برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

جنگلی-شگفت-انگیز-در-زیر-زمین

زیباترین جنگل دنیا + عکس


شگفت انگیز ترین جنگل دنیا . جنگلی بسیار زیبا و شگفت انگیز در چاله ای با عمق 330 متر در مکزیک که منظره ای بسیار زیبا و شگفت انگیز ی را بوجود آورده است.
عجیب-ترین-جراحی-دنیا

عجیب ترین جراحی دنیا در ژاپن + عکس


عجیب ترین و خرافی ترین جراحی دنیا در ژاپن. در این جراحی خطوطی خاص بنا به خواسته مشتری به کف دست اضافه می شود تا سرنوشت زندگی تغییر کند.
حصار-شگفت-انگیز-و-زیبا

عجیب ترین حصار برای خانه + عکس


عجیب ترین و زیباترین حصار برای محافظت از خانه . یک تاجر اهل ترکیه با خلاقیت بسیار جالب فنسی بسیار زیبا و شگفت انگیز را به دور خانه اش کشیده است. شگفت انگیز ترین حصار دنیا.
جوان-فیلادلفیایی

آگهی مادر شوهر برای یافتن عروس + عکس


اقدام عجیب مادرشوهر برای پیدا کردن عروس با درج آگهی در سایت گریک لیست. مادر یک جوان 18 ساله در فیلادلفیا برای پیدا کردن همسر خوب برای فرزندش دست به اقدامی جالب زده است.
عکسهای-مهدی-سلطانی-در-فیلم-های-متفاوت

مهدی سلطانی در نقشهای متفاوت + عکس


عکسهای مهدی سلطانی در حال ایفای نقش در فیلم های مختلف. تصاویری از بازی متفاوت و زیبای مهدی سلطانی در فیلم های مختلف. عکسهای مهدی سلطانی.
دوش-پاداش-ثواب

دوش آب سرد صلواتی در خیابان + عکس


ماه مبارک رمضان با گرمای شدید هوا همراه شده است و در ابتکاری خداپسندانه دوش های صلواتی در خیابان های بغداد برای شستشوی سر و صورت و خنک شدن مردم قرار داده شده است.
درگذشت-پیرترین-مرد-ایران

پیرترین ایرانی از دنیا رفت + عکس


پیرترین مرد ایران با 127 سال سن از دنیا رفت. عباس فلاحی 127 ساله یزدی که سال گذشته عنوان پیرترین ایرانی را از آن خود کرده بود از دنیا رفت.
عکسهای-جدید-لیلا اوتادی

جدیدترین عکسهای لیلا اوتادی + عکس


جدیدترین عکسهای لیلا اوتادی بازیگر معروف و پر طرفدار سینما و تلویزیون ایران. عکسهای جدید لیلا اوتادی که تا به حال ندیده اید. برای دیدن عکسهای جدید و متفاوت لیلا اوتادی با ما همراه باشید.
عکس-مهناز-افشار-و-شریفی-نیا

مهناز افشار و مهراوه شریفی نیا + عکس


عکس جذاب مهناز افشار بازیگر معروف سینمای ایران در آغوش مهراوه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون و دختر محمد رضا شریفی نیا بازیگر. عکس بسیار دیدنی و جالب از مهناز افشار در آغوش شریفی نیا.