برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

دوش-پاداش-ثواب

دوش آب سرد صلواتی در خیابان + عکس


ماه مبارک رمضان با گرمای شدید هوا همراه شده است و در ابتکاری خداپسندانه دوش های صلواتی در خیابان های بغداد برای شستشوی سر و صورت و خنک شدن مردم قرار داده شده است.
درگذشت-پیرترین-مرد-ایران

پیرترین ایرانی از دنیا رفت + عکس


پیرترین مرد ایران با 127 سال سن از دنیا رفت. عباس فلاحی 127 ساله یزدی که سال گذشته عنوان پیرترین ایرانی را از آن خود کرده بود از دنیا رفت.
عکسهای-جدید-لیلا اوتادی

جدیدترین عکسهای لیلا اوتادی + عکس


جدیدترین عکسهای لیلا اوتادی بازیگر معروف و پر طرفدار سینما و تلویزیون ایران. عکسهای جدید لیلا اوتادی که تا به حال ندیده اید. برای دیدن عکسهای جدید و متفاوت لیلا اوتادی با ما همراه باشید.
عکس-مهناز-افشار-و-شریفی-نیا

مهناز افشار و مهراوه شریفی نیا + عکس


عکس جذاب مهناز افشار بازیگر معروف سینمای ایران در آغوش مهراوه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون و دختر محمد رضا شریفی نیا بازیگر. عکس بسیار دیدنی و جالب از مهناز افشار در آغوش شریفی نیا.
معمر-قذافی

لحظه شلیک تیر به معمر قذافی + عکس


تصاویر لحظه شلیک تیر به معمر قذافی دیکتاتور منفور لیبی و به هلاکت رسیدنش را مشاهده می کنید. دستگیری معمر قذافی و شلیک تیر به سویش که منجر به هلاکتش شد.
فرزاد-حسنی-و-آزاده-نامداری

عکس جدید فرزاد حسنی و آزاده نامداری


عکس فرزاد حسنی و آزاده نامداری پس از ازدواج برای اولین بار در سایت نمناک. فرزاد حسنی و آزاده نامداری در تاریخ 6 تیرماه 1392 در حسینیه جماران پیمان ازدواج بستند.
مهراوه-شریفی-نیا

هدیه محمدرضا شریفی نیا به دخترش + عکس


مهراوه شریفی نیا بازیگر معروف سینما و تلویزیون از لحظه هدیه گرفتنش گفت. از اینکه پدرش محمدرضا شریفی نیا وقتی هدیه را به او داد زد زیر خنده و حالا نخند کی بخند.
فرهاد-مجیدی

بردیا پسر فرهاد مجیدی + عکس


عکس پسر فرهاد مجیدی که در بیشتر تمرینات پدرش را همراهی میکند. فرهاد مجیدی یک دختر بزرگتر به نام تیام نیز دارد که در قطر به زندگی می کند.