دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

لیدی گاگا

حجاب لیدی گاگا + تصاویر


لیدی گاگا همان خواننده ای که به دلیل پوشش های غیر معمول و به نوعی عجیب و غریب خود مشهور شده است برای اولین بار یک لباس و پوشش خوب و نرمال را تجربه کرد که در ادامه می بینید.
بهنوش بختیاری

عیادت بهنوش بختیاری از هنرمند مشهور + عکس


بهنوش بختیاری به عیادت یکی از صدابرداران خوب و توانمند کشورمان که بعد از یک حادثه رانندگی زمین برخی از توانایی های خود را از دست داده است رفت و عکس و پیامی را در این مورد منتشر کرد.
بازیگر زن ایرانی

لیلا بلوکات در ورزشگاه نیوکمپ! + تصاویر


لیلا بلوکات در ادامه سفرش به اروپا که به تازگی تصاویری از ایتالیا را منتشر کرده بود اینبار در صفحه اجتماعی تصاویری از حضورش در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا را به اشتراک گذاشت.است.
مار آناکوندا

مار آناکوندا یک سگ را بلعید + تصاویر


مار آناکوندا که قوی ترین و غول پیکر ترین مار در دنیاست با بلعیدن یک سگ خانگی نظر اهالی منطقه را به خود جلب کرد و گروهی را برای شکار آماده که در ادامه جزئیات را می خوانید.
پورشه پانامرای 2015

پورشه پانامرا 4s در تهران + تصاویر


ماشین های گرانقیمت در گوشه و کنار ایران به خصوص شهر تهران یکی از سوژه های عکاسان است پورشه پارنامرای 2015 جدیدترین آنهاست که دربخش سرگرمی نمناک می بینید.
تولد پژمان جمشیدی

هدیه تولد پژمان جمشیدی + عکس


پژمان جمشیدی که بعد از بازی در فیلم پژمان در دنیای بازیگری محبوب شد تولدش را در بین کادوهایش با انتشاری عکس و پیامی زیبا در ایستناگرام جشن گرفت که در ادامه می بینید.
نمو

نموی واقعی در دریا پیدا شد + تصاویر


کارتون نمو یادتون هست که پدرش چندین کیلومتر برای پیدا کردنش سفر کرد، حالا نمونه ی واقعی این دلقک ماهی رو می تونید ببینید که در واقعیت چند صد کیلومتر سفر کرده و .....
اولین گواهینامه در ایران

اولین گواهینامه در ایران + عکس


گواهینامه ها ی هوشمند و مدرن امروزی در طی سال ها و بعد از تغییرات زیاد به اینجا رسیده اند و شکل قدیمی آنها بسیار متفاوت بوده است. فکر می کنید اولین گواهینامه در ایران چه شکلی بوده است؟
جراحی مغز ماهی قرمز

عجیب ترین جراحی مغز دنیا + تصاویر


تومور مغز و جراحی مغز بیشتر بر روی انسان ها انجام می شود اما یک ماهی قرمز کوچک این بار حیوانی بود که از شر یک تومور مغزی بسیار بزرگ توسط پزشکان نجات پیدا کرد.