برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

روستای-زیبا

زیباترین روستا در زیر یک صخره + عکس


یک روستای بسیار زیبا در زیر یک صخره این روستا را به یک روستای عجیب و زیبا تبدیل کرده است . عکس های این روستای زیبا و عجیب را حتما تماشا نمایید.
رقص-خوک

عجیب ترین رقص خوک + عکس!


این خوک از بدو تولد دو دست داشته است. صاحبش میگوید : او به ما ثابت کرد با هر شرایطی باید به زندگی ادامه داد ، شرایط سخت چه بسا افراد را به موفقیت بیشتری می رساند.
خطر-ناک-ترین-رستوران

خطر ناک ترین رستوران دنیا در چین + عکس


خطر ناک ترین رستوران دنیا به نام فنگ ونگ در کشور چین قرار دارد. این رستوران به دلیل قرار گرفتن در یکی از پرتگاه های خطرناک کوه هوبی در چین لقب خطر ناک ترین رستوران دنیا را داردگ و تا کنون جان خیلی هارا گرفته است.
عزراییل

داستان دلسوزی عزراییل برای دونفر


عزراییل مامور قبض روح انسان هاست و موعد رفتن هر انسانی که برسد عزراییل را ملاقات میکند. همه ی ما از عزراییل واهمه داریم ولی این مامور قبض روح دوبار دلش برای دو نفر سوخته است...
داستان مگس

داستان علت آفرینش مگس


داستان کوتاهی از علت خلقت و آفرینش مگس. این داستان درباره ی پادشاه از خود راضی است که بر روی تخت خود قصد خوابیدن دارد ولی هر بار که چشمان خود را میبندد مگسیخرد و چموش...
زیباترین عکسها از بی نظیرترین جاده ها + عکس

زیباترین عکسها از بی نظیرترین جاده ها + عکس


زیباترین تصاویر از مناظر بسیار فوق العاده که شما هم حتما مشابه این مناظر زیبا را در سفر های نوروزی خود دیده اید و از آن لذت برده اید .نیمی از لذت سفر بهره بردن از جاده های زیباست ، از کنار آن ها راحت عبور نکنیم.
اصول دم کردن یک چای خوشمزه

اصول دم کردن یک چای خوشمزه


برای دم کردن یک چای خوشمزه باید یک سری اصول را در نحوه ی نگهداری چای و همچنین نحوه ی دم کردن آن رعایت کنیم که به برخی از این نکات مهم پرداخته ایم.
عجیب ترین تخم مرغ دنیا + عکس!

عجیب ترین تخم مرغ دنیا + عکس!


عکس تخم مرغ عجیب و غریب. یک تخم مرغ که بعد از شکسته شدن دو زرده و یک تخم مرغ سالم از آن خارج شد .این تخم مرغ عجیب همه را حیرت زده کرد.