دیگران چه می خوانند..؟
ساره بیات

ساره بیات و ماجرای بازیگر شدنش


ساره بیات را می توان به جرات یکی از بازیگران با استعداد و متبحر در حرفه خویش نامید.بازیگری که در نقشهای مختلف به بهترین شکل ممکن توانست کارهای مورد توجهی را ارائه کند.در این گفتگو ساره بیات از زندگی شخصی و کاری خود می گوید.
سحر دولتشاهی

رازهای شخصی سحر دولتشاهی برای موفقیت


سحر دولتشاهی یکی از بازیگران زن موفق سینما و تلویزیون است که در انتخاب نقش هایش به دنبال جنس خاصی ار کار است که همین نشان از خلاقیت و توانایی های بالای او است.
سعید پیردوست

گلایه “سعید پیردوست” از مهران مدیری


“سعید پیردوست” که در کارنامه هنری خود همکاری های بسیاری را با مهران مدیری داشته است از این کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون ایران به دلیل بی توجهی به گروه خاصی از بازیگران گلایه کرد.
احسان علیخانی

احسان علیخانی بازداشت شد؟


خبر دستگیری و بازداشت احسان علیخانی از روز گذشته در بیشتر محافل هنری شنیده می شد. این خبر را یکی از دوستان نزدیک علیخانی تکذیب کرد.
آزاده صمدی

زندگی شخصی و کاری “آزاده صمدی” از زبان خودش


“آزاده صمدی” بازیگر توانمند تئاتر و سینما و تلویزیون که این روزها فیلم ارغوان از او بر روی پرده های سینما است در گفتگوی جالب و متفاوت خود از کار در این پروژه سینمایی و علائق خود گفت.
باران کوثری

ترخیص باران کوثری از بیمارستان


باران کوثری بعد از تصادف در بیمارستان دی بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت. به گفته خانواده ی باران کوثری این عمل موفقیت آمیز بوده و حال او خوب است.
بهاره افشاری

عکس صفحه دوم شناسنامه “بهاره افشاری” و تکذیب ازدواجش با بنیامین


ضمن رد خبر ازدواج بنیامین بهادری با بهاره افشاری از طرف بنیامین، “بهاره افشاری” نیز به این مسئله با نشان دادن تصویر دوم شناسنامه اش واکنش نشان داده و توضیحاتی را ارائه کرد تا شاید دیگر از این شایعات در موردش شنیده نشود.