نمناک سرگرمی

گوناگون

پرنده

پرنده دو جنسه + تصاویر


پرنده دو جنسه نوعی پرنده است که ترکیبی از نوع نر و ماده ی خود که در آمریکای شمالی زندگی می کند. در ادامه با این پرنده دوجنسه بیشتر آشنا می شوید.
مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش

مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش + عکس


مریم اوزرلی بازیگر و مانکن آلمانی - ترکیه ای با انتشار عکسی از خود به همراه مادربزرگش در صفحه شخصی خود خبر از در گذشت مادربزرگش به هوادارانش داد.
دهکده رویایی

دهکده رویایی بدون خیابان! + تصاویر


وجود دهکده ای به نام جیثورن در هلند با زیبایی و شگفتی هایش یک زندگی رویایی برای ساکنان آن رقم زده است. این دهکده دیدنی هیچ خیابانی ندارد و تمام نقل و مکانها با قایق امکان پذیر می شود.
شبیه ترین ربات به انسان

شبیه ترین ربات به انسان ساخته شد + تصاویر


یک شرکت ژاپنی با فناوری جدیدی اقدام به ساخت روباتی به نام ChihiraAico کرده است که این ربات شباهت فوق العاده ای به انسان دارد و همچنین دارای احساس می باشد که در آینده با پیشرفت زیاد می تواند عضوی از خانواده شود.
اولین چرخ خیاطی ایران

اولین چرخ خیاطی وارد شده به ایران + عکس


شاید برایتان جالب باشد که بدانید اولین چرخ خیاطی توسط چه کسی ساخته شد و تاریخچه ساخت آن به چند سال بر می گردد در این مطلب می توانید اطلاعاتی در این مورد را بخوانید.
عکس سلفی

این عکس سلفی مال کیه؟


عکس سلفی فرصتی است برای خیلی از افراد مشهور و معمولی که در همه حال و همه جا بتوانند از خود عکسی را منتشر کنند درست مثل این آقای مشهور که سلفی عجیبی از خود گرفته.
گلدان جادویی

گلدان جادویی و هوشمند + عکس


محققان فرانسوی با ابتکار خلاقانه گلدان هوشمند و منحصر به فرد به نام Parrot Pot طراحی کرده اند که این گلدان مجهز به امکانات بلوتوث می باشد و از این طریق با کاربر در ارتباط است.
مرد ناشناس

این مرد ناشناس به خواب شما هم آمده؟! + عکس


مرد ناشناسی که تا به حال در خواب دو هزار نفر ظاهر شده و تبدیل به یک معمایی شده است که با وجود بررسی های مختلف از طرف افراد مختلف هنوز هم این معما حل نشده باقی مانده است.
کرایه ماشین

نرخ کرایه ماشین شیراز در صد سال پیش + عکس


کرایه ماشین در صد سال گذشته به هیچ وجه قابل مقایسه با نرخهای امروزی نیست .در ادامه نرخ کرایه مسافر و حمل بار را که یکی از تصاویر به یادماندنی وجالب است مشاهده کنید.
جذاب ترین پارک های دنیا

خاص ترین و جذاب ترین پارک های دنیا + تصاویر


اگر شما از آن دسته از افراد علاقمند به گردشگری در پارک های اختصاصی و جذاب هستید در این مطلب به معرفی جذاب ترین و شگفت انگیزترین پارک ها پرداخته ایم با ما همراه باشید تا جذاب ترین پارک های دنیا را بشناسید.
عکس دختر اوباما

جنجال عکس لو رفته دختر اوباما


عکس لو رفته دختر اوباما موجب ایجاد تنش و نگرانی شد. عکس خانگی دختر اوباما با لباس خانگی منجر به مورد شک قرار گرفتن یکی از برندهای لباس به نام پروارا شد. جزئیات و عکس را در ادامه ببینید.