برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

پیر-ترین-پزشک-دنیا

پیر ترین پزشک دنیا + عکس


پیر ترین پزشک دنیا در گینس. آقای والتر واتسون اهل شهر آگوستا در ایالت جورجیای آمریکا لقب پیر ترین پزشک دنیا را به خود اختصاص داده است .
بزرگترین-سگ-دنیا

بزرگترین سگ دنیا + عکس


بزرگترین سگ دنیا به نام جرج با قد نزدیک به ۱۰۹ سانتی متر و وزنی نزدیک به ۱۱۱ کیلوگرم قرار است به عنوان بزرگ ترین سگ دنیا نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود.
بیماری-کشنده

عجیب ترین بیماری دنیا + عکس


دختر 5ساله اهل انگلیس از یک بیماری کشنده رنج میبرد که این بیماری باعث شده است سیتم بدنی او به شدت ضعیف باشد به طوری که یک سرما خوردگی نیز او را می کشد.
عجیب-ترین-خفاش

عجیب ترین خفاش دنیا + عکس


محققان در جنوب سودان موفق به کشف گونه ای خفاش جدید شده اند .این خفاش ها از سایر خفاش های این گونه بزرگ تر و دارای جمجه ای کشیده و نقش های نواری زیبایی روی بدن خود هستند.
دسر-طلا

گران ترین دسر طلایی دنیا + عکس


گران ترین دسر دنیا که بخش زیادی از آن از طلا درست شده است یک دسر اشرافی که فقط ثروتمندان از این دسر میتوانند بخورند. قیمت این دسر طلایی 1000 دلار است.
کیک-معتادها

کیک های جالب مخصوص معتادها + عکس


این کیک های واقع گرایانه در شهر هرتفوردشایر انگلیس برای بازداشتن افراد از مواد مخدر و سیگار پخته شده اند. این شیرینی پز می خواهد عاقبت افراد معتاد را به آنها نشان دهد.
بازی-خطرناک

عاقبت بازی های خطرناک + عکس


عاقبت بازی های خطرناک و دردسر ساز.انگشت پسربچه ای حین بازی با خودکار در حلقه آن گیر کرده و وی از درد و تورم انگشتش ابراز ناراحتی و ترس دارد...
انگور

میوه ای که قلب شما را دوست دارد


انگور میوه ای است که قلب شما را دوست دارد. مصرف روزانه انگور فشارخون را کاهش داده و عملکرد سیستم قلبی- عروق یرا بهبود قابل ملاحظه ایمی دهد.
لامبورگینی-خودرو-پلیس

لامبورگینی خودرو پلیس دبی شد + عکس


برای نخستین بار در جهان است که خودرو لامبورگینی وارد ناوگان یک پلیس می شود. این خودرو برای گشت زنی و تامین امنیت خیابان های مناطق گران قیمت دبی استفاده می شود.
شنیون-ترسناک-با-سوسک

شینیون ترسناک این دختر با سوسک + عکس


آرایش و تغییر ظاهر موها برای زیباتر و جذاب شدن از دلایل شینیون کردن است اما دختری با کار عجیب خود صحنه ای وحشتناک و در عین حال بی نظیر را از شینیون به نماش گذاشته است.
گرم-ترین-منطقه-زمین

گرم ترین منطقه زمین + عکس


گرم ترین نقطه دنیا که در ایران قرار دارد. منطقه جهنمی گندم بریان به یکی از گرمترین مناطق زمین شهرت یافته است در برخی روزهای سال حتی دمای بالای ۹۰ درجه را در این دشت ثبت کرده اند.