دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و اسب سنگی! + تصاویر


الناز شاکردوست بازیگر مشهور سینما همواره فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد و هر بار عکسهای متفاوتی را از او میبینیم. در این مطلب جدیدترین و متفاوت ترین عکسهای الناز شاکردوست را مشاهده نمایید.
آنجلینا جولی

لباس شیک آنجلینا جولی + عکس


در ادامه تصویری از آنجلینا جولی و همسرش برت پیت را درکنار هم می بینید که لباس بسیار شیک آنجلینا جولی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.
دهلی

آلوده ترین شهر جهان + تصاویر


طبق آمار ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی شهرهای دهلی ، پاتنا ، گوالیور و رایپور به ترتیب آلوده ترین شهرهای جهان هستند که در هند قرار دارند.
پول زیمباوه

جالب ترین پول جهان! + تصاویر


در کشور زیمباوه واحد پولی این کشور بسیار جالب و با ارقام زیاد روی اسکناس جالب توجه است. در ادامه نگاهی به اسکناس و واحد پولی این کشور آفریقایی می کنیم.
نیوشا ضیغمی

دیزی خوری نیوشا ضیغمی و همسرش! + عکس


یک غذای لذیذ و چرب و چیلی انتخاب نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون برای احساس خوشبختی در کنار همسرش آرش پولادخان در نوع خودش جالب توجه است.
موج سواری

موج سواری عجیب و غریب! + عکس


یکی از جذاب ترین و مهیج ترین ورزش ها میتوان به موج سواری اشاره کرد اما در اینجا عکسی را مشاهده می کنید که متفاوت با همه موج سواری ها می باشد.
جزیره اسقف

بزرگترین و کوچکترین جزیره دنیا + تصاویر


آنتیگوا و باریودا اسقف نام کوچکترین جزیره دنیا در انگلستان و گریلند بزرگترین جزیره جهان می باشد. در ادامه با کوچکترین جزیره های دنیا که به عنوان کشورهای مستقل شناخته می شوند آشنا خواهید شد.
بز کوهی

بازی بامزه بز کوهی + تصاویر


تصاویری دیدنی از قایم باشک یک بزغاله با مزه را مشاهده نمایید که یک عکاس آمریکایی لحظات نابی را از یک بزغاله خجالتی در پارک ملی مونتانا شکار کرده است.
پدر و پسر

آدم فضایی ها در مراسم تشییع جنازه! + تصاویر


در یکی از عجیب ترین مراسم تشییع جنازه شخصیت های فیلم مشهور جنگ ستارکان با پوشش هایی فضایی حضور یافتند و جنازه پسر 4 ساله را که بر اثر تومور مغزی جان سپرده بود تشییع کردند.