دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

الهام چرخنده

الهام چرخنده در حرم امام رضا(ع) + عکس


الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها در سریال آوای باران در نقش زیور ایفای نقش میکند به زیارت امام رضا(ع) رفته است. در ادامه عکس الهام چرخنده را در مشهد میبینید.
سام درخشانی، سیاوش خیرابی و آزاده زارعی

سام درخشانی و پسرش در حال خرید + عکس


سام درخشانی بازیگر مشهور و محبوب سینما و تلویزیون ایران که این شبها شاهد بازی خوبش در سریال آوای باران هستیم عکسی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که در ادامه مشاهده میکنید.
سریال آوای باران

سوتی آوای باران رو شد + عکس


گاف عجیب و در عین حال جالب سریال آوای باران که این روزها به عنوان پربیننده ترین سریال تلویزیونی از آنتن شبکه سوم سیما پخش می شود را در ادامه مشاهده می کنید.
پاندا

زیباترین تصاویر از لحظه تولد پاندا + تصاویر


پانداها خرس های بسیار زیبا و با نمکی هستند که نسل آنها در معرض تهدید است. دامپزشکان تلاش می کنند در تولد و مراحل رشد این حیوان تاثیر مثبت داشته باشند تا جلوی انقراضش را بگیرند.
پسری با دست و پای اضافه

انسان هایی با اعضای بدن اضافه


حتما تا به حال عکس ها یا اخباری از کودک 2 سر یا امثال این دیده و شنیده ایند اما در ادامه عکس هایی خواهید دید که در هیچ جا ندیده اید.
سگ

زشت ترین سگ دنیا + عکس


تا حالا سگ به این زشتی دیده بودی؟ زشت ترین و ترسناک ترین سگ های دنیا را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
خانه

جالب ترین خانه وارونه جهان + تصاویر


خانه هایی با شکل و شمایلی باورنکردنی در روسیه ساخته شده است که در آن آشپزخانه، پارکینگ، اطاق خواب و حتی دستشویی و حمام به صورت وارونه و برعکس می باشد.
مرد گربه ای

عجیب ترین جراحی پلاستیک دنیا + تصاویر (+18)


در حالیکه جراحی پلاستیک برای زیبایی کاربرد دارد ولی برخی از افراد مسیری درست مخالف آن را انتخاب می کنند. در ادامه ترسناک ترین جراحی های پلاستیک را مشاهده می کنید.