برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بازی-خطرناک

عاقبت بازی های خطرناک + عکس


عاقبت بازی های خطرناک و دردسر ساز.انگشت پسربچه ای حین بازی با خودکار در حلقه آن گیر کرده و وی از درد و تورم انگشتش ابراز ناراحتی و ترس دارد...
انگور

میوه ای که قلب شما را دوست دارد


انگور میوه ای است که قلب شما را دوست دارد. مصرف روزانه انگور فشارخون را کاهش داده و عملکرد سیستم قلبی- عروق یرا بهبود قابل ملاحظه ایمی دهد.
لامبورگینی-خودرو-پلیس

لامبورگینی خودرو پلیس دبی شد + عکس


برای نخستین بار در جهان است که خودرو لامبورگینی وارد ناوگان یک پلیس می شود. این خودرو برای گشت زنی و تامین امنیت خیابان های مناطق گران قیمت دبی استفاده می شود.
شنیون-ترسناک-با-سوسک

شینیون ترسناک این دختر با سوسک + عکس


آرایش و تغییر ظاهر موها برای زیباتر و جذاب شدن از دلایل شینیون کردن است اما دختری با کار عجیب خود صحنه ای وحشتناک و در عین حال بی نظیر را از شینیون به نماش گذاشته است.
گرم-ترین-منطقه-زمین

گرم ترین منطقه زمین + عکس


گرم ترین نقطه دنیا که در ایران قرار دارد. منطقه جهنمی گندم بریان به یکی از گرمترین مناطق زمین شهرت یافته است در برخی روزهای سال حتی دمای بالای ۹۰ درجه را در این دشت ثبت کرده اند.
شکست-عشقی

30 سال حبس به خاطر شکست عشقی


30 سال حبس در خانه به خاطر شکست عشقی. یک زن تایوانی که در عشق دوره جوانی اش شکست خورده، خود را به مدت ۳۰ سال در خانه حبس کرده است
کوچک-ترین-هتل-دنیا

کوچک ترین هتل دنیا + عکس


کوچکترین هتل دنیا. هتل پونتا که در جزیره ال هیرو کوچکترین و دورافتاده ترین جزیره جزایر قناری است قرار دارد به عنوان کوچک ترین هتل جهان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.
بزرگترین-آکواریوم-دنیا

بزرگترین آکواریوم دنیا + عکس


بزرگترین آکواریوم جهان. ظرفیت این آکواریوم ۴۵ میلیون لیتر آب است که منزلگاه بیش از ۱۰۰ هزار جانور دریایی از بیش از ۸۰۰ گونه مختلف محسوب می شود.
زیباترین-اسکناس-های-دنیا

زیباترین اسکناس های دنیا + عکس


تصاویری از زیباترین اسکناس های دنیا. آیا تا به حال پیش آمده که به دیگر کشورهای جهان سفر کرده و پیش خود فکر کنید که چه اسکناس های زیبایی دارند.
گرانترین-حیوانات-دنیا

گرانترین حیوانات دنیا + عکس


گرانترین حیوانات دنیا. گرانترین حیوانات دنیا که برای خرید برخی از آن ها باید هزاران دلار پرداخت کرد و برخی به دلیل نادر بودن بسیار گران هستند.