نمناک سرگرمی

گوناگون

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی در کنار برادرانش + عکس


نیلوفر شهیدی بازیگر سریال زمستان گرم در اینستاگرامش تصویری در کنار دو برادرش حامد و امید و همچنین عکسی در کنار رز رضوی بازیگر سینما و تلویزیون را منتشر کرد.
بهنوش بختیاری

عکس رادیولوژی بهنوش بختیاری!


بهنوش بختیاری بازیگر خوب و مهربان کشورمان که با ادبیات خاص خود در اینستاگرامش صحبت می کند با قرار دادن تصویری جالب از دورویی مردم و مسخره شدن توسط آنها ابراز ناراحتی کرد.
برترین عکس های سلفی

برترین عکس های سلفی 2014


سلفی های بسیار جالب که به عنوان بهترین سلفی های سال 2014 در تمام دنیا شناخته شده اند را در این بخش می بینید که از سلفی های فوتبالیست ها گرفته تا عکس های سلفی بازیگران همه را شامل می شود.
پدرام کریمی در کنار همسرش

پدرام کریمی در کنار همسرش + تصاویر


پدرام کریمی یکی از مشهورترین مجریان تلویزیون می باشد که با اجرای برنامه امروز هنوز تموم نشده از محبوبیت ویژه ای برخوردار شده است.در ادامه تصاویر جدیدی از پدرام کریمی در کنار همسرش را میبینید.
اوباما

اشتباه گرفتن اوباما با گارسون رستوران


باراک اوباما رئیس جمهوری که از نژاد سیاه پوستان است بارها توسط مردم به اشتباه گرفته شده و دچار دردسر شده است.او حتی یک بار با یک پیشخدمت یک رستورانی به اشتباه گرفته شد.
عکس سلفی

عکس سلفی باورنکردنی از یک نفر!


خلق تصویری باور نکردنی توسط یک کارمند خطوط هواپیمایی که این شخص برای تهیۀ این تصویر یک صد مرتبه از خودش در هواپیمای Embraer E-190 عکس گرفته!