برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

عجیب-ترین دندان-های-حیوانات

عجیب ترین دندان ها میان حیوانات + عکس


عجیب ترین دندان ها میان حیوانات .برای هر حیوانی دندان ها می توانند کاربردهای مختلف داشته باشند برخی تیزترین دندان دنیا و برخی دیگر تنها دندان برای گذران زندگی دارند.
عجیب-ترین-رسم

عجیب ترین رسم برای یافتن شوهر + عکس


زنان قبیله های خاص اتیوپی از همان دوران کودکی خود لب پایینشان را سوراخ می کنند تا در آینده بتوانند آن را گسترش داده و در درون آن همچون گوشواره ، اشیای خاص خود را جادهند.
گران-ترین-خانه-در-نیویورک

گران ترین خانه در نیویورک + عکس


گران ترین خانه در نیویورک. خانه ای سه طبقه در نیویورک شامل 16 اتاق خواب که دارای دید بسیار زیبایی می باشد، هم اکنون به قیمت 125 میلیون دلار به فروش گذاشته شده است.
رودخانه-آتش

رودخانه آتش + عکس


آتش فشانی در در شبه جزیره کامچاتکا در شرق روسیه بعد از 36 سال خاموشی دوباره فعال شده و فوران کرده است . تصاویری بسیار زیبا از این آتشفشان که مانند رودخانه ای از آتش در حال حرکت است.
تغییر-شغل-مورچه-ها

تغییر شغل جالب مورچه ها + عکس


جالب است بدانید مورچه ها هم تغییر شغل میدهند. مورچه های کارگر در دوره های مختلف عمر خود به سه گروه اجتماعی جداگانه تقسیم می شوند. یک سوم مورچه های کارگر نقش پرستار ملکه و ...
زندان-مجلل

مجلل ترین زندان دنیا + عکس


شیک ترین و مجلل ترین زندان دنیا. این مکان از سال ۱۹۶۸ تا ۲۰۰۲ یک زندان بوده است و در سال ۲۰۰۷ سلول های این زندان تبدیل به اتاق های لوکس یک هتل شد.
بلندترین-ناخن-دنیا

بلندترین ناخن دنیا + عکس


بلندترین ناخن دنیا متعلق به زنی 45 ساله اهل لاس و گاس می باشد . طول ناخن این زن 6 متر است و 18 سال است که او ناخن دستانش را کوتاه نکرده. این زن رکورد بلندترین ناخن دنیا را از آن خود کرده است.
عجیب-ترین-دوچرخه-فروشی-دنیا

عجیب ترین دوچرخه فروشی دنیا + عکس


عجیب ترین دوچرخه فروشی دنیا ، این مغازه عجیب در برلین می باشد و کریستین صاحب مغازه برای تبلیغ کارش، بیش از دویست دوچرخه را بطور جالبی از ساختمان آویزان کرده است.
شگفت-انگیز-ترین-پیاده-روی-دنیا

شگفت انگیز ترین پیاده روی دنیا + عکس


یک پل عابر پیاده که یک پل غول پیکر که تا دور میدان بزگ شهر را بهم می دوزد. این پل تقریبا 20 فوت بالاتر از سطح خیابان ها مستقر شده است و با ورودی و خروجی مجهز به پله برقی های متعدد طراحی شده است.