نمناک سرگرمی

گوناگون

شرکت های نوآور

آسیا پرچمدار برتر نوآوری در دنیا


براساس آخرین آمار رتبه بندی تامسون رویترز در زمینه نوآوری ،آسیا بالاترین رتبه را با پیشی گرفتن از آمریکا در بین شرکت های نوآور بدست آورد.جزئیات کاملی از این مطلب را در ادامه مشاهده کنید
شباهت باورنکردنی یک پسر به بروسلی

شباهت باورنکردنی یک پسر به بروسلی + عکس


شباهت باورنکردنی یک پسر به بروسلی باعث شده است که او همانند بروسلی قهرمان فراموش نشدنی دنیا در رشته ی رزمی فعالیت کند و خود را بروسلی زنده بنامد. در ادامه با او آشنا خواهید شد.
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی وقت گیر + عکس


شبکه های اجتماعی مختلف هم مزایا و معایبی دارد که باز هم مثل همیشه ما ایرانیان بیشتر درگیر معایب آن شده ایم. آیا از معایب و مزایای شبکه های اجتماعی مطلع هستید؟
ماشین عروس

ماشین عروس عشق پرسپولیس + عکس


عکسی جالب و دیدنی از یک ماشین عروس خاص و جالب ، آقای داماد بخاطر عشقش به تیم پرسپولیس ماشین عروس خود را قرمز پوش کرده است.
دختر شایسته ایرانی

دختر شایسته ایرانی از پشت پرده مسابقات گفت


دختر شایسته ایرانی ،سمانه زند با حضور در مسابقاتی با همین عنوان در اندونزی که شهرت زیادی را بدست آورده پس از بازگشت خود در گفتگویی مفصلی از پشت پرده این مسابقات و چگونگی حضورش در آن را اعلام کرد.
مراسم ختم

مراسم ختم عجیب و غریب در فضا + عکس


مراسم ختم در کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است اما در گوشه ای از دنیا کمپانی دست به اقدام عجیبی زده است و مراسم ختم مردگان را در فضا برگزار می کند. در ادامه بیشتر می خوانید.
پیرشدن ناگهانی

پیرشدن ناگهانی زن 28 ساله


زن 28 ساله چینی که در مدت کوتاهی مانند پیرزنهای 70 ساله به نظر می رسد از بیماری نادری رنج می برد که تنها 10 نمونه از آن در دنیا وجود دارد.جزئیات بیشتر در رابطه با این پیر شدن ناگهانی را در ادامه مشاهده کنید.