دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

بلعیدن تمساح توسط مار

بلعیدن تمساح توسط مار! + تصاویر


تصاویری بسیار ترسناک و هیجان انگیز از لحظه بلعیدن یک تمساح بزرگ توسط مار در فضای مجازی منتشر شده است که در این مطلب مشاهده می کنید.
عروس و داماد

عروس و داماد ی که شب عروسی طلاق گرفتند + عکس


عروس و دامادی که در شب عروسی طلاق گرفتند و در واقع دامادی که در شب عروسی عروس را طلاق داد در رده پربیننده ترین های سایت های جهانی در روز گذشته قرار گرفت که داستان ان را در ادامه میخوانید.
شادترین نوزاد

شادترین نوزاد دنیا + تصاویر


تصاویر نوزاد بریتانیایی که خندیدن را پیش از تولد آغاز کرد و از آن لحظه همیشه صورتش را بحالت خنده نگه میدارد و همچنان لبخند بر لبانش جاری است.
مراسم کچل کنان

مراسم کچل کنان! + تصاویر


آیین رایج و جالبی که هندوها در معبدی موهای خود را وقف خدایان خود میکنند در این معبد روزی ۲۰ هزارنفر خود را کچل میکنند. در ادامه تصاویری از مراسم کچل کنان را مشاهده می کنید.
حجله مرتضی پاشایی

حجله زنده یاد مرتضی پاشایی


مرتضی پاشایی که پس از تحمل درد بسیار بیماری خود آرامش ابدی گرفت در عصر پائیزی آبان ماه خاکسپاری شد، در ادامه تصاویری از حجله و محل دفن این هنرمند را مشاهده می کنید.
اسب

اسب احساساتی + عکس


پیر زن انگلیسی در حال مرگ تنها چند دقیقه قبل از مرگ با اسب وفادارش برای همیشه وداع غم انگیزی کرد.
بدل مرتضی پاشایی

بدل مرتضی پاشایی + عکس


در مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی که با ازدحام خیلی زیاد مردم همراه بود شخصی حضور داشت که به عنوان بدل مرتضی پاشایی نام برده می شود و شباهت بسیاری به آن مرحوم دارد.
کشتی تایتانیک

کشتی تایتانیک قبل از غرق شدن


تایتانیک بزرگ ترین کشتی بخار مسافربری که با تمام شکوه و ابهتش تنها پس از چند روز به آب انداختن بر اثر برخورد با کوه یخی برای همیشه افسانه شد.
نرگس محمدی

نرگس محمدی در مشهد + تصاویر


نرگس محمدی بازیگر سیما و تلویزیون که با بازی در سریال ستایش به شهرت رسید هم اکنون مشغول بازی در سریال معمای شاه است. در ادامه عکسهای جدید نرگس محمدی را مشاهده میکنید.
مردی که چاقو می خورد

مردی که چاقو می خورد + عکس


مردی که چاقو می خورد این بار با فرو کردن 17 چاقو به داخل دهانش یک عکس یادگاری گرفت و از تلاشش برای ثبت رکورد جدیدی غیر از قورت دادن چاقو خبر داد که در ادامه در این مورد بیشتر میخوانید.
مرتضی پاشایی

آخرین عکس اتاق مرتضی پاشایی


مرتضی پاشایی خواننده پاپ پس از مبارزه با بیماری سرطان معده روز جمعه 23 آبان در بیمارستان بهمن درگذشت که در این مطلب آخرین عکس از اتاق مرتضی پاشایی در بیمارستان را مشاهده می کنید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست محبوبترین دختر ایرانی


الناز شاکردوست که فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد و هر روز عکسهای متفاوتی از خودش را به اشتراک میگذارد با یک و نیم میلیون فالووری محبوبترین دختر ایرانی است.