برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

حیوانات-در-لباس-انسان

جالبترین عکسها از حیوانات در لباس انسان


عکس های خنده دار و دیدنی از حیوانات با لباس انسان. یاگو پارتال عکاس و گرافیست اهل بارسلونا است که در پروژه ای جالب ، لباس انسان ها را بر تن حیوانات کرده و از آنها عکس گرفته است.
بزرگترین-پیاز-دنیا

بزرگترین پیاز دنیا با 8 کیلو وزن + عکس


بزرگترین پیاز دنیا که 8 کیلو گرم وزن دارد. یک مرد 68 ساله بزرگترین پیاز دنیا را تولید کرده است او علاوه بر این پیاز یک کلم 37 کیلویی نیز تولید کرده است.
بدبوترین-رستوران

بدبوترین رستوران در دنیا + عکس


بد بوترین رستوران دنیا. رستوران “رز بدبو” به تازگی در یکی از مناطق شهر سانفرانسیسکو باز شده است و تمام غذاها و حتی دکوراسیون فضای آن از سیر درست شده است .
عطر

عطری با ۱۴۰۰ بوی مختلف + عکس


عطری با 1400 بوی مختلف. یک کمپانی هلندی به نام “لنرت و سندر” به تازگی عطری را رونمایی کرده است که بوی همه عطرهای سال گذشته را در خود دارد.
زنی-که-میمون-ها-بزرگش-کردند

زنی که میمون ها بزرگش کرده اند + عکس


مارینا در چهار سالگی توسط افرادی دزدیده شد و در یک جنگل رها شد وی که خود را در جنگل تنها یافته با میمونها بزرگ شده و مانند آنها غذا خورده و از درختان بالا رفته است .
خرگوش

بزرگترین و سنگین ترین خرگوش دنیا + عکس


بزرگترین و سنگین ترین خرگوش دنیا که 25 کیلو گرم وزن دارد.صاحبش می گوید او بسیار سالم وسرحال است خوردن زیاد آسیبی به آن وارد نکرد او هم اکنون سنگین ترین است.
سینمای-مدرن

مدرن ترین سینمای آسیا در چین + عکس


پیشرفته ترین و مدرن ترین سینمای آسیا که در چین قرار دارد. سینمای Pacific Place در چین بعنوان مدرن ترین و پیشرفته ترین سینمای آسیا شناخته شد.
فقیر

داستان فقیر ولی ثروتمند


داستان کوتاه فقیر ولی ثروتمند. پسر و دختر کوچولو حسابى از سرما مچاله شده بودند. هردو لباس هاى کهنه و گشادى به تن داشتند و پشت در خانه مى لرزیدند.