برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

کفش لوتوس سنتی چینی

عجیب ترین کفش های جهان + عکس


جالب ترین کفش های مورد استفاده در کشورهای مختلف در طول تاریخ را در سایت نمناک مشاهده می کنید. کفش هایی بسیار عجیب و در عین حال بامزه و جالب ....
ملخ

جوانی در کنار 1000 ملخ + عکس


جانور شناسی 40 ساله علاقه خاصی به ملخ دارد و در طور شبانه روز با 1000 ملخ زندگی مسالمت آمیز دارد. البته پلیس به وی اخطار داده و خواسته که ملخ ها را در طبیعت رها کند.
جاده بسیار زیبا

زیباترین جاده های جهان + عکس


تصاویری از زیباترین و بی نظیرترین جاده های دنیا را در سایت نمناک مشاهده می کنید. جاده هایی پوشیده از درخت که سرسبزی و نشاط را به ارمغان دارد.
هلی کوپتر ام آی 26 روسی

هلی کوپتری که هواپیما حمل می کند + عکس


هلی کوپتر غول پیکر MI-26 روسی در حال حمل یک هواپیمای قدیمی می باشد که در ادامه تصاویر مربوط به این اتفاق جالب به همراه توضیحاتی در خصوص هلی کوپتر را می خوانید.
کاریکاتور

دانشجوی نابغه! + عکس


عکس طنز دانشجو و کلاس درس استاد.... من به یک نمره ناقابل ده خشنودم، و به لیسانس قناعت دارم، من نمی خندم اگر دوست من می افتد، من در این دانشگاه در سراشیب کسالت هستم، خوب می دانم کی استاد کوئیز می گیرد،اتوبوس کی می آید.
ماشین-چمن-زنی

سریعترین ماشین چمن زنی دنیا + عکس


سریعترین و قدرتمندترین ماشین چمن زنی با قدرت موتور 1000 سی سی توسط شرکت هوندا به بازار عرضه شد. این ماشین چمن زنی همچنین سرعت بسیار بالایی دارد.
پرتره-پرنده

قشنگ ترین پرتره با گلبرگ + عکس


هنرمند مالزیایی با گلبرگ های ظریف گل ها اشکال زیبایی از پرندگان را ایجاد کرده است که تماشای این تصاویر بسیار جالب و جذاب می باشد. عکس پرتره های زیبا از پرندگان را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
جوراب-کوسه-ای

جوراب کوسه ای عجیب + عکس


یک جفت جوراب بافته شده است که با نگاه به آنها ترس و وحشت در شما ایجاد می شود ولی این طراحی بسیار جالب و جذاب به نظر می رسد. عجیب ترین جوراب بافتنی را مشاهده می فرمائید.
هتل غیر عادی

غیر عادی ترین هتل های جهان


معرفی غیر عادی ترین و جالب ترین هتل های دنیا که خود این هتل ها نیز به یک جاذبه گردشکری تبدیل شده و به جذب توریست کمک کرده اند.
هتل

گران ترین هتل دنیا + عکس


عکسهای بسیار دیدنی از گران ترین و رویایی ترین هتل دنیا را در نمناک ببینید. برای یک شب اقامت در بهترین سویت هتل ویلسون باید 52 هزار پوند پرداخت کرد.
میز-افطار

طولانی ترین میز افطار دنیا + عکس


طولانی ترین میز افطار دنیا در گینس به ثبت رسید . طول این میز افطار 1.003 کیلومتر است و ظرفیت پذیرایی آن 2000 نفر میباشد . طولانی ترین میز افطار دنیا .