دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

خرچنگ

خرچنگ غول پیکر 2 تنی + عکس


یک صیاد آمریکایی در کمال ناباوری یک خرچنگ 2000 کیلویی بسیار عجیب را صید کرد و همه شاهدان را شگفت زده کرد. این خرچنگ 2 تن وزن دارد و رنگ بسیار نادری دارد.
حمام

زنان در حمام زیبایی + تصاویر


در این بخش برخی از زنان از نقاط مختلف دنیا جمع شده در یک کشور را برای گرفتن حمامی داغ و بسیار عذاب آور را مشاهده می کنید.
لاله اسکندری

سالگرد ازدواج لاله اسکندری + تصاویر


سال 1386 در نمایشگاه صنعت ساختمان در تبریز اولین آشنایی لاله اسکندری بازیگر زن ایرانی و خواهر ستاره اسکندری با همسرش ساسان فیروزی بود. در ادامه پیام تبریک سید محمد خاتمی در سالروز ازدواج لاله اسکندری را می خوانید.
رضا عطاران

جشن تولد رضا عطاران + تصاویر


رضا عطاران بازیگر سینما و تلویزیون چند روز گذشته 46 سالگی خودش را با بریدن یک کیک در پشت صحنه فیلم جدیدش جشن گرفت.
بستنی

جالب ترین بستنی های دنیا + تصاویر


در یک رستوران ژاپنی بستی های بسیار عجیب با ارتفاع یک و نیم متر سرو میشود. این بستنی های متفاوت به برج ناگاساکی معروف هستند و انواع کیک و شکلات در آنها به کار رفته است.
بیژن بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه در کنار همسر و دخترش + تصاویر


بیژن بنفشه خواه بازیگر نقش های کمدی سینما و تلویزیون که فرزند مرحوم محمود بنفشه خواه از بازیگران فقید ایران می باشد. در ادامه تصاویری از بیژن بنفشه خواه و همسرش که از دوستان لیلی رشیدی می باشد به همراه دخترش را مشاهده می کند.
مرد چینی

دردناک ترین شغل جهان!!! + تصاویر


مرد 48 ساله اهل استان هویی چین به روشی باورنکردنی و بسیار دردناک اقدام به کسب درآمد و امرار معاش کرده است. این فرد در ازای گرفتن پول اجازه می دهد مشتریان با نهایت قدرت به شکمش ضربه وارد کنند.
فلور نظری

فلور نظری و شروین در پاریس + تصاویر


فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است در خارج از کشور حضور دارد به تازگی عکس هایی از خودش به همراه شروین پسرش را در اینستاگرام شخصی اش قرار داده است.