دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

بهرام رادان

جشن تولد بهرام رادان + عکس


بهرام رادان بازیگر و سوپر استار سینمای ایران چند روزی است که وارد 35 سالگی شده است. در ادامه عکس جشن تولد بهرام رادان را مشاهده میکنید.
قورباغه

قورباغه ورزشکار! + عکس


اگر تا به حال فکر می کردید که تنها انسان ها ورزش می کنند کاملا در اشتباه بوده اید چرا که در ادامه خواهید دید که چطور یک قورباقه با پشتکار ورزش می کند.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با کودکی در آغوش! + عکس


الناز شاکردوست از جمله بازیگران مشهور سینمای ایران است که علاقمندان بسیاری عکس ها و خبرهای وی را دنبال می کنند. در ادامه عکسی نایاب و دیدنی از بچه داری الناز شاکردوست را مشاهده می کنید.
پیر زن

عجیب ترین تفریح یک چینی! + تصاویر


یک پیر زن بازنشسته چینی برای با اقدامی بسیار عجیب و غریب در کنار سطلهای زباله مینشیند و مگس میکشد. این زن با نام متخصص مگس کش شناخته میشود.
زن زرافه ای

زندگی عجیب زنان گردن برنجی! + تصاویر


دریکی از قبایل شرق برمه زنان با پوششی بسیار عجیب و غریب زندگی میکنند آنها از کودکی حلقه هایی را دور گردن خود قرار میدهند و بر این باورند این حلقه ها از حمله ببرها آنها را در امان نگه میدارد.
الناز شاکردوست

بهشت الناز شاکردوست! + عکس


الناز شاکردوست از فعال ترین هنرمندان در شبکه اجتماعی اینستاگرام است که در تازه ترین عکسش در صفحه شخصی خود از حضور در بهشت خبر داد.
مهناز افشار

مهناز افشار پس از ازدواج + عکس


جدیدترین عکس از مهناز افشار بازیگر و سوپراستار زن سینمای ایران که چندی قبل خبر ازدواجش با محمد امین رامین فرزند معاون رئیس جمهور اسبق رسانه ای شده بود را مشاهده می کنید.
مترسک

وحشتناک ترین مترسک + تصاویر


استفاده مترسک در مزرعه و برای فراری دادن پرندگان مزاحم است. اما مترسکی در یک مزرعه وجود دارد که نه تنها پرندگان را فراری میدهد بلکه ساکنین اطراف مزرعه را نیز دچار وحشت کرده است.