برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بزرگترین-کشتی-تفریحی-دنیا

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا + عکس


بزرگترین کشتی تفریحی دنیا. کشتی اعظم که بزرگترین کشتی تفریحی شخصی دنیاست، به مدت چهار سال برای یکی از اعضای خانواده سلطنتی عربستان، ساخته شده است.
مرگبارترین-گیاهان-دنیا

مرگبارترین گیاهان دنیا + عکس


مرگبارترین و ترسناک ترین گیاهان دنیا.گزنه یکی از دردناک ترین گیاهانی است که می توانید در دنیا پیدا کنید ولی نوع نیوزلندی آن واقعا شگفت انگیز و ترسناک است.
ترس-دختر-از-غذا

ترس جالب دختر 23 ساله از غذا + عکس


ترس جالب دختر خانم 23 ساله از همه مواد غذایی به جز سیب زمینی عادت غذایی منحصر به فرد و در پی آن مشکلات زیادی را برای وی به همراه داشته است.
غار-شگفت-انگیز

شگفت انگیز ترین غار آبی آسیا + عکس


شگفت انگیزترین غاری که 65 میلیون ساله است. این غار شگفت انگیز در کوه شاهو قرار دارد و متعلق به اواخر دوران دوم زمین شناسی است که قدمت آن به 65 میلیون سال پیش برمی گردد.
ترسناک-ترین-دهان-دنیا

ترسناک ترین دهان دنیا + عکس


یکی از ترسناک ترین و عجیب ترین دهان های دنیا. این لاک پشت که در دریا زندگی می کند دارای یکی از عجیب ترین دهان های دنیا با ظاهری وحشتناک است.
نقاشی-روی-پر

نقاشی های بسیار جالب و دیدنی روی پر


یک هنرمند اهل آلاسکا نقاشی های زیبایی را روی پر خلق میکند که بسیار جالب و شگفت انگیز هستند . دیدن تصاویری از این پرهای جالب و زیبا را به شما توصیه میکنیم.
تخلف-پلیس

تخلف رانندگی عجیب پلیس + عکس


تخلف عجیب این خودروی پلیس . واقعا جای تعجب داره. اگر پلیس خودرویی با چنین باری ببیند لابد او را جریمه خواهد کرد...
نوجوان-نابغه

نوجوان نابغه مسلط به 23 زبان زنده دنیا + عکس


نوجوان 16 ساله آمریکایی بدون اینکه به کلاس برود توانسته 23 زبان زنده دنیا را یاد بگیرد و به آنها مسلط شود. تیموتی دونر اکنون قادر است به کشور های مختلف سفر کرده و به زبان آن ها صحبت کند.