نمناک سبک زندگی

روابط عاطفی

نقش پدربزرگ مادربزرگ ها

نقش پدربزرگ مادربزرگ ها در تربیت کودکان


اکثر قریب اتفاق پدربزرگ مادربزرگ ها روش فرزندان یا عروس و داماد خود را در برخورد با نوه شان درست نمی دانند و در تربیت نوه شان دخالت می کنند. هرچند نیت آنها خیر است ولی گاهی پیش می آید که کنار آمدن با آنها کمی سخت است.
مردان خیانتکار

ویژگی مشترک مردان خیانتکار چیست؟


بعضی از نشانه های خیانت کاملاً واضح و آشکار هستند: بوی ادکلن، جلسات کاری در روزهای تعطیل و … ولی آقایان خیانتکار نشانه های دیگری نیز دارند که چندان واضح نیستند.
تفاوت حیا با خجالت

تفاوت حیا با خجالت و کم رویی چیست؟


حیا یعنی خودداری از انجام دادن کارهای قبیح؛ امّا اگر کسی به خاطر دیگران و در مقابل آنان آنچه را نیک است ترک کند، کم رویی نامیده می شود. کم رویی، یعنی شرم کردن از کار نیک.
هدیه روز زن و مادر

چند پیشنهاد عالی برای هدیه روز زن و مادر


یکی از دغدغه های افراد همیشه این است که برای روز زن و یا روز مادر برای مادر و همسران شان چه چیزی هدیه بخرند ما در این مطلب چند پیشنهاد ویژه وعالی برای هدیه روز زن و مادر ارائه می کنیم.
زندگی مشترک

با سردی در زندگی مشترک چه کنیم؟


سردی و بی عاطفه گی زندگی مشترک مربوط به اشتباهات زن و مرد در رابطه زنا شویی می باشد چنانچه گاهی با افکار بی منطق و بی پایه و اساسشان زندگی را سخت و تلخ می کنند.
ازدواج با فرد چاق

با فرد چاق ازدواج کنیم یا نه؟


دانشمندان با انجام آزمایشاتی یافتند آن دسته از افرادی که همسرانشان قبل از ازدواج دارای اضافه وزن بوده است طرف مقابلشان نیز با افزایش وزن ناگهانی بعد از ازدواج روبرو شده است.