نمناک سرگرمی

گوناگون

فروش کفن

فروش کفن ضد آتش و عذاب قبر! + عکس


فروش و تبلیغ کفن های ضد آتش در ترکیه برای رهایی از آتش عذاب شب اول قبر که مرده را از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند. انتشار این خبر جنجالی واکنش های بسیاری در پی داشت.
ترب عجيب

ترب عجیب به شکل پای انسان + عکس


ترب عجیب و غریبی که در مزرعه ی کشاورز ژاپنی رشد کرد کشاورز را شگفت زده ساخت. این ترب که شباهت بسیاری به پای انسان دارد حالت رشدی منحصر به فرد دارد.
سحر قریشی در اوین

سحر قریشی و بازیگران زن در هتل اوین‎ + تصاویر


سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون که با نقش یلدا در تلویزیون شهرت پیدا کرد روزهای پرکاری را سپری می کند. این بازیگر بعد از اکران فیلم شانس، عشق، تصادف شبی را به همراه دوستان بازیگرش در هتل اوین گذراند.
ساعت روز قیامت

ساعت روز قیامت دو دقیقه جلوتر رفت


دانشمندان در نشانه ای از بدبینی در مورد آینده بشریت، اخیرا عقربه ساعت معروف به ساعت روز قیامت را دو دقیقه نسبت به دو سال قبل جلوتر بردند!
کشنده ترین مار

کشنده ترین مار های جهان + تصاویر


شاید افراد بسیاری هستند که مایل به شناختن مرگبارترین و خطرناکترین مارهای جهان باشند. در این مطلب 10 نوع مار کشنده را معرفی کرده ایم که در ادامه این مطلب میبینید.
زالو در بینی

گرفتار شدن زالو در بینی یک زن! + عکس


زالویی 3 اینچی که در بینی یک زن انگلیسی جا خشک کرده بود. این زن بعد از یک تصادف و خونریزی شدید بینی خود متوجه وجود این زالو در بینی خود شد که با کمک پزشکان از بینی او خارج شد.
تحویل سال 1394

ساعت تحویل و حیوان سال 94


ساعت دقیق تحویل سال 94 را به همراه فال و طالع بینی سال 1394 و نام حیوان سال 94 را در سایت نمناک بخوانید. همچنین شما در این مطلب فرمول نامگذاری حیوانات سال را می خوانید.
تعطیلات رسمی سال 94

تعطیلات رسمی سال 94 + عکس


بی شک همه مشتاق به کسب آگاهی و اطلاعات در رابطه با تعطیلات سال 94 هستید تا سالی برنامه ریزی شده با لحظات بیادماندنی را در کنار خانواده سپری کنید. در این بخش به وضعیت تعطیلات رسمی سال 94 پرداخته ایم.
رامبد جوان با گریم جدید

رامبد جوان با گریم جدید و خاص + عکس


رامبد جوان بازیگر محبوب سینما و تلویزیون این بار با گریمی متفاوت و خاص در تیزرهای آگاه سازی مردم نسبت به سرطان به کارگردانی فواد صفاریان پور ظاهر شد.
معمای مرموز دنیا

8 معمای مرموز و عجیب و غریب دنیا + تصاویر


معمای مرموز و عجیب و غریب در دنیا کم نیستند که در میان آنها برخی به نوعی پیچیده تر و غیر قابل حل و باور هستند. معماهایی همچون معماهای دوقلوهای پالاک و انتشار سیگنال های مزاحم ..