دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

کودک متعجب

عجیب ترین خرچنگ دنیا + عکس


خرچنگی با سه چشم توسط دانشمندان در یکی از جزایر شمالی نیوزلند کشف شده است . در ادامه عکس این خرچنگ عجیب را مشاهده نمایید.
کوسه

ترسناک ترین شوخی دنیا + تصاویر


تا حالا حین شنا کردن داخل دریا کوسه شما رو تعقیب کرده؟ هولناک ترین و وحشتناک ترین شوخی دنیا چی میتونه باشه؟ این شوخی بیشترین بازدید را در فیس بوک، یوتیوب و توییتر به خود اختصاص داد.
عجیب

عجیب ترین دکوراسیون دنیا + تصاویر


ماتی کارمینا هنرمندی که با مین های بر جای مانده از جنگ جهانی دوم وسایل بسیار جالبی را ساخته است. تصاویری از دکوراسیونی خطرناک و عجیب که با صدها مین درست شده است را مشاهده نمایید.
لاک پشت دو سر

دنیای شگفت انگیز حیوانات + تصاویر جذاب


تصاویری بسیار جذاب و دیدنی از دنیای شگفت انگیز حیوانات را مشاهده نمایید. از محبت مادرانه حیوانات گرفته تا خشونت آنها برای سیر کردن شکم فرزندانشان. دیدن این عکسها را از دست ندهید.
بهرام رادان

بهرام رادان با تی شرت جالب + عکس


عکس بهرام رادان بازیگر مشهور سینمای ایران با تی شرتی متفاوت را ببینید . روی تی شرت بهرام رادان، عکسی از ناصرالدین شاه قاجار با موهای فشن دیده میشود.
شپش

جالب ترین عکسها با نگاه میکروسکوپی


تصاویری شگفت انگیز با نگاهی میکروسکوپی و دقیق به موارد مختلفی که با چشمان غیر مسلح یا قابل مشاهده نبوده و یا جزئیات آنها به این صورت حیرت آور دیده نمی شوند.
گوهر خیراندیش

کودکی گوهر خیراندیش + عکس


عکس گوهر خیراندیش بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون ایران در دوران کودکی اش را ببینید. گوهر خیراندیش یک پسر و دو دختر به نام های امید، آزاده و آناهیتا دارد.
نیوشا ضیغمی

ماشین نیوشا ضیغمی + عکس


نیوشا ضیغمی بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون می باشد و همسرش آرش پولاد خان از تجار معروف شهر اصفهان است. در ادامه عکس خودروی گرانقیمت نیوشا ضیغمی را مشاهده می کنید.
شامپانزه

حیواناتی که زمان مرگشان را میدانند + عکس


تحقیقات بعمل آمده توسط اتولوژیست ها نشان می دهد برخی از حیوانات زمان مرگ خود را میدانند. این حیوانات در زمان نزدیک شدن مرگشان رفتارهای عجیبی از خود نشان میدهند.
دوربین

پربیننده ترین عکس جهان


پر بیننده ترین عکس جهان مربوط به عکس ایرانی سایت پیوندها میباشد. این عکس روزانه دو میلیون بار بازدید دارد. ارزش این صفحه اینترنتی معادل دو و نیم میلیون دلار آمریکا برآورد شده است.