دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

شیر

حیوان درنده در آغوش انسانها + تصاویر


شیری که توسط دو مرد نجات پیدا کرده است حالا آنها را در آغوش میگیرد و یک رابطه زیبای بین انسان و حیوان را ایجاد میکند . در ادامه تصاویری از دوستی یک حیوان درنده با انسانها را مشاهده میکنید.
کف دست

کف بینی ازدواج + عکس


خط های ازدواج خطوطی افقی هستند که در مرز میان کف و پشت دست بین انگشت کوچک تا خط قلب قرار دارند. تعداد این خطوط ، نمایشگر تعداد ماجراهای جدی مربوط به ازدواج شماست .
خفاش

مشهورترین خون آشام های واقعی + تصاویر


خفاش خون آشام احتمالا مشهورترین خون خوارهاست و همچنین تنها پستانداری است که منبع غذای اصلیش فقط خون است. در ادامه با مشهور ترین خون آشام ها آشنا شوید.
خرگوش

عجیب ترین خرگوش جهان + عکس


این خرگوش عجیب که لقب عجیب ترین خرگوش دنیا را از آن خود کرده است در دوران پادشاهی فرانسه و در نیمه های قرن هجدهم به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شد.
محمود معصومی

مجری مشهور در کنار مادرش + عکس


عکس مجری مشهور و پرطرفدار خبرهای ورزشی شبکه سوم سیما در کنار مادرش. عکس محمود معصومی گوینده قدیمی اخبار ورزشی در کنار مادرش.
پسر جوان

عشق آتشین پسر جوان در وسط خیابان + عکس


زوج جوانی که در آستانه ازدواج قرار داشتند به دلیل ایجاد یک سوء تفاهم بزرگ مبنی بر خیانت شوهر به سوژه ای داغ برای خبرگزاری ها در چین و شبکه های اجتماعی در اینترنت تبدیل شد.
گل

عاشق ترین مرد آمریکایی + عکس


زوج آمریکایی که قرار بود پنجاهمین سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرند پایانی غم انگیز برایشان رغم خورد. مرد آمریکایی که عاشقانه همسرش را دوست داشت و همچنان وفادار ماند.
گردنبند

گران ترین گردنبند دنیا + عکس


گران قیمت ترین گردنبند دنیا با قیمت پیشنهادی حدود ۳۴ میلیون پوند . این گردنبند از یک الماس تخم مرغی ۹۰ الماس سفید تشکیل شده است.
ایزابل بنان

حمله ببر به دختر جوان + عکس


ایزابل برنان دختر جوانی که برای تفریح سفری توریستی به تایلند داشت به هنگام عکس گرفتن با یک ببر در معبد ناگهان مورد حمله وحشیانه این حیوان قرار گرفت.