دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

 مهناز افشار

عکسهای بدون گریم مهناز افشار


مهناز افشار که این روزها مشغول بازی در فیلم عشق تعطیل نیست به کارگردانی بیژن بیرنگ میباشد دو عکس بدون گریم و خاص از خودش را در اینستاگرامش منتشر کرد.
خوردن گوشت سگ

خوردن گوشت سگ های نیمه جان + تصاویر


خوردن گوشت سگ های نیمه جان بعد از قصابی آنها کاری وحشیانه است که در گوشه هایی از دنیا برای تهیه یک غذای گرانقیمت انجام می شود که در این بخش از گوناگون نمناک بیشتر می خوانید و می بینید.
تینا آخوندتبار

عکسهای جدید تینا آخوندتبار


تینا آخوندتبار در سریال دیوار و فیلم هر چه خدا بخواهد ایفای نقش کرده است. در ادامه این مطلب عکسهای جدید و متفاوت تینا آخوند تبار بازیگر سینما و تلویزیون را مشاهده میکنید.
آزاده نامداری

عکس قدیمی آزاده نامداری و ماشینش


آزاده نامداری مجری معروف تلویزیون یادی از قدیمها کرده و عکسی از 7 سال پیش خود را در اینستاگرامش منتشر کرده زمانی که 23 سال سن داشته است.
خواننده زن آمریکایی

خواننده زن آمریکایی با حجاب + تصاویر


خواننده زن آمریکایی کیتی پری که همیشه با لباس های مختلف و تقریبا عجیب و غریب در کنسرت های خود حاضر می شود این روزها از خود تصاویری با مانتو و شال منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.
عمو پورنگ

برخورد عمو پورنگ با دختر گل فروش + عکس


داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ محبوب کودکان عکسی یادگاری با یکی از کودکان کار در اینستاگرامش منتشر کرده است و از آن به عنوان عکسی دلچسب یاد می کند.
اولین جراحی پلاستیک

اولین جراحی پلاستیک دنیا + تصاویر


اولین جراحی پلاستیک دنیا را که در نوع خود جراحی پلاستیکی بی نظیر بوده و هست را به همراه عکس های باورنکردنی قبل و بعد از عمل را در این بخش از گوناگون نمناک مشاهده می کنید.
الناز شاکردوست و آنجلینا جولی

عکس مشترک الناز شاکردوست با آنجلینا جولی! + تصاویر


آنجلینا شاکردوست عنوانی است که برای عکس جدید منتشر شده از سوی الناز شاکردوست انتخاب شده است و نشانه ای از اعتماد به نفس بالای او می باشد. در ادامه عکس مشترک الناز شاکردوست و آنجلینا جولی را مشاهده می کنید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در دفتر کارش + عکس


الناز شاکردوست که یکی از پر بازدید ترین صفحات را در شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص داده است به تازگی عکسی از دفتر کار خود را در ایستناگرامش منتشر کرده است که در ادامه می بینید.
ترسناک ترین خانه

ترسناک ترین خانه دنیا + تصاویر


اگر می خواهید نقش اول یک فیم ترسناک را بازی کنید می توانید به ترسناک ترین خانه دنیا سری بزنید،برای دیدن تصاویر این خانه مراقب قلب خود باشید.