برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

مرد-سگی

عجیب ترین جراحی صورت در دنیا + عکس


جوان برزیلی در اقدامی بسیار عجیب و در عین حال وحشتناک صورت خود را با پیوند زدن اعضای سگ مرده به شکل سگ درآورد. این مرد برزیلی که به مرد سگی مشهور شده است هزاران دلار برای این عمل جراحی هزینه کرده است.
ایزابلا-بارت-کودک-میلیونر

ثروتمندترین کودک با 6 سال سن + عکس


ایزابلا بارت با داشتن 6 سال سن و به دلیل حضور در تلویزیون و خط تولید جواهرات و لوازم آرایش انحصاری خود و داشتن عنوان ملکه زیبایی کوچک تبدیل به یک میلیونر به تمام معنا شده است. در ادامه به عکس های این کودک میلیونر توجه فرمائید.
بهنوش-طباطبایی-و-همسرش-مهدی-پاکدل-و-جواد-عزتی-در-کنار-همسرش

بازیگران ایرانی کنار همسرانشان - سری 3


تصاویر بازیگران سینما و تلویزیون ایرانی در کنار همسرشان را در سایت نمناک مشاهده می کنید. آخرین تصاویر از بازیگران ایرانی در کنار همسرانشان را در ادامه مطلب مشاهده فرمائید.
عکس-بازیگران-ایرانی-در-کنار-همسرانشان

بازیگران ایرانی کنار همسرانشان - سری 2


عکس بازیگران سینما و تلویزیون ایران را به همراه همسرانشان را برای شما جمع آوری کرده ایم. تصاویر بازیگران مطرح سینما و تلویزون ایران در کنار همسرشان را در ادامه مطلب مشاهده می فرمائید.
پنجره-کاغذی

زیباترین پنجره های کاغذی دنیا + عکس


اریک سازنده پنجره های بسیار زیبای کاغذی به طور متوسط در هر یک از این پنجره ها از 100 لایه کاغذ استفاده کرده و طی 4 ماه برای هر کدام حدود 80 ساعت وقت گذاشته است.
لبخند-زیبا

زیباترین لبخند دنیا + عکس


پدر و مادر او بر حسب اتفاق در یک از آتلیه های شهرشان از فرزندشان عکس گرفتند و پس از آن عکس این کودک خوش شانس دست به دست چرخید تا آنجا که از رکورد های گینس سر درآورد.
عجیب-ترین-حیوانات

عجیب ترین حیوانات بدون گردن + عکس


تصاویری بسیار عجیب و دیدنی از حیوانات بدون گردن. شاید تا به حال به این موضوع فکر نکرده باشید که اگر حیوانات گردن نداشتند چه ظاهر ناهنجار در آنها شکل میگرفت.