


امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق که قرار بود برای جام جهانی 2014 به برزیل بروند از این سفر انصراف دادند. در ادامه عکس امین حیایی و همسرش را با لباس تیم ملی مشاهده نمایید.
محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار تماشاگر بازی برزیل + تصاویر


محمدرضا گلزار سوپر استار سینمای ایران از مسابقات جام جهانی دیدار تیم های والیبال ایران و برزیل را از نزدیک به تماشا نشست. در این دیدار مجید غلام قمری بادی کلاسیک کار ایران نیز تماشاگر بازی بود.
اسب

ابراز احساسات حیوانات + تصاویر


عشق، دوست داشتن، ابراز احساسات یا هر چیز دیگری، اختصاص به انسان ها ندارد. حیوانات هم در دنیای پر رمز و راز خود به یگدیگر عشق میورزند.
مهناز افشار

جشن تولد مهناز افشار + عکس


بابک برزویه با انتشار تصویری از جشن تولد مسعود کیمیایی 21 خرداد سالروز تولد مهناز افشار را تبریک گفت. مهناز افشار در جشن تولد 37 سالگی اش با محمد امین رامین ازدواج کرد.
مژده لواسانی

مژده لواسانی هنرمند 7 ساله!!! + تصاویر


مژده لواسانی که این روزها در برنامه کافه سوال میزبان بازیگران و چهره های مشهور سینما و تلویزیون است عکس و مصاحبه ای از دوران کودکی اش را منتشر کرده که دیدنش خالی از لطف نیست.
روناک یونسی

نذر روناک یونسی در حرم امام رضا(ع) + تصاویر


روناک یونسی بازیگر نقش خجسته در سریال رستگاران که با پوریا پورسرخ همبازی بودند پس از ازدواج با محسن میری و تجربه مادرش شدن اکنون با حضور در حرم امام رضا(ع) نذرش را ادا کرد.
اشک

اشک های انسان زیر میکروسکوپ + تصاویر


اشک مایعی است که به صورت پی در پی از غدد اشکی در چشم ترشح می شود ترکیبات اشک انسان در حالت های احساسی متفاوت میباشد در ادامه تصاویری شگفت انگیز از اشک انسان در حالت های متفاوت را میبینید.
احمد مهرانفر

جشن تولد احمد مهران فر + عکس


احمد مهران فر متولد ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ با اجرای نقش ارسطو در سریال پایتخت از بازی های تئاتری و چند فیلم جسته و گریخته ناگهان به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.