برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

اسکار-ملکه-انگلیس

اسکار برای ملکه انگلیس + عکس


جایزه اسکار برای ملکه انگلیس. ملکه الیزابت جایزه بفتای افتخاری خود را برای یک عمر حمایت همه جانبه از صنعت سینمای بریتانیا دریافت کرد.
از-دیدن-این-عکس-خود-داری-کنید!

از دیدن این عکس خود داری کنید!


صحنه هایی در زندگی رخ می دهد که باید چشم بر روی آنها بست تا بتوان آسوده تر زندگی کرد. در این تصویر شما منظره ای را می بینید که بسیار جذاب و در عین حال بحث برانگیز می باشد.
رویایی-ترین-شغل-دنیا

رویایی ترین شغل در دنیا + عکس


یک هتل در مرکز شهر هلسینکی پایتخت فنلاند یک شغل رویایی را به متقضیان پیشنهاد کرده است: امتحان کردن راحتی تمام اتاق ها در قبال دریافت دستمزدی مناسب.
بزرگترین-پرچم-دنیا

بزرگترین پرچم دنیا + عکس


بزرگترین پرچم دنیا توسط طرفداران تیم فوتبال ناسیونال اروگوئه در استادیوم شهر مونته ویدئو رونمایی شد. این پرچم با مساحت 30 هزار متر مربع بزرگترین پرچم دنیا است.
حیوانات-در-لباس-انسان

جالبترین عکسها از حیوانات در لباس انسان


عکس های خنده دار و دیدنی از حیوانات با لباس انسان. یاگو پارتال عکاس و گرافیست اهل بارسلونا است که در پروژه ای جالب ، لباس انسان ها را بر تن حیوانات کرده و از آنها عکس گرفته است.
بزرگترین-پیاز-دنیا

بزرگترین پیاز دنیا با 8 کیلو وزن + عکس


بزرگترین پیاز دنیا که 8 کیلو گرم وزن دارد. یک مرد 68 ساله بزرگترین پیاز دنیا را تولید کرده است او علاوه بر این پیاز یک کلم 37 کیلویی نیز تولید کرده است.
بدبوترین-رستوران

بدبوترین رستوران در دنیا + عکس


بد بوترین رستوران دنیا. رستوران “رز بدبو” به تازگی در یکی از مناطق شهر سانفرانسیسکو باز شده است و تمام غذاها و حتی دکوراسیون فضای آن از سیر درست شده است .
عطر

عطری با ۱۴۰۰ بوی مختلف + عکس


عطری با 1400 بوی مختلف. یک کمپانی هلندی به نام “لنرت و سندر” به تازگی عطری را رونمایی کرده است که بوی همه عطرهای سال گذشته را در خود دارد.
زنی-که-میمون-ها-بزرگش-کردند

زنی که میمون ها بزرگش کرده اند + عکس


مارینا در چهار سالگی توسط افرادی دزدیده شد و در یک جنگل رها شد وی که خود را در جنگل تنها یافته با میمونها بزرگ شده و مانند آنها غذا خورده و از درختان بالا رفته است .
خرگوش

بزرگترین و سنگین ترین خرگوش دنیا + عکس


بزرگترین و سنگین ترین خرگوش دنیا که 25 کیلو گرم وزن دارد.صاحبش می گوید او بسیار سالم وسرحال است خوردن زیاد آسیبی به آن وارد نکرد او هم اکنون سنگین ترین است.