برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

رودخانه-آتش

رودخانه آتش + عکس


آتش فشانی در در شبه جزیره کامچاتکا در شرق روسیه بعد از 36 سال خاموشی دوباره فعال شده و فوران کرده است . تصاویری بسیار زیبا از این آتشفشان که مانند رودخانه ای از آتش در حال حرکت است.
تغییر-شغل-مورچه-ها

تغییر شغل جالب مورچه ها + عکس


جالب است بدانید مورچه ها هم تغییر شغل میدهند. مورچه های کارگر در دوره های مختلف عمر خود به سه گروه اجتماعی جداگانه تقسیم می شوند. یک سوم مورچه های کارگر نقش پرستار ملکه و ...
زندان-مجلل

مجلل ترین زندان دنیا + عکس


شیک ترین و مجلل ترین زندان دنیا. این مکان از سال ۱۹۶۸ تا ۲۰۰۲ یک زندان بوده است و در سال ۲۰۰۷ سلول های این زندان تبدیل به اتاق های لوکس یک هتل شد.
بلندترین-ناخن-دنیا

بلندترین ناخن دنیا + عکس


بلندترین ناخن دنیا متعلق به زنی 45 ساله اهل لاس و گاس می باشد . طول ناخن این زن 6 متر است و 18 سال است که او ناخن دستانش را کوتاه نکرده. این زن رکورد بلندترین ناخن دنیا را از آن خود کرده است.
عجیب-ترین-دوچرخه-فروشی-دنیا

عجیب ترین دوچرخه فروشی دنیا + عکس


عجیب ترین دوچرخه فروشی دنیا ، این مغازه عجیب در برلین می باشد و کریستین صاحب مغازه برای تبلیغ کارش، بیش از دویست دوچرخه را بطور جالبی از ساختمان آویزان کرده است.
شگفت-انگیز-ترین-پیاده-روی-دنیا

شگفت انگیز ترین پیاده روی دنیا + عکس


یک پل عابر پیاده که یک پل غول پیکر که تا دور میدان بزگ شهر را بهم می دوزد. این پل تقریبا 20 فوت بالاتر از سطح خیابان ها مستقر شده است و با ورودی و خروجی مجهز به پله برقی های متعدد طراحی شده است.
طولانی-ترین-نامه-دنیا

طولانی ترین نامه دنیا + عکس


در نروژ اخیراً ماکت بلند هشت متری یک بطری نوشابه که مجهز به پنل های خورشیدی با 2.5 متر قطر و دو هزار و 500 کیلوگرم ساخته اند که نامه ای به مساحت 12 متر مربع در داخل آن موجود است.
بزرگترین-بستنی-قیفی

بزرگترین بستنی قیفی دنیا + عکس


در ساخت این بستنی که دو متر و هشتاد سانت قد دارد و از کوکا و گیلاس سیاه در تزیین بستنی استفاده شده است و همچنین شکلات سفید ۷۰ کیلو و ۷۰۰ کیلو نیز ویفر و خامه در تهیه آن بهره گرفته شده است.