دیگران چه می خوانند..؟
پیتزا رولی

طرز تهیه پیتزا رولی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک دستور تهیه یک نوع پیتزای متفاوت را برای طرفداران این غذا داریم.طرز تهیه پیتزا رولی را در ادامه مشاهده نمائید.
پای پنیر و تخم مرغ

طرز تهیه پای پنیر و تخم مرغ


پای پنیر و تخم مرغ یک پیشنهاد عالی و خوشمزه برای پیش غذا و یا وعده ی اصلی است که طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
پیتزای سیب زمینی

طرز تهیه پیتزای سیب زمینی ژامبون


برای درست کردن پیتزای سیب زمینی نیاز به خمیر پیتزا دارید که برای درست کردن آن حداقل به 2 ساعت زمان نیاز است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
خوراک برگ چغندر

طرز تهیه خوراک چغندر سبز


همانطور که می دانید چغندر یکی از سبزی ها یا میوه هایی است که به طور فصل تولید می شود.در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه خوراک برگ چغندر یک غذای گیاهی مناسب را آموزش خواهیم داد.
ته چین میگو

طرز تهیه ته چین میگو


این غذا بیشتر در کشورهای عربی و حوزه ی خلیج فارس طبخ می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پلو قهوه ای با سبزیجات

طرز تهیه پلو قهوه ای با سبزیجات


سینه مرغ را خرد کرده و با کمی نمک و روغن تفت دهید. هویج، فلفل دلمه ای، ذرت و سپس کلم بروکلی و گل کلم خرد شده را اضافه کنید. در پایان سبزی ها را افزوده و برنج را شسته و به...
میگو با مایکروفر

طرز تهیه میگو با مایکروفر


اگر شماهم از طرفداران غذاهای دریایی باشید،احتمالا طعم میگو را هم چشیده اید.اما در این مطلب طرز تهیه میگو با مایکروفر را آموزش خواهیم داد که علاوه بر سادگی طعم لذیذی را داراست.
کروکت سیب زمینی

طرز تهیه کروکت سیب زمینی


کروکت سیب زمینی یک غذای خوشمزه و دلچسب است که با یکبار امتحان آن حتما از طرفداران آن می شوید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
دلمه برگ مو لبنانی

طرز تهیه دلمه برگ مو لبنانی


این مقدار مواد برای 4 نفر کافیست و می توانید برای هرکس 12 عدد دلمه سرو کنید. زمان آماده سازی: 60 دقیقه و زمان پخت: 40 دقیقه خواهد بود.
مُجَــدّرِه

طرز تهیه مُجَــدّرِه


مُجَــدّرِه غذای اصیل لبنانی است که قسمت عمده ی آن از عدس تشکیل می شود و بسیار مقوی و مفید است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببیند.
مرغ مارینه یونانی

طرز تهیه مرغ مارینه یونانی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه مرغ مارینه یونانی را آموزش خواهیم داد.امیدواریم از تهیه این غذای لذیذ لذت ببرید.
چیکن هات اسپایسی فیله

طرز تهیه چیکن هات اسپایسی فیله


چیکن هات اسپایسی فیله یک غذای لذیذ و شیک است که می توانید در میهمانی ها و مجالس خود از آن استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.