برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

مزرعه-آفتابگردان

زیباترین تصاویر از مزرعه آفتابگردان


زیباترین و جذاب ترین تصاویر از مزرعه آفتابگردان. برگهای آفتابگردان همراه با تغییر جهت آفتاب تغییر جهت میدهند و همواره به حالتی تقریباً عمود بر اشعه آفتاب قرار میگیرند.
عکس-بروس-لی-و-همسر-و-پسرش

بروس لی در کنار همسر و پسرش + عکس


بروس لی در کنار همسر و پسرش. بروسلی در 27 نوامبر 1940 در سانفرانسیسو متولد شد. اولین آشنایی بروس با هنرهای رزمی توسط پدرش - لی هوی چون- صورت گرفت.
پیرمرد-108-ساله-پدر-شد

پیرترین پدر 108 ساله دنیا + عکس


پیرترین پدر دنیا. پیرمرد 108 ساله مازندرانی برای یازدهمین بار پدر شد. این پیرمرد 108 ساله از سلامت کامل برخوردار است و با این سن و سال به کار کشاورزی مشغول است.
عروسی-که-آتش-گرفت

آتش گرفتن عروس در شب عروسی + عکس


عروسی که در شب عروسی اش آتش گرفت. عروس خانم ها همیشه به فکر ایده های نو و خلاقانه برای یک جشن عروسی متفاوت هستند ولی بعضی وقتها این ایده ها منجر به خسارات جبران ناپذیر میشود.
عجیب-ترین-جنگل-دنیا

عجیب ترین جنگل سنگی دنیا + عکس


عجیب ترین جنگل سنگی دنیا. این درختان بنا به گفته دانشمندان به دلیل وقوع آتشفشان ها ریشه کن شده و زیر خاک و بقایای آتشفشانی میلیون ها سال مدفون شدند تا به مرور زمان تبدیل به سنگواره شوند.
تصاویر-شگفت-انگیز-از-دنیای-حیوانات

تصاویر بدون شرح دنیای حیوانات - سری 8


شگفت انگیز ترین تصاویر از دنیای حیوانات. تصاویری بسیار زیبا و جذاب از دنیای حیوانات . حیوانات و نحوه زندگی آنها تعاملاتشان بایکدیگر و حتی محبت و عشق را در تصاویر زیر میبینیم.
جنگلی-شگفت-انگیز-در-زیر-زمین

زیباترین جنگل دنیا + عکس


شگفت انگیز ترین جنگل دنیا . جنگلی بسیار زیبا و شگفت انگیز در چاله ای با عمق 330 متر در مکزیک که منظره ای بسیار زیبا و شگفت انگیز ی را بوجود آورده است.
عجیب-ترین-جراحی-دنیا

عجیب ترین جراحی دنیا در ژاپن + عکس


عجیب ترین و خرافی ترین جراحی دنیا در ژاپن. در این جراحی خطوطی خاص بنا به خواسته مشتری به کف دست اضافه می شود تا سرنوشت زندگی تغییر کند.
حصار-شگفت-انگیز-و-زیبا

عجیب ترین حصار برای خانه + عکس


عجیب ترین و زیباترین حصار برای محافظت از خانه . یک تاجر اهل ترکیه با خلاقیت بسیار جالب فنسی بسیار زیبا و شگفت انگیز را به دور خانه اش کشیده است. شگفت انگیز ترین حصار دنیا.
جوان-فیلادلفیایی

آگهی مادر شوهر برای یافتن عروس + عکس


اقدام عجیب مادرشوهر برای پیدا کردن عروس با درج آگهی در سایت گریک لیست. مادر یک جوان 18 ساله در فیلادلفیا برای پیدا کردن همسر خوب برای فرزندش دست به اقدامی جالب زده است.
عکسهای-مهدی-سلطانی-در-فیلم-های-متفاوت

مهدی سلطانی در نقشهای متفاوت + عکس


عکسهای مهدی سلطانی در حال ایفای نقش در فیلم های مختلف. تصاویری از بازی متفاوت و زیبای مهدی سلطانی در فیلم های مختلف. عکسهای مهدی سلطانی.