برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

بزرگترین-آکواریوم-دنیا

بزرگترین آکواریوم دنیا + عکس


بزرگترین آکواریوم جهان. ظرفیت این آکواریوم ۴۵ میلیون لیتر آب است که منزلگاه بیش از ۱۰۰ هزار جانور دریایی از بیش از ۸۰۰ گونه مختلف محسوب می شود.
زیباترین-اسکناس-های-دنیا

زیباترین اسکناس های دنیا + عکس


تصاویری از زیباترین اسکناس های دنیا. آیا تا به حال پیش آمده که به دیگر کشورهای جهان سفر کرده و پیش خود فکر کنید که چه اسکناس های زیبایی دارند.
گرانترین-حیوانات-دنیا

گرانترین حیوانات دنیا + عکس


گرانترین حیوانات دنیا. گرانترین حیوانات دنیا که برای خرید برخی از آن ها باید هزاران دلار پرداخت کرد و برخی به دلیل نادر بودن بسیار گران هستند.
با-حوصله-ترین-مرد-دنیا

با حوصله ترین مرد دنیا + عکس


با حوصله ترین مرد دنیا . مردی باحوصله ای بی نظیر به نام مایک دویل در طول هشت ماه به مدت 600 ساعت این مجسمه خارق العاده را ساخته است و 4 هزار دلار روی آن قیمت گذاشته است.
بزرگترین-کشتی-تفریحی-دنیا

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا + عکس


بزرگترین کشتی تفریحی دنیا. کشتی اعظم که بزرگترین کشتی تفریحی شخصی دنیاست، به مدت چهار سال برای یکی از اعضای خانواده سلطنتی عربستان، ساخته شده است.
مرگبارترین-گیاهان-دنیا

مرگبارترین گیاهان دنیا + عکس


مرگبارترین و ترسناک ترین گیاهان دنیا.گزنه یکی از دردناک ترین گیاهانی است که می توانید در دنیا پیدا کنید ولی نوع نیوزلندی آن واقعا شگفت انگیز و ترسناک است.
ترس-دختر-از-غذا

ترس جالب دختر 23 ساله از غذا + عکس


ترس جالب دختر خانم 23 ساله از همه مواد غذایی به جز سیب زمینی عادت غذایی منحصر به فرد و در پی آن مشکلات زیادی را برای وی به همراه داشته است.
غار-شگفت-انگیز

شگفت انگیز ترین غار آبی آسیا + عکس


شگفت انگیزترین غاری که 65 میلیون ساله است. این غار شگفت انگیز در کوه شاهو قرار دارد و متعلق به اواخر دوران دوم زمین شناسی است که قدمت آن به 65 میلیون سال پیش برمی گردد.
ترسناک-ترین-دهان-دنیا

ترسناک ترین دهان دنیا + عکس


یکی از ترسناک ترین و عجیب ترین دهان های دنیا. این لاک پشت که در دریا زندگی می کند دارای یکی از عجیب ترین دهان های دنیا با ظاهری وحشتناک است.
نقاشی-روی-پر

نقاشی های بسیار جالب و دیدنی روی پر


یک هنرمند اهل آلاسکا نقاشی های زیبایی را روی پر خلق میکند که بسیار جالب و شگفت انگیز هستند . دیدن تصاویری از این پرهای جالب و زیبا را به شما توصیه میکنیم.