برو به :
خانواده شریفی نیا در فضای مجازی + تصاویر

خانواده شریفی نیا در فضای مجازی + تصاویر


محمدرضا شریفی نیا و دخترانش مهراوه و ملیکا شریفی نیا و همسر سابقش آزیتا حاجیان خانواده شریفی نیا هستند که همگی علاوه بر بازیگری حضوری فعال در فضای مجازی دارند.
بهاره رهنما و دخترش

سلفی جدید بهاره رهنما و دخترش + عکس


بهاره رهنما و دخترش سلفی های مشترک زیادی را در صفحات شخصی شان منتشر میکنند، در ادامه جدیدترین عکس سلفی بهاره رهنما و دخترش پریا را مشاهده میکنید.
سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در عزاداری محرم + عکس


سیاوش خیرابی بازیگر سریال آوای باران که در عزاداری روز اول محرم شرکت کرده بود عکسی از خودش را در حال زنجیر زدن منتشر کرد که در ادامه میبینید.
سکانس عاشقانه

10 سکانس عاشقانه سینمای ایران + تصاویر


در این مطلب 10 سکانس عاشقانه و به یاد ماندنی تاریخ سینمای ایران را همراه با ما مرور کنید و از یاد لبریز شوید، از صحنه به یاد ماندنی فیلم قیصر با بازی بهروز وثوقی تا فیلم نرگس ابوالفضل پورعرب.
هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی در چهل سالگی + تصاویر


سری جدید برنامه چهل سالگی رادیو نمایش با اجرای احسان کرمی میزبان بازیگران و چهره های مشهور سینما و تلویزیون خواهد بود هنگامه قاضیانی ، مجید مظفری و خسرو احمدی از میهمانان این برنامه هستند.
بازیگر مشهور

کاهش وزن شدید بازیگر مشهور + عکس


مایکل والبرگ بازیگر مشهور هالیوود برای بازی در فیلم جدیدش به نام قمار باز 30 کیلو از وزن خود را کاهش داد، او در این فیلم نقش یک قمارباز را بازی میکند.
سام قریبیان

عکسهای جدید سام قریبیان


سام قریبیان پسر فرامرز قریبیان به تازگی اولین فیلم سینمایی خود را با حضور پدرش کلید زد. جدیدترین عکسهای سام قریبیان را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.