دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

رستوران

رستوران وحشتناک در زندان! + تصاویر


رستورانهای عجیبی که برای جلب توجه مشتریان مخصوصا جوانان دست به ابتکارهای جالبی زده و تم های عجیبی را برای طراحی استفاده می کنند. رستوران چینی نیز از این تم های عجیب و وحشتناک بی بهره نبود.
فرزاد حسنی در شب تولدش

فرزاد حسنی در شب تولدش + تصاویر


فرزاد حسنی که این روزها نامش در اکثر تیترهای پربیننده سایت های مختلف به چشم می خورد در شب تولد خود با صندلی خالی و یا جای خالی کسی در کنار خود باز هم توجه ها را به خود جلب کرد.
هتل

رویایی ترین هتل های چین + تصاویر


چین علاوه بر داشتن جاذبه هایی مانند دیوار بزرگ چین دارای حیرت انگیز ترین و گران ترین هتل های دنیاست که در ادامه نمونه هایی از این هتل ها را مشاهده میکنید.
بتمن

بتمن واقعی در خیابانهای چین + تصاویر


سری فیلم های بتمن با نقش بروس وین که کاراکتر اصلی آن است باعث شده تا یک فرد چینی با پوشیدن لباسهای مرد خفاشی به خیابان رفته و با مردم ارتباط واقعی برقرار کند.
شیلا خداد

جشن تولد همسر شیلا خداداد + عکس


جشن تولد فرزین سرکارات همسر بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون با حضور فرزندشان سامیار انجام شد. در ادامه تصویر مربوط به جشن تولد همسر شیلا خداداد را مشاهده می کنید.
نیکی کریمی

سلفی عجیب نیکی کریمی


نیکی کریمی با انتشار عکس سلفی جدید خود واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی برانگیخت.تصویر مربوطه را در سایت نمناک مشاهده کنید.
چالش سطل اب یخ

چالش آب یخ با هواپیما و بولدوزر! + عکس


چالش سطل آب یخ در حمایت از بیماران آ ال اس به شکل های مختلف در دنیا انجام می شود ولی استفاده از هواپیما و بولدوزر در این حرکت خیرخواهانه افراط و به نوعی خودنمایی به شمار می رود.
هیولای مرد خوار

هیولایی که فقط گوشت مرد می خورد + عکس


حیوانان وحشی و گوشت خوار هم گاهی بین مزه گوشت هایی که می خورند متوجه تفاوت هایی می شوند که این بار از شانس بد مردان گوشت آنها خوشمزه تر به نظر رسیده است.