برو به :
میترا حجار

بیوگرافی “میترا حجار


زندگینامه کامل میترا حجار به همراه عکسهای جدید و قدیم از “میترا حجار” در فیلمهایی که به ایفای نقش پرداخته را در سایت نمناک ببینید.
نمایش آرامسایش

آرامسایش با بهنوش بختیاری + تصاویر


بهنوش بختیاری به همراه پژمان جمشیدی و شهرام قائدی و چند تن از بازیگران در نمایش آرامسایش ایفای نقش کرده و عکسهای جدید از این کار نمایشی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
روشنک عجمیان

روشنک عجمیان چرا بازی نمیکند؟ + تصاویر


روشنک عجمیان بازیگر سریال پر طرفدار کوچه اقاقیا که این روزها حضورش در تلویزیون کم رنگ شده است در مصاحبه ای علت کم کاری اش را بیان کرد. در ادامه مصاحبه جدید روشنک عجمیان را می خوانید.
جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان

آزاده نامداری در جشنواره فیلم کودک + تصاویر


آزاده نامداری، هنگامه قاضیانی، سعید راد و مریلا زارعی به همراه بازیگران مطرح دیگر در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان که در اصفهان برگزار شد شرکت کردند. در ادامه سلفی آزاده نامداری و هنگامه قاضیانی را مشاهده می کنید.
 امین حیایی

راز دوری امین حیایی از سینما + تصاویر


امین حیایی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که به تازگی در فیلم خانوم یک نقش کوتاه و تلخ را ایفا کرده است، در گفتگویی علت حضور کم رنگش در سینما را بیان داشت.
سحر قريشي

سحر قریشی شاهزاده یا گدا؟! + تصاویر


سحر قریشی در تازه ترین فیلم رسول محمدی با عنوان شاهزاده و گدا در کنار حمید لولایی، ارژنگ امیرفضلی، اصغر سمسارزاده و ... حضور دارد که در ادامه جزئیات بیشتری از حضور سحر قریشی در فیلم شاهزاده و گدا را میخوانید.
فرزاد حسنی

عروس خانواده فرزاد حسنی در ویتامین 3 + تصاویر


فرزاد حسنی مجری توانمند رادیو و تلویزیون در روز عید قربان به همراه خانواده در برنامه ویتامین 3 حضور داشت و تازه عروس خانواده شان را معرفی کرد که در ادامه گفت و گوی این برنامه را میخوانید.
سپند امیر سلیمانی

بیماری سپند امیر سلیمانی + تصاویر


در پی بالا گرفتن بیماری میگرن سپند امیرسلیمانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون وی این روزها را بر روی تخت بسر میبرد و آرزومند دعای مردم است.