نمناک سرگرمی

گوناگون

میوه های لوکس و عجیب

میوه های لوکس و عجیب در شمال تهران + تصاویر


به تازگی میوه هایی با شکل و شمایل عجیب و غریب وارد بازار شده اند که به دلیل بالا بودن قیمتشان به میوه های لوکس معروف شده اند و زادگاه اصلی شان کشورهای آسیای جنوب شرقی و آفریقایی است.
عکس ویشکا آسایش و همسرش

عکس سلفی جدید ویشکا آسایش و همسرش


عکس سلفی ویشکا آسایش و همسرش در این روزهای سرد زمستانی که به تازگی در ایستناگرامش منتشر شده است حاکی از تفریح کوهستانی آنها در زیر برف است که می بینید.
دختر زامبی

دختر زامبی واقعی + عکس


دختری 17 ساله که از یک بیماری بسیار نادر به نام "سندروم مردگان متحرک " رنج می برد زندگی همچون زندگی زامبی ها را تجربه می کند و درست مثل آنها حس از دست دادن اعضای بدنش را دارد.
خانه روستا

خانه های این روستا در ندارد! + تصاویر


روستای عجیبی در هندوستان که بخاطر رسم و اعتقادات ساکنان آن هیچ دری در خانه هایش نصب نشده و به دلیل نبودن در افراد بجای در زدن با فریاد صاحب خانه را صدا می زنند.
چادرهای مسافرتی

چادرهای مسافرتی جدید + تصاویر


اگر به فکر ایجاد تنوع و تغییر در مسافرتهای خود می باشید کافیست که یکی از چادرهای مسافرتی جدید و بی نظیری که دارای طراحی های خاص می باشد را در کنار وسایل مسافرتی خود به همراه داشته باشید.
الاغ های یخ زده

الاغ های یخ زده از سرما + تصاویر


بارش شدید و کم سابقه برف در غرب آسیا، علاوه بر انسان ها، حیوانات را نیز غافلگیر کرد و برخی از آنان از شدت سرما یخ زدند که در ادامه تصاویری از یخ زدن چند الاغ در سرمای ترکیه را مشاهده می کنید.
هتل در کویر

جذابترین و شگفت انگیزترین هتل در کویر + تصاویر


اگر تا کنون به کویر سفر نکرده اید و با زیبایی هایی که در دل آن نهفته است آشنا نیستید با ما همراه شوید تا شگفت انگیزترین هتلی را که در کویر با طراحی بی نظیر چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند بشناسید.
پرواز با یک مسافر

پرواز هواپیمای مسافربری با یک مسافر! + تصاویر


سفری به مقصد نیویورک که به دلیل نقص فنی هواپیما به مدت 11 ساعت تآخیر کرد و همه مسافرهای خود را از دست داد و تنها بخاطر مسافری به نام کریس اولری که ساعت ها در انتظار نشسته بود پرواز کرد.
عروس و داماد

عکس عروس و داماد قاجاری


عکس عروس و داماد قدیمی ایرانی مربوط به دوره قاجار که مربوط به حدود 80 سال پیش است شاید در نوع خود جالب و دیدنی باشد که نباید فرصت دیدن ان را از دست داد.
گرانقیمت ترین عکس

گرانقیمت ترین عکس دنیا


در میان انبوهی از عکس های گرفته شده توسط عکاسان حرفه ای در سراسر جهان یک عکس سیاه و سفید با فروش 7 میلیون دلاری به عنوان گرانقیمت ترین عکس جهان لقب گرفت.