برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

عجیب-ترین-لباس-عروس

عجیب ترین لباس عروس دنیا + عکس


دمی بارتز یک دختر مدرسه ای اسکاتلندی است که در اقدامی جالب با برگه های مدارک طلاق زوجهای مختلف یک لباس عروس بسیار زیبا و جالب طراحی و تهیه کرده است.
راهکاری-برای-دور-کردن-مورچه‌ها-از-خانه

راهکاری برای دور کردن مورچه ها از گوشه و کنار خانه


شاید تا به حال اقدامات زیادی برای از بین بردن و دور نگه داشتن مورچه ها انجام داده باشید که البته خیلی اوقات هم بی فایده بوده اند. ما در اینجا راهکارهایی را معرفی کرده ایم که به شما در از بین بردن و دور کردن آنها کمک می کند.
زیباترین-و-عکس ها-از-طبیعت

زیباترین و جذاب ترین عکس ها از طبیعت - سری 3


تصاویری بسیار زیبا و چشم نواز از طبیعت و آنچه در آن میگذرد تصاویر شگفت انگیزی که خیلی وقتها از کنارشان به راحتی میگذریم. دیدن این عکس های زیبا از چشم اندازهای طبیعت را از دست ندهید.
حشره ای با سر و صدایی در حد مترو

حشره ای عجیب با سر و صدایی در حد مترو + عکس


هر جا که درختان قدیمی بی هیچ تغییری طی 17 سال گذشته، وجود داشته باشند، می توانید این زنجره ها را ببینید. تا چند هفته دیگر میلیون ها زنجره از پناهگاه های زیرزمینی خود بیرون می آیند، نسل تازه ای را به وجود می آورند و می میرند.
عجیب-ترین-ترین-استتارها-در-طبیعت

عجیب ترین ترین استتارها در طبیعت + عکس


حیواناتی هستند که نمی توانند از خود قدرت های دفاعی نشان دهند به سیستم استتار مجهز شده اند. برخی از آن ها به قدری دقیق هستند که اصلا نمی توان با دقت کم پیدایشان کرد.
کودک-درون

عکس های بسیار جالب از کودک درون


«کریستن گیروتو» با تلفیق چهره مردم در بزرگ سالی و کودکی تصاویر زیبایی از کودکی بزرگ سالان یا شاید بهتر است بگوییم کودک درون را به تصویر کشیده است.
قوی-ترین-دختر-بچه-دنیا

قوی ترین دختر بچه دنیا + عکس


قوی ترین دختربچه جهان با بلند کردن یک وزنه حدودا ۹۷ کیلوگرمی، رکورد تازه ای را به نام خود در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رساند.
یک-طوفان-نادر

تصاویری بسیار شگفت انگیز از یک طوفان نادر


تصاویری بسیار شگفت انگیز از یک طوفان نادر . عکسهایی که می بینید انگار شبیه حادثه ای است خارج از آسمان زمین! نادرترین ابرهای رعد و برق ساز و طوفان همراه صاعقه موسوم به supercells در مونتانا.
ترسناک-ترین-چرخ-و-فلک-دنیا

ترسناک ترین چرخ و فلک دنیا + عکس


این چرخ و فلک 15 متر از زمین فاصله دارد و بر روی آن 12 صندلی قرار گرفته است. نکته جالب تر این است که نهایت سرعت این دستگاه به 80 کیلومتر در ساعت نیز می رسد.
کشفی-بسیار-عجیب-و-جالب-درمورد-انسان

کشفی بسیار عجیب و جالب درمورد انسان!


انسانها نمی توانند در راه راست حرکت کنند! یعنی اگر هیچ نشانه ثابتی برای تطبیق مسیر وجود نداشته باشد همه ما در یک مسیر دایره ای حرکت خواهیم کرد و نهایتا گم میشویم...