دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

برتپیت و انجلینا جولی

خیانت برد پیت به آنجلینا جولی + تصاویر


برد پیت و آنجلینا جولی چهره های پرطرفدار هالیوودی با داشتن 6 فرزند زندگی را به خاطر فرزندانشان در کنار یکدیگر ادامه می دهند، در این مورد دوست برت پیت میگوید..
جذاب ترین شهر جهان

جذاب ترین شهرهای دنیا 2014 + تصاویر


جذاب ترین شهرهای جهان را با توجه ه استانداردهای در نظر گرفته و مطرح شده در سایت فوربس که محلی برای معرفی بهترین های دنیاست را در این بخش خواهید دید.
عالیا صبور

عالیا صبور جوانترین پروفسور جهان


جوان ترین پروفسور جهان عالیا صبور در سن 19 سالگی نام خود را به عنوان جوان ترین پروفسور جهان در کتاب گینس ثبت کرد و هم اکنون به دلیل علاقه اش به تدریس مشغول است.
ببر

ببر بنگال زن هندی را خورد + تصاویر


خورده شدن یک زن توسط ببر بنگال گونه ای از ببرهای قوی هیکل هندوستان اتفاقی است که وحشت را به جان تمام ساکنین اطراف آن منطقه انداخته است.
 فرهاد آئیش

فرهاد آئیش با موتور معروفش! + عکس


فرهاد آییش بازیگر سینما و تلویزیون برای رفت و آمد در شهر تهران از موتور سیکلت معروفش استفاده می کند. در ادامه عکسی از این بازیگر و موتورش را ببینید.
عشق واقعی

داستان مرگ یک عشق واقعی + تصاویر


در این بخش داستانی از یک عشق واقعی از یک زوج را می خوانید که با اختلاف 4 ساعت از یکدیگر دنیا را ترک کرده و به جهان ابدیت سفر کردند.
لباس

قیافه هایی جالب! + تصاویر


خلق چهره هایی جالب و باورنکردنی با استفاده خلاقانه از لباس های مختلف توسط یک هنرمند ایتالیایی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
آناناس

آناناس درخت است یا بوته؟ + تصاویر


بروملائین که از میوهٔ آناناس به دست می آورند برای درمان بیماری های بسیاری مصرف می شود. همچنین در جزایر فیلیپین از برگ های خاردار آن رشته هایی به دست می آید که با آن پارچه می بافند.
چادر مسافرتی

چادر مسافرتی مخصوص شب + تصاویر


یک چادر سفری توسط دو طراح در سال ۲۰۱۲ طراحی شده است که شبیه به سفره ماهی است، این چادر سبک و قابل حمل است و مسافر از رطوبت و جانوران در امان میماند.