نمناک سرگرمی

گوناگون

ماشین عروس

ماشین عروس عشق پرسپولیس + عکس


عکسی جالب و دیدنی از یک ماشین عروس خاص و جالب ، آقای داماد بخاطر عشقش به تیم پرسپولیس ماشین عروس خود را قرمز پوش کرده است.
دختر شایسته ایرانی

دختر شایسته ایرانی از پشت پرده مسابقات گفت


دختر شایسته ایرانی ،سمانه زند با حضور در مسابقاتی با همین عنوان در اندونزی که شهرت زیادی را بدست آورده پس از بازگشت خود در گفتگویی مفصلی از پشت پرده این مسابقات و چگونگی حضورش در آن را اعلام کرد.
مراسم ختم

مراسم ختم عجیب و غریب در فضا + عکس


مراسم ختم در کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است اما در گوشه ای از دنیا کمپانی دست به اقدام عجیبی زده است و مراسم ختم مردگان را در فضا برگزار می کند. در ادامه بیشتر می خوانید.
پیرشدن ناگهانی

پیرشدن ناگهانی زن 28 ساله


زن 28 ساله چینی که در مدت کوتاهی مانند پیرزنهای 70 ساله به نظر می رسد از بیماری نادری رنج می برد که تنها 10 نمونه از آن در دنیا وجود دارد.جزئیات بیشتر در رابطه با این پیر شدن ناگهانی را در ادامه مشاهده کنید.
رضا صادقی و تیارا

سلفی رضا صادقی و دخترش تیارا +تصاویر


رضا صادقی در چند روز گذشته تصاویر جدیدی از خود و دختر و همسرش در صفحه اجتماعی به همراه متن های زیبایی به اشتراک گذاشت.در ادامه این تصاویر را مشاهده کنید.
جسورترین مرد

جسورترین مرد دنیا + عکس


انجام بعضی کارها دل شیر میخواهد یعنی آنقدر پر دل و جرآت و نترس باشی که بتوانی روی بلندترین نقطه آسمان خراشی بایستی، در ادامه جسورترین مرد دنیا را ببینید.
راه پیمایی اربعین

عربستانی ها در راه پیمایی اربعین


در راه پیمایی اربعین حسینی که از نجف تا کربلا است مردم زیادی از عربستان نیز شرکت کردند،آنها با برپایی درمانگاه پزشکی و پخش روزانه هزاران پرس غذا به زائران خدمت رسانی می کنند.
نانوای با انصاف

خوش انصاف ترین نانوای ایرانی+عکس


نانوای خوش انصافی که در روزهای گرانی نان با گذاشتن اعلامیه ای در نانوایی بازتاب زیادی در رسانه ها داشته و مردم را به تفکر بیشتری از اوضاع جامعه واداشته است.تصویر این نانوایی را در ادامه مشاهده کنید.
رستوران

معرفی بهترین رستورانهای دنیا + تصاویر


شاید برایتان جالب باشد بهترین رستوران های جهان را ببینید و و با غذاهای آنها بشناسید. در این مطلب به معرفی بهترین رستوران های جهان پرداخته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.
پله برقی

نخستین پله برقی برای تنبل ها + تصاویر


در یکی از شهرهای نروژ خلاقیت جدید و جالبی جهت بالا رفتن از سربالایی در خیابان صورت گرفته که بعضی از افراد که قادر به عبور از سر بالایی نیستند میتوانند از این پله برقی استفاده کنند.
خوابگاه دانشجویی

زندگی در خوابگاه دانشجویی + تصاویر


بخش مهمی از زندگی یک دانشجو که توام با خاطرات تلخو شیرین و گاه فراموش نا شدنیست، در ادامه تصاویری از زندگی در خوابگاه دانشجویی را مشاهده میکنید.