نمناک سرگرمی

گوناگون

مرد ناشناس

این مرد ناشناس به خواب شما هم آمده؟! + عکس


مرد ناشناسی که تا به حال در خواب دو هزار نفر ظاهر شده و تبدیل به یک معمایی شده است که با وجود بررسی های مختلف از طرف افراد مختلف هنوز هم این معما حل نشده باقی مانده است.
کرایه ماشین

نرخ کرایه ماشین شیراز در صد سال پیش + عکس


کرایه ماشین در صد سال گذشته به هیچ وجه قابل مقایسه با نرخهای امروزی نیست .در ادامه نرخ کرایه مسافر و حمل بار را که یکی از تصاویر به یادماندنی وجالب است مشاهده کنید.
جذاب ترین پارک های دنیا

خاص ترین و جذاب ترین پارک های دنیا + تصاویر


اگر شما از آن دسته از افراد علاقمند به گردشگری در پارک های اختصاصی و جذاب هستید در این مطلب به معرفی جذاب ترین و شگفت انگیزترین پارک ها پرداخته ایم با ما همراه باشید تا جذاب ترین پارک های دنیا را بشناسید.
عکس دختر اوباما

جنجال عکس لو رفته دختر اوباما


عکس لو رفته دختر اوباما موجب ایجاد تنش و نگرانی شد. عکس خانگی دختر اوباما با لباس خانگی منجر به مورد شک قرار گرفتن یکی از برندهای لباس به نام پروارا شد. جزئیات و عکس را در ادامه ببینید.
بازی با مار پیتون

بازی دختر 14 ماه با مار پیتون! + فیلم


دختر بچه 14 ماهه نترسی که با مار خطرناک سمی هم بازی شده است در حالی که هیچ خطری در مقابل مار احساس نمی کند. این دختر بچه علاوه بر مار با 29 حیوان خزنده دیگر در یک خانه زندگی می کند.
سنگین ترین لباس عروس

سنگین ترین لباس عروس جهان! + تصاویر


تصاویری بی نظیر و باورنکردنی از سنگین ترین لباس عروس جهان با 180 کیلوگرم وزن که توسط یک طراح 57 ساله آمریکایی تهیه شده است را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید.
همسریابی حیوانات خانگی

همسریابی حیوانات خانگی در هتل 5 ستاره تهران!


در تهران و شهرهای دیگر کشور هتل و پانسیونهایی برای نگهداری حیوانات خانگی است که وقتی صاحبانشان سر کار می روند، چند ساعتی در این جا نگهداری می شوند! همسریابی یکی از خدمات این مراکز است.
قورباغه ی بچه زا

تا حالا قورباغه ی بچه زا دیدین؟! + عکس


قورباغه ی عجیب در عمق جنگل های بارانی اندونزی به تازگی شناخته شده است که به جای تخم گذاشتن بچه زا است که تصاویر این قورباغه و فرزندان تازه متولد شده اش را می بینید.
کودک بندانگشتی

جشن تولد کودک بندانگشتی + تصاویر


کودکی که به دلیل جثه غیر طبیعی اش پزشکان هیچ امیدی به زنده ماندنش نداشتند و به کودک بندانگشتی شهرت یافته بود اما اکنون پدر و مادر او تولد یک سالگی اش را جشن گرفتند.
عشق داعش

عشق داعش به ناتلا +عکس


تصاویری که از عناصر گروه تروریستی داعش در شبکه های اجتماعی منتشر می شود نشان از علاقه عجیب آنها به نوعی خوراکی شکلاتی با مارک غربی می دهد.