برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

عجیب-ترین-زبان-دنیا

عجیب ترین زبان های زنده در دنیا


عجیب ترین زبان های زنده در دنیا کدامند؟ زبان یکی از ابزارهای ارتباطی در میان قوم های مختلف است که هر کدام بنا به همان زبانی صحبت می کنند .
موش-جای-سگ

فروختن موش به جای سگ + عکس


فریب دادن مردم و قالب کردن موش به جای سگ به آنها. فروشندگان بازاری در بوینوس آیرس کلاه بدی را بر سر مرد بازنشسته آرژانتینی گذاشتند.
زنی-شبیه-پری-دریایی

زنی شبیه پری دریایی + عکس


زنی که خود را شبیه پری دریایی کرد. خانم “لیندن ولبرت”۳۲ ساله اهل ایالت کالیفرنیا در یک اقدام جالب توجه خود را شبیه حوری های دریایی نمود.
عجیب-ترین-لباس-دنیا

عجیب ترین لباس دنیا + عکس


عجیب ترین لباس دنیا که احتمالا تا بحال پیراهنی شبیه به این ندیده و نپوشیده اید. یک هنرمند به نام اندرو می یر لباسی عجیب با 6500 پیچ ساخته است.
محمد-رضا-شریفی-نیا

محمد رضا شریفی نیا در کنار دخترانش + عکس


عکس محمد رضا شریفی نیا بازیگر معروف و پیشکسوت سینما و تلویزیون در کنار دخترانش مهراوه و ملیکا شریفی نیا که هر دو آنها نیز بازیگر می باشند. عکس محمد رضا شریفی نیا و دخترانش.
خیار

بزرگترین خیار دنیا + عکس


بزرگترین خیار دنیا . یک زن 78 ساله انگلیسی خیاری به طول 1.19 متر را تولید کرده که بزرگترین خیار جهان است.
گوریل

گوریلی با 10 مادر خوانده + عکس


ده انسان با پوشیدن لباسی شبیه گوریل از یک بچه گوریل دوماهه که مادرش رهایش کرده در باغ وحش سینسیناتی مراقبت می کنند.
اسکار-ملکه-انگلیس

اسکار برای ملکه انگلیس + عکس


جایزه اسکار برای ملکه انگلیس. ملکه الیزابت جایزه بفتای افتخاری خود را برای یک عمر حمایت همه جانبه از صنعت سینمای بریتانیا دریافت کرد.
از-دیدن-این-عکس-خود-داری-کنید!

از دیدن این عکس خود داری کنید!


صحنه هایی در زندگی رخ می دهد که باید چشم بر روی آنها بست تا بتوان آسوده تر زندگی کرد. در این تصویر شما منظره ای را می بینید که بسیار جذاب و در عین حال بحث برانگیز می باشد.
رویایی-ترین-شغل-دنیا

رویایی ترین شغل در دنیا + عکس


یک هتل در مرکز شهر هلسینکی پایتخت فنلاند یک شغل رویایی را به متقضیان پیشنهاد کرده است: امتحان کردن راحتی تمام اتاق ها در قبال دریافت دستمزدی مناسب.