برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

جن-ها-یک-روستا-را-آتش-زدند

جن ها یک روستا را آتش زدند


آتش سوزی عجیب در یک روستا . باب منزل در یکی از روستای استان «قنا» در جنوب مصر در حادثه ای عجیب و بنا به دلایل نامعلومی طعمه حریق شد.
پدر-تنبل

تنبل ترین پدر دنیا + عکس


یک روز تعطیل زمان خوبی برای استراحت بزرگترها و به خصوص پدر خانواده است اما بزرگترین دغدغه و مانع برای تحقق این امر فرزندان خردسال هستند که می خواهند بازی کنند. یکی از این تصاویر را مشاهده می کنید.
کفش-سیندرلا

کفش سیندرلا در آسمان + عکس


تصویری از یک کهکشان در دوردست با نام اختصاری J082354.96 که شباهت بسیاری به کفش افسانه ای سیندرلا دارد را مشاهده می کنید. این کهکشان ستاره زا می باشد.
دیوار-عشق-پاریس

دیواری به نام عشق در پاریس + عکس


دیواری به نام عشق که روی آن جمله دوستت دارم به 300 زبان مختلف نوشته شده است . در وسط باغ ابسس در مونتمارت پاریس دیواری وجود دارد که به دیوار من دوستت دارم مشهور است.
جالب-ترین-کشور-دنیا

یکی از جالب ترین کشور های دنیا


ژاپن یکی از جالب ترین کشور های دنیا. فرهنگ منحصر بفرد، غذاهای عالی و پیشرفت تکنولوژیک این کشور بقیه کشورهای دنیا را شگفت زده کرده و به آنها الهام بخشیده است.
ناشناخته‌-ترین-نقطه-ی-دنیا

مرموزترین نقطه ی دنیا + عکس


جزیره سنتینل در اقیانوس هند یکی از مرموزترین و ایزوله ترین نقاط دنیا است که تا به حال کسی نتوانسته است وارد این جزیره بشود در حالی که رفتن به آن کار خیلی سختی هم نیست.
عجیب-ترین-زبان-دنیا

عجیب ترین زبان های زنده در دنیا


عجیب ترین زبان های زنده در دنیا کدامند؟ زبان یکی از ابزارهای ارتباطی در میان قوم های مختلف است که هر کدام بنا به همان زبانی صحبت می کنند .
موش-جای-سگ

فروختن موش به جای سگ + عکس


فریب دادن مردم و قالب کردن موش به جای سگ به آنها. فروشندگان بازاری در بوینوس آیرس کلاه بدی را بر سر مرد بازنشسته آرژانتینی گذاشتند.
زنی-شبیه-پری-دریایی

زنی شبیه پری دریایی + عکس


زنی که خود را شبیه پری دریایی کرد. خانم “لیندن ولبرت”۳۲ ساله اهل ایالت کالیفرنیا در یک اقدام جالب توجه خود را شبیه حوری های دریایی نمود.
عجیب-ترین-لباس-دنیا

عجیب ترین لباس دنیا + عکس


عجیب ترین لباس دنیا که احتمالا تا بحال پیراهنی شبیه به این ندیده و نپوشیده اید. یک هنرمند به نام اندرو می یر لباسی عجیب با 6500 پیچ ساخته است.