برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

شکست-عشقی

30 سال حبس به خاطر شکست عشقی


30 سال حبس در خانه به خاطر شکست عشقی. یک زن تایوانی که در عشق دوره جوانی اش شکست خورده، خود را به مدت ۳۰ سال در خانه حبس کرده است
کوچک-ترین-هتل-دنیا

کوچک ترین هتل دنیا + عکس


کوچکترین هتل دنیا. هتل پونتا که در جزیره ال هیرو کوچکترین و دورافتاده ترین جزیره جزایر قناری است قرار دارد به عنوان کوچک ترین هتل جهان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.
بزرگترین-آکواریوم-دنیا

بزرگترین آکواریوم دنیا + عکس


بزرگترین آکواریوم جهان. ظرفیت این آکواریوم ۴۵ میلیون لیتر آب است که منزلگاه بیش از ۱۰۰ هزار جانور دریایی از بیش از ۸۰۰ گونه مختلف محسوب می شود.
زیباترین-اسکناس-های-دنیا

زیباترین اسکناس های دنیا + عکس


تصاویری از زیباترین اسکناس های دنیا. آیا تا به حال پیش آمده که به دیگر کشورهای جهان سفر کرده و پیش خود فکر کنید که چه اسکناس های زیبایی دارند.
گرانترین-حیوانات-دنیا

گرانترین حیوانات دنیا + عکس


گرانترین حیوانات دنیا. گرانترین حیوانات دنیا که برای خرید برخی از آن ها باید هزاران دلار پرداخت کرد و برخی به دلیل نادر بودن بسیار گران هستند.
با-حوصله-ترین-مرد-دنیا

با حوصله ترین مرد دنیا + عکس


با حوصله ترین مرد دنیا . مردی باحوصله ای بی نظیر به نام مایک دویل در طول هشت ماه به مدت 600 ساعت این مجسمه خارق العاده را ساخته است و 4 هزار دلار روی آن قیمت گذاشته است.
بزرگترین-کشتی-تفریحی-دنیا

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا + عکس


بزرگترین کشتی تفریحی دنیا. کشتی اعظم که بزرگترین کشتی تفریحی شخصی دنیاست، به مدت چهار سال برای یکی از اعضای خانواده سلطنتی عربستان، ساخته شده است.
مرگبارترین-گیاهان-دنیا

مرگبارترین گیاهان دنیا + عکس


مرگبارترین و ترسناک ترین گیاهان دنیا.گزنه یکی از دردناک ترین گیاهانی است که می توانید در دنیا پیدا کنید ولی نوع نیوزلندی آن واقعا شگفت انگیز و ترسناک است.
ترس-دختر-از-غذا

ترس جالب دختر 23 ساله از غذا + عکس


ترس جالب دختر خانم 23 ساله از همه مواد غذایی به جز سیب زمینی عادت غذایی منحصر به فرد و در پی آن مشکلات زیادی را برای وی به همراه داشته است.