برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

حمید-گودرزی

حمید گودرزی در برنامه تحویل سال + عکس


حمید گودرزی ،محمد رضا فروتن و پوریا پورسرخ از بازیگران سینما و تلویزیون در ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه سیما حضور داشتند و در دقایق ابتدایی شروع سال جدید سال نو را به هموطنان خود تبریک گفتد.
فرهاد-آییش-و-همسرش

فرهاد آئیش و همسرش در برنامه تحویل سال + عکس


فرهاد آییش و مائده طهماسبی از جمله مهمانان ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه سیما بودند. ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه سیما میزبان فرهاد آییش بازیگر سینما،تلویزیون و تئاتر و همسرش مائده طهماسبی بازیگر بود.
سام درخشانی در کنار مادرش + عکس

سام درخشانی در کنار مادرش + عکس


سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه مادرش در دقایق ابتدایی شروع برنامه تحویل سال شبکه سه سیما مهمان این برنامه بودند.سام درخشانی سریال «پژمان» را در نوبت پخش از شبکه سه سیما دارد.
تست هوش جالب!

تست هوش جالب!


یک تست هوش جالب. باهوش ها ببینند. با پاسخ به چند سوال ساده سطح هوش خود را خود را محک بزنید.
گران ترین و زیباترین لباس زنانه دنیا + عکس

گران ترین و زیباترین لباس زنانه دنیا + عکس


گران ترین لباس زنانه دنیا، این لباس به ارزش ۱۱٫۷ میلیون پوند (۵۵ میلیارد تومان ) گرانترین لباس جهان شناخته شده، این لباس ۵۰ الماس دو قیراطی سیاه و ۵۰ الماس دو قیراطی سفید دارد.
ازدواج عجیب این عروس و داماد میلیاردر + عکس!

ازدواج عجیب این عروس و داماد میلیاردر + عکس!


ازدواج عروس و داماد میلیاردی. در مراسم ازدواج ساده این زوج ۴۲ میهمان حضور داشتند که شامل خانواده و دوستان نزدیک آنها بود. این مراسم نیم ساعته در کنار یک تالاب طبیعی در جنوب غربی لندن برگزار شد.
ازدواج رییس جمهور با پول موتورسیکلت

ازدواج رییس جمهور با پول موتورسیکلت


محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور در برنامه سفر به خیر شبکه سه سیما ، در پاسخ به این سؤال که آیا شما موتورسیکلت هم داشتید، گفت: بله؛ من موتورسیکلت هم سوار شدم.