برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

محمد-رضا-شریفی-نیا

محمد رضا شریفی نیا در کنار دخترانش + عکس


عکس محمد رضا شریفی نیا بازیگر معروف و پیشکسوت سینما و تلویزیون در کنار دخترانش مهراوه و ملیکا شریفی نیا که هر دو آنها نیز بازیگر می باشند. عکس محمد رضا شریفی نیا و دخترانش.
خیار

بزرگترین خیار دنیا + عکس


بزرگترین خیار دنیا . یک زن 78 ساله انگلیسی خیاری به طول 1.19 متر را تولید کرده که بزرگترین خیار جهان است.
گوریل

گوریلی با 10 مادر خوانده + عکس


ده انسان با پوشیدن لباسی شبیه گوریل از یک بچه گوریل دوماهه که مادرش رهایش کرده در باغ وحش سینسیناتی مراقبت می کنند.
اسکار-ملکه-انگلیس

اسکار برای ملکه انگلیس + عکس


جایزه اسکار برای ملکه انگلیس. ملکه الیزابت جایزه بفتای افتخاری خود را برای یک عمر حمایت همه جانبه از صنعت سینمای بریتانیا دریافت کرد.
از-دیدن-این-عکس-خود-داری-کنید!

از دیدن این عکس خود داری کنید!


صحنه هایی در زندگی رخ می دهد که باید چشم بر روی آنها بست تا بتوان آسوده تر زندگی کرد. در این تصویر شما منظره ای را می بینید که بسیار جذاب و در عین حال بحث برانگیز می باشد.
رویایی-ترین-شغل-دنیا

رویایی ترین شغل در دنیا + عکس


یک هتل در مرکز شهر هلسینکی پایتخت فنلاند یک شغل رویایی را به متقضیان پیشنهاد کرده است: امتحان کردن راحتی تمام اتاق ها در قبال دریافت دستمزدی مناسب.
بزرگترین-پرچم-دنیا

بزرگترین پرچم دنیا + عکس


بزرگترین پرچم دنیا توسط طرفداران تیم فوتبال ناسیونال اروگوئه در استادیوم شهر مونته ویدئو رونمایی شد. این پرچم با مساحت 30 هزار متر مربع بزرگترین پرچم دنیا است.
حیوانات-در-لباس-انسان

جالبترین عکسها از حیوانات در لباس انسان


عکس های خنده دار و دیدنی از حیوانات با لباس انسان. یاگو پارتال عکاس و گرافیست اهل بارسلونا است که در پروژه ای جالب ، لباس انسان ها را بر تن حیوانات کرده و از آنها عکس گرفته است.
بزرگترین-پیاز-دنیا

بزرگترین پیاز دنیا با 8 کیلو وزن + عکس


بزرگترین پیاز دنیا که 8 کیلو گرم وزن دارد. یک مرد 68 ساله بزرگترین پیاز دنیا را تولید کرده است او علاوه بر این پیاز یک کلم 37 کیلویی نیز تولید کرده است.
بدبوترین-رستوران

بدبوترین رستوران در دنیا + عکس


بد بوترین رستوران دنیا. رستوران “رز بدبو” به تازگی در یکی از مناطق شهر سانفرانسیسکو باز شده است و تمام غذاها و حتی دکوراسیون فضای آن از سیر درست شده است .