دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

زن زرافه ای

زندگی عجیب زنان گردن برنجی! + تصاویر


دریکی از قبایل شرق برمه زنان با پوششی بسیار عجیب و غریب زندگی میکنند آنها از کودکی حلقه هایی را دور گردن خود قرار میدهند و بر این باورند این حلقه ها از حمله ببرها آنها را در امان نگه میدارد.
الناز شاکردوست

بهشت الناز شاکردوست! + عکس


الناز شاکردوست از فعال ترین هنرمندان در شبکه اجتماعی اینستاگرام است که در تازه ترین عکسش در صفحه شخصی خود از حضور در بهشت خبر داد.
مهناز افشار

مهناز افشار پس از ازدواج + عکس


جدیدترین عکس از مهناز افشار بازیگر و سوپراستار زن سینمای ایران که چندی قبل خبر ازدواجش با محمد امین رامین فرزند معاون رئیس جمهور اسبق رسانه ای شده بود را مشاهده می کنید.
مترسک

وحشتناک ترین مترسک + تصاویر


استفاده مترسک در مزرعه و برای فراری دادن پرندگان مزاحم است. اما مترسکی در یک مزرعه وجود دارد که نه تنها پرندگان را فراری میدهد بلکه ساکنین اطراف مزرعه را نیز دچار وحشت کرده است.
میلیشا مهدی زاده و دخترش

بچه داری زوج بازیگر ایرانی! + تصاویر


آرش مجیدی و همسرش میلیشا مهدی نژاد زوج بازیگر سریال شیدایی پس از 10 سال تصمیم به بچه دار شدن گرفتند. در ادامه صحبت های این زوج هنرمند در خصوص تولد فرزندشان میشا را می خوانید.
دریاچه توسوا اوشین ترنچ

زیباترین طبیعت کوهستانی جهان + تصاویر


برخی از نقاط کره زمین به اندازه ای دوردست هستند که به رغم زیبایی فوق العاده تعداد انگشت شماری از توریست ها امکان دیدن مناظربدیع و شگفت آور این سرزمین ها را دارند.
پنیر سیاه

سیاه ترین پنیر دنیا! + تصاویر


معمولا رنگ پنیر سفید و یا مایل به زرد میشود ولی در یک مزرعه عجیب ترین و باورنکردنی ترین پنیر دنیا به رنگ سیاه تولید می شود که به نام پنیر ذغالی معروف است.
جمع آوری عسل

شکار به روش تارزان + عکس


تا حالا همه نوع و روش برای شکار را دیده بودیم به جز این روش که صاحبان آن خود را شکارچیان نیش میدانند.