برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

زیباترین-رستوران-دنیا

زیباترین رستوران دنیا در زیر دریا + عکس


زیباترین رستوران دنیا که در زیر آب در مالدیو ساخته شده است این رستوران با مرجان های دریایی و ماهی های زیبا احاطه شده و منظره بسیار زیبایی را پدید آورده است.
گران-ترین-شهرهای-آمریکا

گران ترین شهرهای آمریکا + عکس


شورای پژوهش اجتماعی و اقتصادی آمریکا اخیراً قیمت های متداول خریدها در 307 منطقه شهری را سنجیده است تا هزینه استاندارد حرفه ای زندگی در هر مکان را بیابد.
شجاع-ترین-سیرک-باز-دنیا

شجاع ترین سیرک باز دنیا + عکس


این مرد اکراینی بدون شک، یکی از شجاع ترین سیرک بازان جهان است. در یک کلام، اولکسی پینکو در هر بار نمایش، با مرگ می رقصد و دست و پنجه نرم می کند.
نازک‌ترین-گل-ها

نازک ترین گل های دنیا + عکس


با استفاده از محلولی از مواد معدنی و شیمیایی، محققان دانشگاه هاروارد موفق به خلق گل هایی میکروسکوپی شده اند که برخی از آنها حتی از تار موی انسان نیز نازک ترند و کاربردهای فراوانی در زمینه های اپتیک و مهندسی دارند.
نقاشی-با-اکسل

خلق زیباترین نقاشی ها با برنامه اکسل + عکس


تاتسو هوریوچی پیرمرد 73 ساله ژاپنی با استفاده از یکی از نرم افزارهای پیچیده مایکروسافت نقاشی هایی بسیار زیبا می کشد به طوری که در نگاه اول اصلا متوجه دیجیتالی بودن آن ها نخواهید شد.
ترین-های-دنیا

ترین های دنیا در رکوردهای گینس + عکس


کتاب رکوردهای گینس که به نوعی، ترین های جهان را در خود ثبت می کند پیش از این نیز باعث شده بود تا بسیاری برای ترین شدن، تلاش و زحمت فراوان متحمل شوند.
ملکه-زیبایی

ملکه زیبایی 87 ساله برزیل + عکس


خانم ماریا هلنا فرناندز 87 ساله توانست در اولین مراسم مجلل خانم های سالمند که در برزیل برگزار شد عنوان ملکه زیبایی را از آن خود کند.
آبشار-درخشان

زیباترین تصاویر از آبشار های درخشان


زیباترین تصاویر از آبشار های درخشان . دو عکاس به نام های شان لنز و کریستوفر آبیلدگارد با قرار دادن رشته های نورانی زیر آب،عکس های شگفت انگیزی را پدید آوردند.