دونات آمریکایی

طرز تهیه دونات آمریکایی


دونات یا پیراشکی یک نوع شیرینی لذیذ آمریکایی است که به سبک های مختلفی تهیه میشود. دونات در انواع مختلف ساده، کرم دار، طعم دار، شکلاتی و ..
مرنگ موکا و شکلات

طرز تهیه مرنگ موکا و شکلات


این میزان مواد برای تهیه 48 عدد مرنگ مناسب است. مرنگ ها را پس از خنک شدن می توانید در ظرف در بسته نگهداری کنید.
قرابیه

طرز تهیه قرابیه


قرابیه نوعی شیرینی و کلوچه سنتی است که در شهرستان تبریز پخته می شود. طعم بسیار خوشمزه این شیرینی طرفداران زیادی را جمع کرده است.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کیک پسته

طرز تهیه کیک پسته با طعم پرتقال و انجیر


واقعاً حیف است اگر در این فصل خوبِ انجیر، از آن کیکی با پسته و آب پرتقال درست نکنید. این کیک به خودی خود شیرینی کمی دارد و بسته به ذلئقه تان با میزان شربت عسل و پرتقالی که روی آن می دهید می توانید شیرینی آن را تزئین کنید.
شیرینی ناپلئونی

طرز تهیه شیرینی ناپلئونی شکلاتی


شیرینی ناپلئونی یک شیرینی خوشمزه و پرطرفدار است.امروز طرز تهیه شیرینی ناپلئونی با ترکیب شکلاتی را برای شما آماده کرده ایم.همراه ما باشید.
رولت خامه ای

طرز تهیه رولت خامه ای


رولت خامه ای یک شیرینی بسیار خوشمزه است که می توانید در میهمانی های خود از آن استفاده کنید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نوقا

طرز تهیه نوقا


نوقا یا لوکا یکی از شیرینیهای سنتی خاورمیانه و اروپای جنوبی است که انواع مختلفی دارد.در ایران نوع بسیار مرغوب این شیرینی گز محصول اصفهان و در مرحله ی بعدی لوکا محصول تبریز است.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
باقلوای رشته ای

طرز تهیه باقلوای رشته ای


باقلوا یکی از شیرینی های خوشمزه و پرطرفدار به خصوص در بین ایرانیان است.برای آموزش تهیه باقلوای رشته ای در خانه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
براونی شکلاتی

طرز تهیه براونی شکلاتی تیره


این براونی در مدت 20 دقیقه آماده می شود و آن را به مدت 35 دقیقه داخل فر می گذاریم. با این میزان مواد، می توان 16 تکه براونی تهیه نمود.
کرسپل

طرز تهیه کرسپل


کرسپل (Crespelle)نوعی کرپ ایتالیایی یا پنکیک خیلی نازک است که معمولاً از آرد گندم درست می شود وخواستگاه آن منطقه ای در شمال غربی فرانسه است.
کاپ کیک توت فرنگی

طرز تهیه کاپ کیک توت فرنگی


کاپ کیک توت فرنگی یکی از شیرینی های خوشمزه و پرطرفدار است.برای آموزش تهیه در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.