نمناک سرگرمی

گوناگون

درخت جادویی

درخت جادویی با 40 نوع میوه! + تصاویر


تصاویری از درختانی که در سراسر ایالات متحده رشد کرده اند و همزمان چندین نوع میوه از جمله هلو،آلو،گیلاس و ... تولید می کنند که همه آنها قابل خوردن هستند.
مجسمه آدامسی

مجسمه آدامسی در ونکوور! + تصاویر


تصاویری از یک مجسمه زیبا که توسط رهگذران با آدامس های جویده شده تبدیل به یک اثر فانتزی و جذاب شده و در وسط خیابان های شلوغ ونکوور قرار دارد.
روستای اتو

روستای اتو مازندران + تصاویر


تصاویری از زیبایی های بکر بهشت کوچکی در دل شهرستان سواد کوه به نام روستای اتو که قلم هیچ نقاش چیره دستی نمی تواند این زیبایی ها را به تصویر بکشد.
سزارین اشتباهی

سزارین اشتباهی یک زن! + عکس


در اتفاقی عجیب پسر یک خانواده با دختری جابجا میشود و همچنین زن باردار به جای زایمان طبیعی به اشتباه سزارین می شود.
خاطره حاتمی

گردنبند خاطره حاتمی در آفریقا! + عکس


خاطره حاتمی مثل اینکه این روزها در حال گشت و گذار در جایی است که مردم آفریقایی و صنایع دستی آنها در آنجا یافت می شوند. در ادامه عکسی جالب از خاطره حاتمی در کنار یک مرد آفریقایی را مشاهده می کنید.
تیپ جدیداحسان علیخانی

تیپ جدید و متفاوت احسان علیخانی در استادیوم + عکس


در دربی 79 که در ورزشگاه آزادی برگزار شد بازیگران و هنرمندان زیادی به تماشای مسابقه رفته بودند ،احسان علیخانی ،بهرام رادان،محسن افشانی به همراه هنرمندان دیگری از جایگاه ویژه نظاره گر بازی تیم های خود بودند.
کشف الناز شاکردوست

کشف جدید الناز شاکردوست + عکس


روایت الناز شاکردوست از کشف جالب و جدیدش در عرصه بازیگری و اینکه هنرپیشه جدیدی به نام آیدا را به فیلم اسب سفید پادشاه معرفی کرده که در آینده بازیگر مشهوری خواهد شد.
دانیال حکیمی

دانیال حکیمی در شانگهای + عکس


دانیال حکیمی بازیگر سینما و تلویزیون در سفر به کشور چین سری هم به رستوران های شهر شانگهای زده و عکسهایی جالب از این سفر را در فضای مجازی منتشر کرده است.
الناز شاکردوست در زندان زنان

الناز شاکردوست در زندان زنان +عکس


الناز شاکردوست در جدیدترین عکس از پشت صحنه فیلم اسب سفید پادشاه به کارگردانی محمد حسین لطیفی تصویری مربوط به زندان زنان را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.