برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

زیباترین-دره-در-افغانستان-+-عکس

زیباترین دره در افغانستان + عکس


این دره سر سبز که در حد فاصل میان کابل و بدخشان قرار دارد و رودخانه ای پر از آب از میان آن می گذرد که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر جغرافیایی با اهمیت است.
سرد-ترین-روستا-در-دنیا

سرد ترین روستا در دنیا + عکس


روستای اوی مایاکن واقع در روسیه به عنوان سردترین مکان در جهان شناخته شده است که دمای آن به طور متوسط 50 درجه زیر صفر است.در برخی مواقع دمای آن به 71 درجه زیر صفر میرسد.
پیر-ترین-پزشک-دنیا

پیر ترین پزشک دنیا + عکس


پیر ترین پزشک دنیا در گینس. آقای والتر واتسون اهل شهر آگوستا در ایالت جورجیای آمریکا لقب پیر ترین پزشک دنیا را به خود اختصاص داده است .
بزرگترین-سگ-دنیا

بزرگترین سگ دنیا + عکس


بزرگترین سگ دنیا به نام جرج با قد نزدیک به ۱۰۹ سانتی متر و وزنی نزدیک به ۱۱۱ کیلوگرم قرار است به عنوان بزرگ ترین سگ دنیا نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود.
بیماری-کشنده

عجیب ترین بیماری دنیا + عکس


دختر 5ساله اهل انگلیس از یک بیماری کشنده رنج میبرد که این بیماری باعث شده است سیتم بدنی او به شدت ضعیف باشد به طوری که یک سرما خوردگی نیز او را می کشد.
عجیب-ترین-خفاش

عجیب ترین خفاش دنیا + عکس


محققان در جنوب سودان موفق به کشف گونه ای خفاش جدید شده اند .این خفاش ها از سایر خفاش های این گونه بزرگ تر و دارای جمجه ای کشیده و نقش های نواری زیبایی روی بدن خود هستند.
دسر-طلا

گران ترین دسر طلایی دنیا + عکس


گران ترین دسر دنیا که بخش زیادی از آن از طلا درست شده است یک دسر اشرافی که فقط ثروتمندان از این دسر میتوانند بخورند. قیمت این دسر طلایی 1000 دلار است.
کیک-معتادها

کیک های جالب مخصوص معتادها + عکس


این کیک های واقع گرایانه در شهر هرتفوردشایر انگلیس برای بازداشتن افراد از مواد مخدر و سیگار پخته شده اند. این شیرینی پز می خواهد عاقبت افراد معتاد را به آنها نشان دهد.
بازی-خطرناک

عاقبت بازی های خطرناک + عکس


عاقبت بازی های خطرناک و دردسر ساز.انگشت پسربچه ای حین بازی با خودکار در حلقه آن گیر کرده و وی از درد و تورم انگشتش ابراز ناراحتی و ترس دارد...
انگور

میوه ای که قلب شما را دوست دارد


انگور میوه ای است که قلب شما را دوست دارد. مصرف روزانه انگور فشارخون را کاهش داده و عملکرد سیستم قلبی- عروق یرا بهبود قابل ملاحظه ایمی دهد.
لامبورگینی-خودرو-پلیس

لامبورگینی خودرو پلیس دبی شد + عکس


برای نخستین بار در جهان است که خودرو لامبورگینی وارد ناوگان یک پلیس می شود. این خودرو برای گشت زنی و تامین امنیت خیابان های مناطق گران قیمت دبی استفاده می شود.