دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

امپرازول

تاثیرات داروی “امپرازول” چیست ؟


کسانی که با درد معده سر و کار دارند این دارو را به خوبی می شناسند . در ادامه این مطلب برای شما اطلاعات دارویی “امپرازول” را بیان خواهیم کرد.
کشیدن گوش

درمان بیماریها با کشیدن گوش!!


باورتان می شود که کشیدن گوش بتواند برخی از مشکلات جسمی شما را رفع کند؟ سردرد و ترش کردن معده یا حتی رفع خارش نکات جالب و عجیبی بود که Live Science در موردشان نوشت.
درمان خروپف

درمان جالب خروپف با یک توپ تنیس !


صدای ناخوشایندی که هنگام خواب از تنفس های نامناسب شما ایجاد می شود می تواند عوارض جدی ایجاد کند ، درمان خروپف را جدی گرفته و از روش های ساده و کاربردی استفاده کنید.
دارچین برای زیبایی

نسخه دارچینی دکتر OZ برای زیبایی


در میان صدها خاصیت فوق العاده ادویه دارچین بخش درمان مشکلات پوستی به خصوص درمان لک و مک بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . روش صحیح استفاده از دارچین برای زیبایی را بشناسید.
پروژسترون

موارد و مقدار مصرف آمپول “پروژسترون


“پروژسترون” در طی چرخه تخمک گذاری طبیعی از جسم زرد ترشح می شود و قطع آن موجب شروع قاعدگی می شود. در زمان بارداری نیز این هورمون ترشح می شود. مقدار اندکی هم از غده فوق کلیوی آزاد می شود.
درمان نفخ شکم

نسخه سه سوت درمان نفخ شکم +دستور


تغییر کوچک در عملکرد طبیعی روده و معده می تواند موجب ناراحتی شود که یکی از موارد آزاردهنده آن نفخ است ، برای درمان نفخ شکم می توانید از نسخه ی فوری استفاده کنید.
تومورهای مغزی

چه عواملی در بروز تومورهای مغزی دخیل هستند


متاسفانه برای تومورهای مغزی، غربالگری خاصی وجود ندارد و در برخی موارد بیماری علائم خاصی نداشته و بطور اتفاقی کشف می شود و در بسیاری موارد نیز فرد با علائم غیر اختصاصی به پزشک مراجعه می کند.
گرفتگی عضلات

علت گرفتگی عضلات پا در شب


هنگامی که گرفتگی عضله پا در نیمه شب را تجربه می کنید، تقریبا احساس فلج شدن به شما دست می دهد. بر همین اساس است که آگاهی از چگونگی رسیدگی به این وضعیت و کسب آرامش و کاهش درد پس از آن اهمیت دارد.
استیل سیستئین

کاربرد و اثرات داروی “استیل سیستئین


کاربرد اصلی این دارو در مسمومیت با استامینوفن و نیز جهت کمک به دفع خلط مجاری تنفسی بکار می رود.در ادامه می توانید تمامی کاربرد های دیگر “استیل سیستئین” را در نمناک مشاهده نمایید.
درد پایین کمر

علت درد پایین کمر و بهترین راه درمان آن


درد در قسمت پایینی کمر عبارت است درد در قسمت پایینی کمر معمولاً ناشی از گرفتگی عضلانی . این درد اغلب با سیاتیک (دردی که از کمر به باسن و از آنجا به پا تیر می کشد) همراه است .
پرازوسین

شیوه مصرف و تاثیرات “پرازوسین


از داروی پرازوسین به عنوان کاهنده فشار خون در بین اجتماع یاد می شود که شما در ادامه این مطلب از سایت نمناک می توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با “پرازوسین” به دست آورید.
جلوگیری از انعقاد خون

7 مورد مهم برای جلوگیری از انعقاد خون


عوارض ایجاد لخته در رگهای خونی بسیار جدی و تهدید برانگیز هستند پس لازم است برای حفظ سلامتی بدن و جلوگیری از انعقاد خون برخی از نکات را در سبک زندگی خود بیشتر رعایت کنیم.