برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

قوی-ترین-دختر-بچه-دنیا

قوی ترین دختر بچه دنیا + عکس


قوی ترین دختربچه جهان با بلند کردن یک وزنه حدودا ۹۷ کیلوگرمی، رکورد تازه ای را به نام خود در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رساند.
یک-طوفان-نادر

تصاویری بسیار شگفت انگیز از یک طوفان نادر


تصاویری بسیار شگفت انگیز از یک طوفان نادر . عکسهایی که می بینید انگار شبیه حادثه ای است خارج از آسمان زمین! نادرترین ابرهای رعد و برق ساز و طوفان همراه صاعقه موسوم به supercells در مونتانا.
ترسناک-ترین-چرخ-و-فلک-دنیا

ترسناک ترین چرخ و فلک دنیا + عکس


این چرخ و فلک 15 متر از زمین فاصله دارد و بر روی آن 12 صندلی قرار گرفته است. نکته جالب تر این است که نهایت سرعت این دستگاه به 80 کیلومتر در ساعت نیز می رسد.
کشفی-بسیار-عجیب-و-جالب-درمورد-انسان

کشفی بسیار عجیب و جالب درمورد انسان!


انسانها نمی توانند در راه راست حرکت کنند! یعنی اگر هیچ نشانه ثابتی برای تطبیق مسیر وجود نداشته باشد همه ما در یک مسیر دایره ای حرکت خواهیم کرد و نهایتا گم میشویم...
دو-رفیق-دوست-داشتنی

عجیب ترین دوستهای دنیا + عکس


عکس بسیار جالب و دیدنی از متفاوت ترین دوستی دنیا! پارک حیات وحش میرتل بیچ در کارولینای شمالی شاهد دوستی عجیب و غریب یک خرس 5 ماهه با شامپانزه 16 ماهه است.
آلوده‌-ترین-بخش‌-محل-کارتان

آلوده ترین بخش محل کارتان کجاست!؟!


همه ما ساعات طولانی از بهترین اوقات روز خود را در محل کار خود می گذرانیم. اما ممکن است به اندازه ای که به نظافت و پاک بودن لوازم منزل خود اهمیت می دهیم، به بهداشت محیط کار خود دقت نداشته باشیم.
بزرگترین--ساعت-کوکویی-دنیا

بزرگترین و جالب ترین ساعت کوکویی دنیا + عکس


یک پیرمرد انگلیسی پس از 3 سال تلاش توانست بزرگترین ساعت کوکویی دنیا را بسازد. این ساعت دقیقا به اندازه یک خانه واقعی وسعت دارد. این ساعت 8 متر ارتفاع دارد و اندازه پرنده ای که در بالای ساعت قرار دارد به تنهایی نزدیک به 1متر و نیم است.
یک-حقیقت-بسیار-تلخ

یک حقیقت بسیار تلخ + عکس


تا جوونی انرژی و وقت به اندازه کافی داری ولی پول نداری و جیبات همیشه خالیه وقتی بالغ میشی حالا پول و انرژی داری ولی وقت نداری بعد پیری از راه میرسه حالا هم وقت داری هم پول ولی ای دل غافل دیگه انرژی نداری...
بزرگترین-اردک-دنیا

بزرگترین اردک دنیا + عکس


بزرگترین اردک 16 متری دنیا . در خلیج ویکتوریا در هنگ کنگ اردکی با قد 16.5 متر که به آب انداخته شد. بزرگترین اردک دنیا.
عجیب-ترین-مدل-کفش-ها

عجیب ترین مدل کفش های دنیا + عکس


عجیب ترین مدل کفش های دنیا . نمایشگاه کفش های با طرح های متفاوت در موزه گراسی در لایپزیگ آلمان برگزار شد که در آن عجیب ترین مدل کفشهایی که تا بحال ندیده اید به نمایش گذاشته شد.