نمناک سرگرمی

گوناگون

حجله مرتضی پاشایی

حجله زنده یاد مرتضی پاشایی


مرتضی پاشایی که پس از تحمل درد بسیار بیماری خود آرامش ابدی گرفت در عصر پائیزی آبان ماه خاکسپاری شد، در ادامه تصاویری از حجله و محل دفن این هنرمند را مشاهده می کنید.
اسب

اسب احساساتی + عکس


پیر زن انگلیسی در حال مرگ تنها چند دقیقه قبل از مرگ با اسب وفادارش برای همیشه وداع غم انگیزی کرد.
بدل مرتضی پاشایی

بدل مرتضی پاشایی + عکس


در مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی که با ازدحام خیلی زیاد مردم همراه بود شخصی حضور داشت که به عنوان بدل مرتضی پاشایی نام برده می شود و شباهت بسیاری به آن مرحوم دارد.
کشتی تایتانیک

کشتی تایتانیک قبل از غرق شدن


تایتانیک بزرگ ترین کشتی بخار مسافربری که با تمام شکوه و ابهتش تنها پس از چند روز به آب انداختن بر اثر برخورد با کوه یخی برای همیشه افسانه شد.
نرگس محمدی

نرگس محمدی در مشهد + تصاویر


نرگس محمدی بازیگر سیما و تلویزیون که با بازی در سریال ستایش به شهرت رسید هم اکنون مشغول بازی در سریال معمای شاه است. در ادامه عکسهای جدید نرگس محمدی را مشاهده میکنید.
مردی که چاقو می خورد

مردی که چاقو می خورد + عکس


مردی که چاقو می خورد این بار با فرو کردن 17 چاقو به داخل دهانش یک عکس یادگاری گرفت و از تلاشش برای ثبت رکورد جدیدی غیر از قورت دادن چاقو خبر داد که در ادامه در این مورد بیشتر میخوانید.
مرتضی پاشایی

آخرین عکس اتاق مرتضی پاشایی


مرتضی پاشایی خواننده پاپ پس از مبارزه با بیماری سرطان معده روز جمعه 23 آبان در بیمارستان بهمن درگذشت که در این مطلب آخرین عکس از اتاق مرتضی پاشایی در بیمارستان را مشاهده می کنید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست محبوبترین دختر ایرانی


الناز شاکردوست که فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد و هر روز عکسهای متفاوتی از خودش را به اشتراک میگذارد با یک و نیم میلیون فالووری محبوبترین دختر ایرانی است.
خوش تیپ ترین بی خانمان

خوش تیپ ترین بی خانمان دنیا + تصاویر


تیپ فشن پیرمرد که به عنوان خوش تیپ ترین پیرمرد دنیا شناخته می شود سوژه عکاس اوکراینی شد.عکسهایی جالبی از تیپ های مختلف این پیرمرد که بی خانمان است را در ادامه می بینید.
عینک علی صادقی

عینک جالب علی صادقی + تصاویر


علی صادقی بازیگر طنز سینما و تلویزیون به تازگی عکسی با تیپ جدید و متفاوت از خودش در اینستاگرام منتشر کرده که در سایت نمناک مشاهده میکنید.