دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تنگه واشی

تصاویر زیبا از تنگه واشی تهران


تنگه واشی در شهرستان فیروزکوه و دامنه های البرز قرار دارد و جاذبه هایی زیبا و هوایی دلنشین برای توریست ها و گردشگران را به همراه دارد.
علی ضیا و پوریا پورسرخ

علی ضیا و پوریا پورسرخ در شیراز + عکس


علی ضیا به همراه پوریا پورسرخ و احمدرضا عابدزاده که در برنامه خوشا شیراز میهمان محمد سلوکی بودند در پشت صحنه این برنامه عکس یادگاری گرفتند که در ادامه میبینید.
سام درخشانی

سوتی عجیب سام درخشانی در برزیل + عکس


سام درخشانی و رضا یزدانی از جمله هنرمندانی هستند که برای دیدن بازی های تیم ملی در جام جهانی به کشور برزیل سفر کرده اند در ادامه گاف عجیب این دو هنرمند را مشاهده نمایید.
انگشتر

انگشترهای جذاب و متفاوت + تصاویر


هر روز انگشترها و جواهرات با طرح و مدل های بسیار جذاب وارد بازار میشوند، در این مطلب انگشترهای فانتزی کاملا متفاوت که تا به حال ندیده اید را مشاهده نمایید.
لیندا کیانی

عکسهای لیندا کیانی در برزیل


لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون که برای تشویق تیم ملی به همراه گروهی از هنرمندان به برزیل رفته بود ، در کنار جاذبه های تاریخی این کشور عکس یادگاری گرفته که در ادامه میبینید.
مرد

مردی که 8 سال کفش نپوشیده + تصاویر


این روزها مطالب عجیب و غریب و باورنکردنی در نقاط مختلف جهان می خوانیم و می بینیم که جای تعجب دارد. اینبار مردی را می بینید که 8 سال بدون کفش راه رفته!
هتل

هتل نمکی! + تصاویر


هتلی در میان دشتی کاملا پوشیده شده با نمک در کشور بولیوی قرار دارد که یکی از نقاط زیبا برای گردشگرانی تلقی می شود که به این کشور سفر می کنند.
نوریلسک

عجیب ترین شهر جهان + تصاویر


این شهر یکی از کسل کننده ترین و افسرده کننده ترین شهر های دنیا محسوب میشود که بیشتر ساکنین آن دارای امراض پوستی، سرطانی و یا خونی هستند.
سگ

زشت ترین سگ دنیا در سال 2014


مسابقات زشت ترین سگ دنیا هر ساله در کالیفرنیا با حضور تعداد زیادی از سگ هاس غیر طبیعی از سراسر دنیا برگزار می شود.