برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بزرگترین کشتی دنیا + عکس

بزرگترین کشتی دنیا + عکس


تصویر بزرگترین کشتی جهان که طولی بیش از 4 زمین فوتبال دارد .این کشتی رکورد بزرگترین کشتی مسافربری دنیا را از آن خود کرده است و امکانات تفریحی بسیار زیادی دارد.
عاشقانه ترین جای دنیا + عکس!

عاشقانه ترین جای دنیا + عکس!


رمانتیک ترین جای دنیا . تصاویری از رمانتیک ترین جای دنیا ، زیباترین و عاشقانه ترین جای دنیا را در سایت نمناک ببینید.
خوش لباس ترین وبد لباس ترین زن سال + عکس

خوش لباس ترین وبد لباس ترین زن سال + عکس


میشل اوباما همواره به عنوان یکی از خوش پوش ترین و خوش لباس ترین زنان در دنیا شناخته شده است. او اخیرا موفق شد در یک سایت رسمی معتبر در زمینه مد و پوشاک عنوان خوش لباس ترین زن سال را از آن خود کند.
ریزترین کتاب دنیا در راه گینس + عکس

ریزترین کتاب دنیا در راه گینس + عکس


کوچکترین کتاب جهان با قطر ۷۵ صدم میلیمتر در ۷۵ صدم میلیمتر در ژاپن به چاپ رسید این کتاب به چشم غیر مسلح قابل خواندن نیست.این کتاب قرار است در کتاب گینس به عنوان کوچکترین کتاب دنیا ثبت شود.
پولدارترین بازیکن دنیا + عکس

پولدارترین بازیکن دنیا + عکس


ثروتمند ترین بازیکن مرد دنیا دیوید بکام است که با سرمایه ۱۷۵ میلیون پوندی ،در صدر لیست ۵۰ نفره ثروتمندترین فوتبالیست های دنیا قرار دارد.
رقص زنان

رقص زنان ایرانی در یک عروسی + عکس!


رقص های محلی زنان در مناطق مختلف ایران که در هر منطقه آداب و رسوم خاصی در مورد لباس پوشیدن و حرکات رقص برای خود دارد که ریشه در اعتقادات و فرهنگ آنان دارد.
نیوشا-ضیغمی

نیوشا ضیغمی با خواهرش + عکس


نیوشا ضیغمی بازیگر زن سینمای ایران متولد 18 تیرماه 1359 در تهران است. این بازیگر مشهور سینمای ایران سابقه بازی در فیلمهای متعددی چون گشت ارشاد، اخراجی ها 2، قرنطینه، پارک وی و ... را دارد.