نمناک سرگرمی

گوناگون

گورستان

قبرستان زیر آب + تصاویر


گورستانی در جزیره کامیگون قرار دارد که به مرور زمان و با بالا آمدن سطح آب اقیانوس به زیر آب رفته است.
لیلا بلوکات

سوارکاری لیلا بلوکات + تصاویر


لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون لیسانس کارشناسی فرش است و علاقه خاصی به ورزش دارد. در ادامه تصاویری از اسب سواری لیلا بلوکات را ببینید.
جنگل بامبو

زیبا ترین جنگل بامبو در کیوتو + تصاویر


جنگل بامبو یکی از زیباترین جنگلهای جهان به شمار میرود مسیرهای پیاده روی که از داخل این جنگل باشکوه عبور می کند، یک فضای بسیار رویایی در اختیار گردشگران قرار می دهد.
نقاشی سه بعدی

جالب ترین نقاشی سه بعدی + تصاویر


در این مطلب تصاویری از نقاشی های سه بعدی باور نکردنی را میبینید، در این نقاشی ها شما می توانید عمق و خلاقیت را مشاهده کنید که با یکدیگر تلفیق شده اند و حالا تصاویر گول زننده ایجاد کرده اند.
نیکی کریمی

پدر و مادر نیکی کریمی + عکس


نیکی کریمی بازیگر موفق سینمای ایران با فیلم سینمایی وسوسه وارد عرصه سینما شد و با فیلم عروس به شهرت رسید در ادامه عکس پدر و مادر نیکی کریمی را مشاهده نمایید.
لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در پیست اسکی + عکس


لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید. او به ورزش اسکی بسیار علاقمند است، در ادامه عکس لیلا بلوکات را در پیست اسکی مشاهده نمایید.
تصادف زن

تصادف عجیب یک زن! + تصاویر


شاید یکی از عجیب ترین و باورنکردنی ترین تصادفات مربوط به یک زن آمریکایی باشد که با اتومبیلش به یک غاز در حال پرواز برخورد کرد.
دهکده ساحلی

زیباترین دهکده های ایتالیا + تصاویر


ایتالیا از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکل شده که به این دلیل از سواحل بسیار زیبا با دهکده هایی رویایی بهترین مکان برای گردشگران به شمار می رود.
حلزون

حرکت جالب حلزون + عکس


حلزون جانوری دوست داشتنی است و با آنکه پا ندارد ولی به راحتی روی زمین حرکت میکند، در ادامه تصاویری خنده دار از نگاه حلزون به افتادن قطره آب را مشاهده کنید.
ژانگ منگ هان

تیپ زن ارسطو در چین + عکس


چوچانگ نام بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 3 بود که به عنوان یک سوپرایز تلقی می شد. در ادامه عکس هایی از بازیگر زن چینی سریال پایتخت 3 در کشورش را مشاهده می کنید.