برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

نوجوان-نابغه

نوجوان نابغه مسلط به 23 زبان زنده دنیا + عکس


نوجوان 16 ساله آمریکایی بدون اینکه به کلاس برود توانسته 23 زبان زنده دنیا را یاد بگیرد و به آنها مسلط شود. تیموتی دونر اکنون قادر است به کشور های مختلف سفر کرده و به زبان آن ها صحبت کند.
خلاقیت-عجیب-مرد

خلاقیت بسیار عجیب یک مرد + عکس


خلاقیت عجیب یک مرد سنگاپوری. این هنرمند خیابانی در سنگاپور، به شما نگاه می کند، شکلاتی را در دهان قرار داده و با شکل دادن به شکلات، چهره شما را روی شکلات تحویل می دهد.
جان-سخت-ترین-مرد-دنیا

جان سخت ترین مردِ دنیا + عکس


جان سخت ترین مرد دنیا جوان 42 ساله ای است که در کالیفرنیا زندگی می کند هر هفته سم مارهای مختلف را وارد بدنش می کند اما هیچ کدام روی او تاثیری ندارد.
نابودی-دختر-زیبا

نابودی این دختر زیبا در 45 ثانیه + عکس 18+


نابودی زندگی این دختر زیبای 21 ساله در 45 ثانیه. ۵۰ عمل جراحی روی او انجام می شود تا صورت کاملا از بین رفته او حداقل یک شکلی پیدا کند. چهره او با این عمل ها هنوز هم وحشتناک است.
جن-ها-یک-روستا-را-آتش-زدند

جن ها یک روستا را آتش زدند


آتش سوزی عجیب در یک روستا . باب منزل در یکی از روستای استان «قنا» در جنوب مصر در حادثه ای عجیب و بنا به دلایل نامعلومی طعمه حریق شد.
پدر-تنبل

تنبل ترین پدر دنیا + عکس


یک روز تعطیل زمان خوبی برای استراحت بزرگترها و به خصوص پدر خانواده است اما بزرگترین دغدغه و مانع برای تحقق این امر فرزندان خردسال هستند که می خواهند بازی کنند. یکی از این تصاویر را مشاهده می کنید.
کفش-سیندرلا

کفش سیندرلا در آسمان + عکس


تصویری از یک کهکشان در دوردست با نام اختصاری J082354.96 که شباهت بسیاری به کفش افسانه ای سیندرلا دارد را مشاهده می کنید. این کهکشان ستاره زا می باشد.
دیوار-عشق-پاریس

دیواری به نام عشق در پاریس + عکس


دیواری به نام عشق که روی آن جمله دوستت دارم به 300 زبان مختلف نوشته شده است . در وسط باغ ابسس در مونتمارت پاریس دیواری وجود دارد که به دیوار من دوستت دارم مشهور است.
جالب-ترین-کشور-دنیا

یکی از جالب ترین کشور های دنیا


ژاپن یکی از جالب ترین کشور های دنیا. فرهنگ منحصر بفرد، غذاهای عالی و پیشرفت تکنولوژیک این کشور بقیه کشورهای دنیا را شگفت زده کرده و به آنها الهام بخشیده است.
ناشناخته‌-ترین-نقطه-ی-دنیا

مرموزترین نقطه ی دنیا + عکس


جزیره سنتینل در اقیانوس هند یکی از مرموزترین و ایزوله ترین نقاط دنیا است که تا به حال کسی نتوانسته است وارد این جزیره بشود در حالی که رفتن به آن کار خیلی سختی هم نیست.