نمناک سرگرمی

گوناگون

دوقلوهای به هم چسبیده

دوقلوهای به هم چسبیده صاحب 21 فرزند شدند + عکس


بیشتردوقلوهای به هم چسبیده که به دنیا آمده اند به زندگی خود ادامه داده و حتی مراتب علمی را نیز بدست می آورند،ولی ازدواج آنها کمی دور از ذهن می رسد.یکی از این دو قلوها بعد از ازدواج صاحب 21 فرزند شده اند.
محمدرضا گلزار

فروشگاه جدید محمدرضا گلزار + فیلم


محمد رضا گلزار سوپراستار دیروز این بار در اینستاگرامش عکسی از شغل جدیدی که به تازگی شروع کرده است منتشر کرد و توضیحاتی از آن زیر عکس نوشت که در ادامه تصاویر و فیلم های این بیزینس محمدرضا گلزار را مشاهده می کنید.
عجیب ترین حیوانات

عجیب ترین حیوانات دنیا! + تصاویر


تصاویری میکس شده و ترکیبی از چهره و بدن حیوانات مختلف به وسیله نرم افزارهای گرافیکی را در عجیب ترین حیوانات دنیا مشاهده می کنید.
باران کوثری

سفر باران کوثری به استرالیا + تصاویر


باران کوثری بازیگر مطرح و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر به استرالیا سفر کرده است و تصاویر خود را از این مسافرت برای طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.
نیوشا ضیغمی

جشن سالگرد ازدواج نیوشا ضیغمی + عکس


نیوشا ضیغمی و همسرش سالگرد ازدواجشان را در کنار هم جشن گرفتند، این روزها ضیغمی و پولادخان بیشتر از هر زوج هنری نام شان بر سر زبان ها است چرا که در نوع خودشان نماد یک زوج خوشبخت به شمار می روند.
نیش عنکبوت

نیش عنکبوت زنی را فلج کرد


زن جوانی که با نیش عنکبوت مواجه شده است در آستانه از دست دادن دست خود قرار گرفت.سم این عنکبوت به قدری قوی است که پزشکان قادر به شناسایی آن نشده اند.
پویا امینی

عکس های پویا امینی و پسرش


پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در سریال در قلب من وارد عرصه بازیگری شد و با سریال خط قرمز به شهرت رسید. در ادامه عکسهای پویا امینی و پسرش را مشاهده میکینید.
مهدی سلوکی

تصاویر مهدی سلوکی و همسرش


تصاویر مهدی سلوکی و همسرش که در آخرین کنسرت محمد علیزاده قبل از ایام محرم شرکت داشتند را می توانید در سایت نمناک ببینید.