برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

شجاع-ترین-سیرک-باز-دنیا

شجاع ترین سیرک باز دنیا + عکس


این مرد اکراینی بدون شک، یکی از شجاع ترین سیرک بازان جهان است. در یک کلام، اولکسی پینکو در هر بار نمایش، با مرگ می رقصد و دست و پنجه نرم می کند.
نازک‌ترین-گل-ها

نازک ترین گل های دنیا + عکس


با استفاده از محلولی از مواد معدنی و شیمیایی، محققان دانشگاه هاروارد موفق به خلق گل هایی میکروسکوپی شده اند که برخی از آنها حتی از تار موی انسان نیز نازک ترند و کاربردهای فراوانی در زمینه های اپتیک و مهندسی دارند.
نقاشی-با-اکسل

خلق زیباترین نقاشی ها با برنامه اکسل + عکس


تاتسو هوریوچی پیرمرد 73 ساله ژاپنی با استفاده از یکی از نرم افزارهای پیچیده مایکروسافت نقاشی هایی بسیار زیبا می کشد به طوری که در نگاه اول اصلا متوجه دیجیتالی بودن آن ها نخواهید شد.
ترین-های-دنیا

ترین های دنیا در رکوردهای گینس + عکس


کتاب رکوردهای گینس که به نوعی، ترین های جهان را در خود ثبت می کند پیش از این نیز باعث شده بود تا بسیاری برای ترین شدن، تلاش و زحمت فراوان متحمل شوند.
ملکه-زیبایی

ملکه زیبایی 87 ساله برزیل + عکس


خانم ماریا هلنا فرناندز 87 ساله توانست در اولین مراسم مجلل خانم های سالمند که در برزیل برگزار شد عنوان ملکه زیبایی را از آن خود کند.
آبشار-درخشان

زیباترین تصاویر از آبشار های درخشان


زیباترین تصاویر از آبشار های درخشان . دو عکاس به نام های شان لنز و کریستوفر آبیلدگارد با قرار دادن رشته های نورانی زیر آب،عکس های شگفت انگیزی را پدید آوردند.
وسایل-الماس-پوش

وسایل الماس پوش دنیا + عکس


هنرمندی به نام دامین هریست چندی پیش با استفاده از بیش از 2000 الماس یک جمجمه انسان را با الماس تزئین کرد تا یکی از عجیبترین جواهرات دنیا را درست کرده باشد.
پسری-که-خنده-اش-تمامی-ندارد

پسری بچه ای که خنده اش تمامی ندارد + عکس


بخند تا دنیا به رویت بخندد جمله ای است که بسیاری از افراد خوش رو همیشه به زبان می آورند اما خنده همیشه هم حلال مشکلات نیست گاهی خودش نیز می تواند مشکل ساز باشد.