برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بزرگترین-حلزون-دنیا

بزرگترین حلزون دنیا + عکس


یک نرم تن به ویژه پرخور که اندازه اش می تواند به بزرگی یک موش برسد.این حلزون های به بیش از ۵۰۰ گونه مختلف گیاهی حمله می کنند.
بلندترین-آسانسور-شیشه-ای

بلندترین آسانسور شیشه ای دنیا + عکس


بلندترین آسانسور دنیا به نام بایلونگ، که به معنای “آسانسور هزار اژدها” می باشد، در برابر یک صخره پرشیب قرار گرفته که ارتفاع ان ۱۰۰۰ فوت است.
کارت-شارژ-سرطان-زا

کارت شارژ ها سرطان زا هستند + عکس


قسمتی از کارت شارژ ها که باید با ناخن بخراشید محتوی اکسید نیترو سیلور بوده که سرطان زا اعلام شده است . لذا توصیه میشود که این قسمت را با ناخن نخراشید.
کشف-قتل-با-تصاویر-ماهواره-ای

کشف یک قتل با تصاویر ماهواره ای + عکس


کشف یک قتل با تصاویر ماهواره ای . این تصویر ماهواره ای از گوگل مپ به صورت آنلاین، نمایی از یک جنایت هولناک در شهر المر در طول دریاچه ای در آمستردام ،هلند را نشان می دهد.
بزرگترن-لانه-زنبور-دنیا

بزرگترین لانه زنبور در دنیا + عکس


بزرگترین لانه زنبور داخل خانه جهان در جزیره تنریف در جزایر قناری اسپانیا پیدا شده و به ثبت رسید. لانه زنبور پیدا شده ۶٫۷ متر طول دارد.
زیباترین-دره-در-افغانستان-+-عکس

زیباترین دره در افغانستان + عکس


این دره سر سبز که در حد فاصل میان کابل و بدخشان قرار دارد و رودخانه ای پر از آب از میان آن می گذرد که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر جغرافیایی با اهمیت است.
سرد-ترین-روستا-در-دنیا

سرد ترین روستا در دنیا + عکس


روستای اوی مایاکن واقع در روسیه به عنوان سردترین مکان در جهان شناخته شده است که دمای آن به طور متوسط 50 درجه زیر صفر است.در برخی مواقع دمای آن به 71 درجه زیر صفر میرسد.
پیر-ترین-پزشک-دنیا

پیر ترین پزشک دنیا + عکس


پیر ترین پزشک دنیا در گینس. آقای والتر واتسون اهل شهر آگوستا در ایالت جورجیای آمریکا لقب پیر ترین پزشک دنیا را به خود اختصاص داده است .
بزرگترین-سگ-دنیا

بزرگترین سگ دنیا + عکس


بزرگترین سگ دنیا به نام جرج با قد نزدیک به ۱۰۹ سانتی متر و وزنی نزدیک به ۱۱۱ کیلوگرم قرار است به عنوان بزرگ ترین سگ دنیا نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود.
بیماری-کشنده

عجیب ترین بیماری دنیا + عکس


دختر 5ساله اهل انگلیس از یک بیماری کشنده رنج میبرد که این بیماری باعث شده است سیتم بدنی او به شدت ضعیف باشد به طوری که یک سرما خوردگی نیز او را می کشد.