نمناک سرگرمی

گوناگون

اولین سلفی

اولین عکس های سلفی قرن بیستم


واژه سلفی به تازگی در میان مردم باب شده ولی این نوع عکاسی سابقه چندین ساله در میان عکاسان دارد. اولین سلفی دنیا که در قرن بیستم توسط جوزف بایرون موسس کمپانی بایرون گرفته شده را در این قسمت مشاهده کنید.
بهترین جراحی های زیبایی

بهترین جراحی های زیبایی + تصاویر


بهترین جراحی های زیبایی این بخش از نمناک شما را حیرت زده خواهد کرد. بدون هیچ وقفه ای تصاویر قبل و بعد زنانی که مورد عمل جراحی های زیبایی در صورتشان قرار گرفته اند را ببینید.
کافی شاپ

تخفیف جالب یک کافی شاپ + عکس


زن و شوهری در یک کافی شاپ در استرالیا با تفکر خلاقانه خود باعث تحسین مشتریان شده اند و این ابتکار آنها باعث ازدیاد مشتریان این کافی شاپ گردیده است.
عیادت مرتضی پاشایی

عیادت چهره های مشهور از مرتضی پاشایی + تصاویر


تعداد زیادی از چهره های مشهور در روزهای گذشته به عیادت مرتضی پاشایی رفته و با توجه به ممنوع الملاقات بودن وی با او دیدار کوتاهی داشتند که در ادامه تصاویر این چهره ها را می توانید مشاهده کنید.
نوزاد موسفید

تولد نوزاد موسفید! + تصاویر


انتشار تصاویر تولد نوزاد موسفید در شبکه های اجتماعی تعجب بسیاری را برانگیخت که اظهار نظرهای مختلفی در این باره به گوش می رسد.
اشکان خطیبی

اشکان خطیبی با تیپ های متفاوت + عکس


اشکان خطیبی، بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی به جرگه خوانندگان پیوسته است عکسهای متفاوت در تیپ های جذاب از خود منتشر کرده که در این بخش از سایت نمناک مشاهده میکنید.
رضا صادقی

دعای رضا صادقی برای مرتضی پاشایی


رضا صادقی از مردم خواست تا در این شبها برای سلامتی مرتضی پاشایی دعا کنند، مرتضی پاشایی که مدتهاست از بیماری سرطان رنج میبرد مدتی است در بیمارستان بستری است.