دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

اهالی روستای کوسکوی

عجیب ترین زبان مکالمه در دنیا + عکس


حتما در خیابان ها صدای سوت را شنیده ای که جوانان برای هم میزنند تا یکدیگر را در میان خیابانی شلوغ بیابند. ولی اهالی روستایی در ترکیه از سوت برای صحبت کردن بایکدیگر استفاده می کنند.
مرد آلمانی

فروش صورت به خاطر سگ ! + عکس


اقدام بی سابقه و عجیب مردی آلمانی به خاطر عشق به سگ ها سبب شده تا وی صورت خود را برای تبلیغات موسسات و شرکت های مختلف به حراج بگذارد.
سوسک چسبناک

لیزترین سطح دنیا + عکس


دانشمندان دانشگاه فرایبورگ آلمان پوشش سطحی جدیدی ابداع کرده اند که حتی حشرات دارای چسبناک ترین پاها نیز نمی توانند روی آن بایستند.
بینی عجیب

عجیب ترین بینی جهان + عکس


این مرد در سال 2012 و طی یک سانحه رانندگی بینی خود را از دست داد از این رو نیازمند یک بینی جدید بود. پزشکان برای درمان وی یک بینی بر روی سرش درست کرده اند.
پنگوئن

پنگوئنی که پستانک می خورد + عکس


تصویری از یک پنگوئن جالب و بامزه در حال خوردن پستانک را مشاهده نمایید. پنگوئن ها دنیای عجیبی دارن در ادامه تصاویری از بچه پنگوئن های بامزه در حال بازی را نیز ببنید.
رستوران آبی

جالب ترین رستوران آبی جهان + عکس


رویایی ترین تصویری که از یک رستوران در ذهن شما نقش می بندد چیست؟ تعجب نکنید عجیب ترین و جذاب ترین رستوران در میان آبهای اقیانوس قرار دارد و شگفتی گردشگران را دو چندان کرده است.
توماس ادیسون

پیش بینی های جالب ادیسون در 100 سال قبل!


توماس ادیسون در مصاحبه با روزنامه «میامی متروپولیس» در مورد یک قرن بعد پیش بینی هایی انجام داده بود. شاید خواندن پیش بینی های این کاشف الکتریسیته برای سال 2012 خالی از لطف نباشد.
بلاب ماهی

زشت ترین حیوان دنیا + عکس


انجمن حفاظت از حیوانات زشت طی یک نظرسنجی آنلاین زشت ترین حیوانی که در طبیعت یافت شده را با حمایت مشاهیری چون فیزیکدان مشهور برایان کاکس و هنرپیشه بریتانیایی استیفن فرای انتخاب کرد.
آنجلینا جولی

خالکوبی جنجالی آنجلینا جولی روی بدنش + عکس


آنجلینا جولی 17 خالکوبی روی بدنش دارد و به تازگی برای بازی در استرالیا یک خال کوبی جدید به دستش اضافه کرده است. نوشته خالکوبی درازی که آنجلینا جولی بر بدن خود دارد، به زبان عربی است.